15.08.2018, 17:12:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: WASZE .... środki lokomocji  (Przeczytany 19815 razy)
Jedrek85
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #45 : 02.12.2011, 16:50:19 »

Jak najbardziej kozaki te VW heh. Mój passacik pomomo 22 lat i 560 tyś jeszcze rechocze jak rzepakowego dostanie  szczerbaty
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #45 : 02.12.2011, 16:50:19 »

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #46 : 03.12.2011, 11:39:20 »

Super temat Chichot

To i ja się pochwalę. Tak więc i ja jeżdżę samochodem, i rowerem. A teraz bardzo by mi zależało, żebyśmy wszyscy się tym faktem podniecili ... uwagaaaaaa ... JUŻ !

UuuuAaaaa ... a teraz idę popływać w kolekcji moich żółtych kartridży Chichot

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #47 : 03.12.2011, 12:41:38 »

Byłbym niepocieszony gdyby nie fakt że podniecanie się cartami na pegasusa jest równie żałosne co podniecanie (najczęściej nie swoimi tylko rodziców) samochodami, o!!  Mrugnięcie

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #48 : 04.12.2011, 15:00:10 »

To pozwolę się nie zgodzić. Jest jeden kartridż dla którego podniecanie się, nie dość że nie jest żałosne, to jest wskazane. Legendarny "Czapeczkarz", szerzej znany jako Time Zone. Kto się nie zgadza, powinien bardzo wnikliwie przeanalizować swoje życie.

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #49 : 04.12.2011, 21:26:17 »

Time Zone i Overlord są faktycznie wyjątkami. Overlordem podnieciłbym się o każdej porze dnia i nocy Uśmiech

KamaZ
Gość
« Odpowiedz #50 : 21.06.2016, 18:24:59 »

Niestety, 16 lat here więc na razie mam tylko rowerek i skuter. Ale za 2 lata kupuje sobie BMW M5, będę bonzo B)

To pozwolę się nie zgodzić. Jest jeden kartridż dla którego podniecanie się, nie dość że nie jest żałosne, to jest wskazane. Legendarny "Czapeczkarz", szerzej znany jako Time Zone. Kto się nie zgadza, powinien bardzo wnikliwie przeanalizować swoje życie.
Temat o środkach lokomocji a tutaj gadka o cartach. Fajnie macie Uśmiech
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #51 : 22.06.2016, 14:32:47 »

Jak już temat odkopany, to…
Moim środkiem lokomocji jest Solaris Urbino 10, czasami Solaris Urbino 12, a jeszcze rzadziej Jelcz M120MM. Wszystkie należące do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Bardzo ładne z zewnątrz i od środka, nawet dosyć czyste (serio!), no i wygodnie się stoi we wnęce na wózki, bo można się złapać poziomej poręczy. Widać, że producent też coś wie na ten temat, bo w nowszych egzemplarzach ta wnęka jest dużo większa niż w starszych. Niektórzy kierowcy są na tyle mili, że latem sami otwierają drzwi na przystankach; niestety pozostała ich część myśli, że non stop jest zima i każe wduszać guziczki pasażerom (a dodam, że klimatyzacji nie ma).
Od zawsze mi się marzył… Maluch, Polski Fiat 126p albo elx. Zobaczycie, jeszcze kiedyś kupię! DuĹźy uśmiech (Szkoda, że drożeją…)
Dizzy
Master of Games
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #52 : 06.07.2016, 15:42:26 »

Mieć teraz nówkę Fiata 126p, który przeleżał dobrze zabezpieczony gdzieś w garażu to jak wygrać na loterii. Aż się łezka w oku kręci na samą myśl. ;d
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #53 : 06.07.2016, 21:50:58 »

Nie musi być aż tak nowy… Bo jak nowy, to drogi. No i w końcu po starym samochodzie można się spodziewać tego, że jest używany. Ale przyznać trzeba, że nieużywane wyglądają najefektowniej. Niestety przeciętny Maluch jest albo przerdzewiały na dole, albo na środku, albo wszędzie, albo (ale to rzadko) po kompletnym remoncie blacharsko-lakierniczym. Te ostatnie z reguły przerobione (czerwone paski przez środek auta, różowe futerko itp.) Smutny
Najważniejsze, że nie lubię szybko jeździć; na Malucha jak znalazł DuĹźy uśmiech
dieludolfs
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #54 : 14.07.2016, 00:35:01 »

Tak się składa, że ja jestem w posiadaniu Fiata 126p. Jako samochód do jazdy na co dzień to naprawdę nie polecam - nie nadaje się na dzisiejsze czasy. Lepiej zakupić jakieś współczesne auto, a malucha trzymać w celach kolekcjonerskich do przejażdżek w słoneczne, niedzielne popołudnia Uśmiech
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #55 : 14.07.2016, 14:13:33 »

Jako samochód do jazdy na co dzień to naprawdę nie polecam - nie nadaje się na dzisiejsze czasy.
A co jest w nim aż tak złego? Chętnie poznam opinię posiadacza.

Znam osobiście człowieka, który posiada malucha i bardzo często nim jeździ, również na nieco dłuższe podróże (~100 km). Ostatnio jeździ nim codziennie do pracy i wozi jeszcze pasażera. Ani jeden, ani drugi nie narzeka Uśmiech
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #56 : 15.07.2016, 16:59:06 »

Znajomek w samochodówce miał 126p. Jeździł nim, aż nie zmienił go na Cinquecento. Nie narzekał, mówił że dość oszczędny i łatwy w naprawach, ale powyżej 80 km/h niewygodny do jazdy – zbytnio hałasuje i za dużo pali.
Jedrek85
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #57 : 28.07.2016, 20:54:46 »

126p jeżeli miał dobry gaźnik i był dobrze wyregulowany to mieścił się w 5 litrach/100 natomiast 126elx poniżej 7 litrów nie zchodził.
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #58 : 05.08.2016, 22:32:30 »

126p jeżeli miał dobry gaźnik i był dobrze wyregulowany to mieścił się w 5 litrach/100
To nie jest fizycznie możliwe.
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  

Skocz do: