Autor Wątek: WASZE .... środki lokomocji  (Przeczytany 30141 razy)

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #15 dnia: 20.10.2010, 16:28:14 »
nie trzyma wolnych obrotów (poreguluję śrubką na gaźniku - albo gaśnie, albo sam z siebie dostaje takiego kopa że musze po hamulcach dawać żeby w coś nie wyrżnąć). Jego problem z odpalaniem i obrotami zagiął serwisanta, jak będę miał wolną chwilę to oddam go na gwarancję.
Ja tak miałem, koło gaźnika jest taka śrubka i musisz ja idealnie wkręcić.

laserbeam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Lej te Cole!
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #16 dnia: 11.12.2010, 09:58:18 »
VerminatorX twoj problem polega prawdapodobnie na tym ze zgubiles albo nie miales gumowego oringa pod srubka regulacji mieszanki. Tez mam chinolka, ale chyba kazdego umiem do ladu doprowadzic :) Moj ma zrobiony potezny tuning mechaniczny:

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Magnus/Capro/72296

galeryjka oraz opis :) Administracje przepraszam, mialem kompa padnietego a teraz mam nowego windowsa, ale ang. i nie ma Polskich znakow. Dlatego bylem nieobecny ;)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #17 dnia: 11.12.2010, 11:22:22 »
Ja tam nie zgodzę się z wami nie wiem ile daliście za te skutery  ale pewnie jakieś trzy tysiące a za taką kasę idzie dorwać włoskie skutery i japońskie enduraki ja za swoją MTX zarejestrowaną 20 letnią dałem niecałe trzy i hula , kumpel który kupił yamasaki czy jakoś tak żałuje do teraz motor samoczynnie się rozbiera to rura mu odpadnie to kierunek ostatnio podczas jazdy odleciał mu boczek a moto prawie nowe.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #18 dnia: 11.12.2010, 11:50:36 »
Nie wiem jak wy ale ja o wiele bardziej wolałbym w samochód zainwestować niż w motocykl czy skuter, samochód to pojazd multisezonowy a motorem jak byś chciał się gdzieś wybrać w zimie to niestety po woli i ostrożnie żeby orła nie wywinąć, bo o to bardzo łatwo, 1 zły ruch i leżysz, poza tym tak by cię przemroziło, że od razu jakieś choróbsko gotowe, nawet jak jesteś ubrany dobrze to przy takiej prędkości to wiecie.

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #19 dnia: 11.12.2010, 20:00:54 »
machbed powiem tak masz częściowo racje ale właścicieli 2 kółek można podzielić na 3 grupy jedni to posiadacze skuterów i mniejszych motocykli  których nie interesuje ile jedzie ile ma koni ma jechać służy do codziennego poruszania się do pracy kupują je bo miej palą niż samochód tańsze ubezpieczenie itp . Inna grupa to małolaty 13 do 18 (nie chodzi mi tu o obrażanie kogo kogokolwiek bo sam mam nie cale 17) którzy porostu nie mogą mieć auta (znaczy mogą ale cena prawka kat b1 i auta na nie jest o wiele za wysoka) i dostają od rodziców na komunie czy sami zapracowując kupią sobie moto ,najczęściej jest to skuter.J trzecia grupa to pasjonaci motocykli których też się dzieli na pod grupy (właściciele zabytkowych motocykli,sportowych,wyczynowych)

Ja należę do grupy 3 i motocykle mają jeszcze jedną zaletę nie trzeba stać w korkach.
Więc lewa w górę i szerokości

Kruszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
  • ファミリーコンピュータ
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #20 dnia: 11.12.2010, 20:59:53 »
ja mam VW polo od paru lat.
na wiosnę będzie peugeot 407 2.0HDI
a w marzeniach hot rod z garbuska ;)
moje autko na początku:

później zglebiłem (obniżyłem tak że od wahacza do asfaltu mam 6cm) lampy tył oryginalne hella czarne a nie sprey, lampy z przodu smoked, kierunki oryginalne hella czarne, felgi 15" 7 i 8 cali szerokości RH Cup(z oponami 195/45/15 toyo t1r), rozpórka przód plus tył. grill bez znaczka, tłumik ultera, później doszła bra na maskę.

tłumik zdjąłem na tył tymczasowo poszły seryjne lampy (mam od nowszego modelu całe czerwone) z przodu inne lampy, cały polakierowany, klamki w kolor auta, klapa bez znaczka i klamki do tego lotka hella z 3światłem stop. felgi polakierowane w kolor forda focusa ST z białymi rantami do tego na przód 165/50/15 i tył 175/50/15, jeszcze niżej poszedł tył auta, od rantów felg do asfaltu 5cm. na zdjęciach niema ale kilka naklejek sie zmieniło. no i tłumik z innym przelotem jest  o wygladze seryjnego, chodzi cicho jak seria ale potrafi strzelić jak wrc ;) przy schodzeniu z dużych obrotów.

ogólnie jestem cultstylowiec ;)
mój ideał mojego auta:

a takie autko chce zrobić :

Maciek.exe

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #21 dnia: 14.12.2010, 10:08:40 »
Zazwyczaj piechota lub autobus. Jednak w przyszłości zamierzam sobie zrobić prawo jazdy :>

xdeadly

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #22 dnia: 22.08.2011, 19:30:30 »
Oprócz gier mam też inną pasję ;) A dokładnie H :)
 Jednym jeżdżę już od prawie 4 lat (CRX) drugim natomiast od ok miesiąca .

Honda CRX ED9 92r


Pojemność 1600 cm3
Moc 130 KM
Zużycie paliwa 6.00 l/100km
Rodzaj paliwa PB95
Pseudo edek
Opis
Niepozorny maluch...;)
Silnik
Swap z D16z5 na nowszą jednostkę D16y6/8
Kompletny układ dolotowy PRO Racing ,
filtr stożkowy PRO Racing,

Końcowy Apexi N1.
Filtr na odmę.
Nadwozie
Czarna Perła , Lotka od EE8.
Wnętrze
Kiera MOMO, reszta stock
Zawieszenie
sprężyny H&R
Rozpórka górna przód.
Car Audio
Radyjko Alpine DA-X300, Głośniki przód Helix Dark Blue 62.1 , Tył Skrzynia Hertz.
Pamiętna podróż/przygoda
Pierwsza jazda... ;)
Perspektywy
Kompresor na sofcie a jeżeli będzie już mało to kucizna...
Plusy i minusy pojazdu
+Małe Spalanie
+Piękna ponadczasowa Sylwetka
+Dynamiczne !
+Dobrze trzyma się drogi
+Frajda z jazdy i samo to że JEST :)
+JAPONIEC! :)

-Przeciekająca klapa bagażnika i co za tym idzie woda na tylnej kanapie ! ;P
-za słabe hamulce


Honda Accord Coupe 99r



Pojemność 3000 cm3
Moc 200 KM
Przysp. 0-100 km/h 7.00 s
Zużycie paliwa 12.00 l/100km
Rodzaj paliwa PB95
Pseudo Acco
Opis
Wygodna Limuzynka z zacięciem sportowym :)
Silnik
Seryjne 3.0 V6 VTEC
Nadwozie
Coupe
Wnętrze
Seryjne przejrzyste wnętrze z jasną skórą .
Zawieszenie
seria
Car Audio
System Bose
Perspektywy
Ładne Alu 17 , loteczka na klapę oraz doporowadzenie do stanu perfekcyjnego :)
(juz jest) 18' Ronal R41
Plusy i minusy pojazdu
+Wygoda
+Sylwetka
+Kultura pracy silnika
+Dynamika

-Spalanie
-Problem z częściami do v6

Oraz ostatnio zaopatrzyłem się w coś bardziej ekonomicznego :)

« Ostatnia zmiana: 22.08.2011, 19:33:43 wysłana przez xdeadly »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #23 dnia: 01.09.2011, 12:19:39 »
Z większością hond jest taki problem że... gniją. Mają po prostu bardzo słabą blacharkę, która nie wytrzymuje próby czasu. Moim pierwszym autem kupionym kilka lat temu była Honda Civic IV Gen. czyli ostatnia seria tzw. żelazek.

Było to za to auto, które miało rewelacyjny silnik i ogólnie osprzęt mechaniczny. Motoru hondy praktycznie nie dało się zarżnąć. Raz zdarzylo mi się przejechać ok 20km na niemalże pustej chłodnicy i też nic się nie stało :> Jeśli chodzi o silnik, auto było wspaniałe.

Ze względu na liczne punkty korozji i zżerania przez rdzę karoserii pozbyłem się Hondy i kupiłem Audi. Auto to jest połaczeniem jakości blacharki (w końcu to ocynk) i niezawodności silnika. Po prostu to auto nie ma wad, jest wyższe, większe i wygodniejsze i o wiele lepiej wyposażone (jazda bez klimy to udręka).

Od tej pory jestem wierny tylko marce audi i jeśli kiedyś przyjdzie czas na zmianę auta to kupię sobie kolejne audi :)

cube

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #24 dnia: 10.11.2011, 19:10:54 »
Hyundai I10 rocznik 2011 :) Służbowy, mało pali, wystarczy na moje potrzeby. Z autobusów już zrezygnowałem, jak idę na imprezę i będę chlać, mam te kilka złoty na taryfe, bo właściwie tylko wtedy istniałoby prawdopodobieństwo powrotu autobusem.

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #25 dnia: 29.11.2011, 20:36:51 »
A to moje wozidło troche odbiega wyglądem od oryginału, ale tak jest lepiej jak dla mnie.



Uploaded with ImageShack.us

« Ostatnia zmiana: 13.03.2013, 23:59:07 wysłana przez henek155 »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #26 dnia: 29.11.2011, 20:46:59 »
Lakierowałeś go czy tylko zdjęcia robią takie dobre wrażenia?

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #27 dnia: 29.11.2011, 21:11:50 »
Auto rozebrałem w mak,jak to się mówi powyciągałem wszystko ze środka łącznie z szyberdachem i drzwiami.Została tylko opuszczona deska rozdzielcza,szyby przednia i tylna zostały wycięte i dopiero było malowane na całkiem nowy lakier.Czarna perła ze złotym ziarnem. :)
« Ostatnia zmiana: 29.11.2011, 22:31:27 wysłana przez henek155 »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #28 dnia: 29.11.2011, 22:28:24 »
Szkoda, że nie zamontowałeś z powrotem kropek i przecinków :D

kozi616

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: WASZE .... środki lokomocji
« Odpowiedź #29 dnia: 29.11.2011, 22:38:54 »
sam jeżdżę Mercedesem 124 2.5D 93, a z bratem na giełdy Iveco Daily 05 rok. po nowym roku zmieniam mercedesa na coś z VW/Audi bo się sypie :)