Autor Wątek: Logo forum - Konkurs  (Przeczytany 63633 razy)

mungom

  • Tetris Master
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #60 dnia: 11.10.2010, 22:59:04 »
Wrzucam przerobione - dostosowane do gradientu i zmniejszone nasycenie barw, niestety nie mam teraz dostępu do drugiego kompa, więc nie wiem jak to wygląda, ale mam nadzieję że lepiej.



kilka dni mnie nie będzie, więc jeśli były by potrzebne jakieś drobne przeróbki niech zrobi je admin  :)



« Ostatnia zmiana: 11.10.2010, 23:02:00 wysłana przez mungom »

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #61 dnia: 11.10.2010, 23:35:52 »
Oj chyba jednak zazdrość... Bez obrazy Rantarun, ale chyba twoje loga są najsłabsze nie tylko ze względu na pomysł, ale też wykonanie (jest to moja opinia), więc trochę śmieszna wydaję mi się krytyka z Twojej strony ale ok :)  A co do kolorów już pisałem że mam ciemny monitor (słabe nasycenie barw) i nie miałem jak tego skorygować, wszystko będzie poprawione.
Jak bym miał głosować na czyjś projekt to chyba logo MaarioSa najbardziej mi się spodobało, szczególnie pomysł z tym trzymaniem liter fajna sprawa, myślałem że może wygrać to logo :)

1.Dobra po pierwsze to się nie spinam i do rzeczy. Gdyby nie błędy stylistyczne to było by glancuś więc tak,moje rady zaznacz postacie + rura i Mario zrób reflect daj na prawa stronę, kaczkę z banerem przenieś na lewo powiększ trochę co pozwoli powiększyć trochę adres strony i będzie bajki i popraw kolory są za jasne jak możesz. no i nie spinamy się peace.

2. Dzięki za słowa krytyki nie można było w trakcie konkursu xD ??

3. Gratulacje Przemek_07 ankieta miała być to decyzja wspólną miała być ale zostawmy to już mamy się jednoczyć w naszej pasji a nie kłócić peace :F

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #62 dnia: 12.10.2010, 00:04:19 »
Chlopaki nie kłóćcie się.. ja Was pogodzę. Machbed przypomniał mi o terminie składania prac, inaczej na amen bym zapomniał wrzucić swoją propozycję. Oto ona:



Poniżej link do graficzki w photobucket:

http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/LogoPGvol1.png

...oraz do mediafire:

http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=32rdsj2fdwjhbfz&thumb=4

Dajcie znać co Wy na takie ""cuś"..

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #63 dnia: 12.10.2010, 00:09:45 »
Z tym, ze obok loga jest niebieski pasek to tak musi byc! Jak tego nie rozumiecie to wezcie krawedz przegladrki i przesuwajcie w prawo i lewo i zobaczcie co sie dzieje - forum sie rozszerza i dopasowuje do rozmiaru okna przegladarki. Logo ma staly rozmiar, wiec sie nie da zrobic tak, zeby sie rozciagalo i zwezalo. Przyjalem ze odpowiednia szerokosc to jest 1024 bo taka ma najwieksza ilosc osob, a jak ktos ma wieksza to nic mu to nie przeszkadza, bo widzi niebieski pasek ale forum jest ok. Przy mniejszych natomiast logo wystaje poza forum, ale to juz problem ludzi, co maja stare monitory, imo juz 1024 to przezytek.

Co do kolorow to sa ok. Tu znowu pojawia sie problem podkreconej jasnosci w niektorych monitorach i tym samym problem razacego jasnego theme'u.

Logo mugena wybralem dlatego, ze ma duzo postaci, ktore kojarza sie przecietnemu graczowi z Pegasusem, a takich na forum wchodzi najwiecej. Logo AdamStara jest bardzo ladne, moze i nawet ladniejsze, ale postacie nie sa zbyt znane i sie nie kojarza z Pegasusem. Przypomina mi troche jakies Little Fighter itp ;)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #64 dnia: 12.10.2010, 00:17:47 »
No dobra, zrobiłem co miałem zrobić..swój projekt zapodałem. Mam go zapisanego jako sejwa .psp i moge w nim poprawić wszystko co potrzebne (dodać nowe elementy, zmienić jaskrawość, nasycenie barw). Absolutnie wszystko jest możliwe do modyfikacji.  Jeśli logo się nada to spox, jak nie - trudno. Chlastał się z tego powodu nie będę. Jakby coś dajcie znać na gg. Ja znikam tymczasem...

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #65 dnia: 12.10.2010, 00:49:01 »
No i dlaczego się spóźniłeś Seba xD Logo jest bardzo ładne i poprawnie zbudowane jak się załadowało to w centrum mi się pojawiła czerwona tabliczka z adresem forum, nie jest za wielki ten adres ale kolor tabliczki powoduje że zwracamy uwagę na zawartość, jedyne do czego mogę się przyczepić to mix 8 -Bit postaci z postaciami z okładek pudełek z gra tak poza tym jest super.

Felek1991

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Chip&Dale MASTER
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #66 dnia: 12.10.2010, 07:36:19 »
Gratuluje zwycięscy logo jest kijowe bez obrazy adres jest za mały i w ogóle bardzo oczojebny zielony. No i jak widać nie potrzebnie się męczyłem bo zwycięzca dawno był znany :P

No to chłopie pojechałeś z grubej rury hahahaha czyżby to było forum "pegasus forum-sekcja podstawówka" wygrał lepszy że Ciebie to po oczach je*ie nie znaczy że zaraz to będzie usunięte. Normalnie wypowiedź z klasą w twoim wykonaniu jak chcesz mogę poprosić moją 6 letnia siostrę żeby założyła tutaj profil będziesz miał z kim gadać.

machbed: Następnym razem zwróć mu uwagę w ten sposób na PW. Takie coś do niczego nie prowadzi. Widać, że chłop się oburzył, ale co poradzisz. Nie musisz go prowokować dodatkowo, kompromitując na oczach wszystkich forumowiczów.
« Ostatnia zmiana: 12.10.2010, 10:45:49 wysłana przez machbed »

alzen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #67 dnia: 12.10.2010, 08:59:35 »
Ja mam właśnie bardzo "szary" ekran na laptopie, dlatego nie widzę dobrze jaskrawości kolorów. Później zrobię wymagane przeróbki

Mungom, to gratuluje świetnego wyczucia kolorów na takim ekranie; są bardzo żywe i aż cieszą oko.

Tycior

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #68 dnia: 12.10.2010, 09:58:15 »
Jak dla mnie podoba się i wszystko dopasowane ;) a zarazem nie bije nic po oczach,więc nie bardzo rozumiem żale innych..



Widzicie jak ładnie dopasowane :P
« Ostatnia zmiana: 12.10.2010, 10:08:26 wysłana przez Tycior »

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #69 dnia: 12.10.2010, 10:04:08 »
Na moim 21 calowym monitorze nie prezentuje się to za dobrze. Link:


Tycior

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #70 dnia: 12.10.2010, 10:12:35 »
No fakt trochę wykrzaczone... Ja mam tylko 15" matryce w laptopie i max rozdziałka to 1024x768 .  Mam jeszcze PC z Windows 7 i 19" monitorem ,ale nie wiem jak tam się prezentuje ,bo chwilowo router mi padł i nie mam na nim neta.
« Ostatnia zmiana: 12.10.2010, 10:14:30 wysłana przez Tycior »

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #71 dnia: 12.10.2010, 15:13:13 »
U mnie jest tak samo jak u Vasha i szczerze mówiąc trochę mnie to wkur....
A nie ustawie sobie na laptopie rozdzielczości 1024x768 bo mam czarne pasy po bokach wtedy :/ No cóż jakoś przeżyję.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #72 dnia: 12.10.2010, 20:33:48 »
LUDZIE!!! Wezcie sie nauczcie czytac! Juz kilka razy Wam wyjasnialem temat z tym rozmiarem. Inaczej sie nie da.
Temat zamykam.


machbed: I ja nawet w shoutboxie o tym wspominałem.
« Ostatnia zmiana: 12.10.2010, 20:44:47 wysłana przez machbed »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #73 dnia: 12.10.2010, 20:53:06 »
A nie dało by rady wziąć tego loga na środek chociaż?

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #74 dnia: 12.10.2010, 20:58:28 »
Daloby ale to zle wyglada, bo bedzie taki pasek z lewej. Teraz jest oki, bo ta rura fajnie wyglada tak jakby wyjezdzala z boku forum i dobrze sie to komponuje.