Autor Wątek: seriale  (Przeczytany 66940 razy)

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #90 dnia: 26.05.2010, 18:57:30 »
- Battlestar Galactica
- Jericho
- Survivors

To takie które bardziej lubię  8)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #91 dnia: 26.05.2010, 19:48:03 »
Ogólnie, to ja bardzo mało oglądam telewizję, ale ostatnie seriale, które oglądałem regularnie (nawet teraz mi się czasami zdarza), to były:

-South park
-Dr House

Mało kiedy, albo i nawet prawie wogóle nie oglądam polskich seriali, bo są po prostu do d***, typowe polskie g..... W sumie, może i CZASAMI oglądałem "Kiepskich", ale to w sumie czasami, bo często to jest debilne i durne na siłę jak nie wiem co..... A szczególnie NIENAWIDZĘ (to i tak za mało powiedziane) wszelakich polskich seriali obyczajowych, gdzie non-stop są jakieś popierdzielone problemy, gdzie ktoś się ostro kłóci z matką, żoną, narzeczoną itd., że to aż żal cztery litery ściska. Nic tylko non-stop durne problemy i zażerki a pozostałe sceny to jedno wielkie nudziarstwo....

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #92 dnia: 26.05.2010, 22:34:55 »
Futurama (absolutny geniusz absurdalnego humoru)
Black Adder
Monty Pythons Flying Circus
Fast Show
Family Guy (sezony 1-3)
South Park
The Simpsons (sezony 1-15)
MacGyver
A Team
My Name is Earl (sezony 1-2)
Lost
Prison Break (1. sezon)
Dr House
Friends
Świat wg Kiepskich
czasem Dedektywi, W-11 itp

Powstrzymałem się od wypisywania kultowych kreskówek z Cartoon Network i paru innych bo bym forum zawalił :P
« Ostatnia zmiana: 26.05.2010, 22:36:33 wysłana przez Doolo »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #93 dnia: 27.05.2010, 14:56:54 »
1.Miodowe lata
2.Swiat według Bundych

Z animowanych:
1.Spider-Man - miazga 4EVER
2.Królik Bugs, kaczor Duffy itp. ^^
3.Garfield

Christof

  • Pegasus Veteran
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #94 dnia: 29.05.2010, 23:18:14 »
Ja w tej chwili oglądam ostatni sezon Lost na AXN. Ponadto wysępiłem ostatnio od kumpla ostatnie odcinki Battlestar Galactica, także nie mogę narzekać na nudę :) Co do polskich seriali - zgadzam się z MaarioS; w tej chwili to jedno wielkie nudziarstwo + jakieś wydumane problemy = M jak Mdłości itp.

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #95 dnia: 30.05.2010, 12:08:34 »
Albo M jak Zgniłość... Nie ma sensu, ale przynajmniej się rymuje :)

Tycior

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #96 dnia: 03.06.2010, 17:02:36 »
Moim ulubionym serialem który moglbym ogladac non stop to Married with Children czyli Swiat wg.Bundych jest genialny xD no i Dr.House tez jest dobry chociaz ogladac zaczalem od 2sezonu:)

Christof

  • Pegasus Veteran
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #97 dnia: 15.08.2010, 22:02:21 »
Wrzucę coś na zachętę dla tych, którzy nie oglądali Battlestar Galactica:


Tak, dobrze widzicie - to Battlestar Pegasus ;)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #98 dnia: 11.09.2010, 01:06:07 »
Buehehe..pod spodem napisu Pegasus jest nawet podpisane "BS"....

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #99 dnia: 15.09.2010, 23:49:29 »
Rysio z KLANA rzadzi !!! specjalnie żadna literówka Ryszard z KLANA ... czy opuści Grażynke hmm

a tak serio

SIMPSONOWIE na C+
CUDOWNE LATA na vh1
JOHNNY BRAVO na CN

Na wspólnej na tvn
no i KLAN RULEZ !!!!!!!!!!

« Ostatnia zmiana: 16.09.2010, 23:09:10 wysłana przez YAHHA »

dragon

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #100 dnia: 16.09.2010, 06:55:11 »
Yahha witaj w klubie, Na Wspólnej też oglądam i pewnie to śmieszne, ale jestem tak wciągnięty w ten serial, że czasem szlak mnie trafia jak przegapię nawet 1 odc a jak jeszcze się w nim coś wydarzyło to uuu :D.
Poza tym czasem sobie looknę na Detektywów, W11, czy Wesołowską.
A drugim takim serialem jest Majka :)
Na początku mówiłem, że to jakiś durny serial, ale tak obejrzałem kilka odcinków i to samo, wkręciłem się niesamowicie :).
Z seriali to chyba już wszystko, te inne M jak miłość itd to mnie niezainteresowały a próbowałem oglądać.

SebaSan1981

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #101 dnia: 16.09.2010, 10:56:26 »
Z seriali zagranicznych lubiłem kiedyś oglądać Gwiezdną Eskadrę, leciała mniej więcej w czasie gdy emitowano Drużynę A oraz Mac Gyvera.

Pamiętam do dziś jakie wrażenie w Gwiezdnej Eskadrze zrobił na mnie ten superstatek kosmiczny obcych. Tłukł ziemian jak się tylko dało i miał fajny napis na boku ("Porzućcie wszelką nadzieję")..klimat filmu był po prostu niepowtarzalny i nawet Battlestar Galactica mu nie dorównał.
  Ostatnio zrobionym fajnym polskim serialem jest...Rancho. To takie spojrzenie na polską prowincję nieco w krzywym zwierciadle. Drugi serial któy podoba mi się bardzo to Pitbull. Gangstersko - dresiarskie klimaty w wielkomiejskich realiach. No i świetna rola Andrzeja "Ferdka" Grabowskiego, który tutaj jako policjant z osobistymi problemami sprawdza się znakomicie.


Innych seriali obecnie nie oglądam. Moja narzeczona wpatrzona jest w Majki i te "Miłości.." ale mnie jakoś nie kręcą. Dlatego idę wtedy do drugiego pokoju i włączam kanał History - tam pokazują przynajmniej coś mądrego i pod moje zainteresowania.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #102 dnia: 16.09.2010, 13:16:21 »
Rysio z KLANA rzadzi !!!
Z KlanU!!! :D

dragon

  • Gość
Odp: seriale
« Odpowiedź #103 dnia: 16.09.2010, 15:09:14 »
Seba akurat Grabowskiego w roli policjanta nie widziałem, ale równie bardzo dobrze sprawdza się w roli gankstera, jakiegoś mafiozy, którego grał kiedyś w pewnym Pl serialu. Co do Kiepskiego to oczywiście jest genialny, rozwala mnie tymi textami jak i również w kabaretach.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: seriale
« Odpowiedź #104 dnia: 16.09.2010, 23:11:42 »
kurcze sorki ale sobie przypomniałem !!! a pamietacie jak kiedys byla POLONIA 1 zastapila chyba tv krater :) tam lecial taki serial

YATTA MAN :) kosmos no i KAPITAN CUBASA i NANKATSU do dzis to ogladam leci na C+ na ktoryms kanale jak odszukam to edytuje i dopisze to jest serial i te zwolnione tempo z piłka jak MATRIX hehe :F