Autor Wątek: Logo forum - Konkurs  (Przeczytany 63635 razy)

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #30 dnia: 10.10.2010, 22:46:49 »
Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa logo AdamStara. Bardzo pomysłowe, nic niczemu nie przeszkadza, nic niczego nie zasłania, jest przejrzyście, czytelnie.

mungom

  • Tetris Master
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #31 dnia: 10.10.2010, 23:56:52 »
Chwilkę przysiedziałem wieczorkiem i na ostatnią chwilę wrzucam the last project  :).


(Trzeba kliknąć żeby powiększyć)



« Ostatnia zmiana: 11.10.2010, 00:03:49 wysłana przez mungom »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #32 dnia: 11.10.2010, 13:06:12 »
Dzieki wszyskim za projekty :)
Szczerze powiem, ze niestety wiekszosc prac nie zachwyca. Najbardziej smieszy mnie logo SebaSan'a, ktory sam zaproponowal robienie logo, a zrobil takie jak nieomal mozna odpowiednia czcionka w Word'zie zrobic ;)

Z moich typow najlepsze zrobil AdamStar i w ostatniej chwili fajne logo dal mungom. Niezle sa tez loga mungom'a, ale te pierwsze z ludzikiem i pistoletem troche nie pasuja. Natomiast swietne jest to logo z krzyzakiem i baner z nim :) Bez watpienia dostanie on grzybka :) Prace mungoma bardziej mi sie podobaja niz AdamStar'a z tego wzgledu, ze nawiazuja do kultowych gier i od razu widac na jakim forum sie jest :)

Tutaj jesze raz prace dla przypomnienia:
AdamStar

Proszę kliknąć na obrazek, aby wyświetlić w powiększeniu.

mungom







Tycior

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #33 dnia: 11.10.2010, 13:40:18 »
Fajnie wygląda te logo tylko trzeba je troszeczkę przeskalować bo forum się odrobinke rozjechało.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #34 dnia: 11.10.2010, 13:57:02 »
Nic sie nie rozjechalo. To jest wlasnie problem z logo. Ja mam np. 20 cali i rozdzialke 1680x1050 - i tak uzywam przegladarki w oknie, a nie na full screen i logo jest za male. Przyjalem, ze standarowa na obecne czasy minimalna rozdzielczoscia jest 1024 x XXX, wiec jezeli ktos ma mniej niz 1024 to u niego logo bedzie za duze i wtedy wyjedzie poza forum. Takich osob na szczescie jest malo, wiec niestety tak to wyglada.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #35 dnia: 11.10.2010, 14:04:26 »
No a ja właśnie mam rozdzielczość u siebie 1024 x 768, używam "frajerfoksa"  i również strona mi się rozjechała niestety a sądzę, że takich osób jak ja jest jednak dużo. Nie widzę problemu po prostu w ucięciu loga po bokach, w których raczej i tak nie ma istotnych elementów a jednak nikt nie będzie miał problemów z rozszerzaniem się forum ;) .

Tycior

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #36 dnia: 11.10.2010, 14:13:59 »
Dokładnie też mam 1024x768 tylko,że używam Opery (Windows) i Firefoxa (Linux) i tu i tu to samo... To jest minimalne rozjechanie i w sumie aż tak bardzo nie przeszkadza ,ale jednak estetyka zakłócona :P

Nie widzę problemu po prostu w ucięciu loga po bokach, w których raczej i tak nie ma istotnych elementów a jednak nikt nie będzie miał problemów z rozszerzaniem się forum ;) .

Tu nawet nie chodzi o cięcia ,wystarczy programem do grafiki (Gimp,PS) przeskalować obraz /zmniejszyć ociupinke i będzie dobrze..
« Ostatnia zmiana: 11.10.2010, 14:17:47 wysłana przez Tycior »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #37 dnia: 11.10.2010, 14:18:09 »
Faktycznie trzeba je troche uciac, bo zapomnialem, ze obok loga po kazdej stronie jest jeszcze z 10px tla forum.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #38 dnia: 11.10.2010, 14:22:54 »
Jak jest teraz?

Tycior

  • Gość
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #39 dnia: 11.10.2010, 14:24:27 »
Dobrze jest :) Tak może zostać, nic nie rozjeżdza się :D Chociaż kawałek loga wystaje poza "ramkę" ,ale myśle ,że może tak zostać.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #40 dnia: 11.10.2010, 14:27:59 »


Już jest w sumie lepiej, nic się nie rozjeżdża ale jeżeli mam być takim maksymalnym pedantem, to żeby tak akurat to całe logo weszło idealnie w tą "ramkę" to przyda się jeszcze skrócić te logo dokładnie o 14 pikseli z boku :D .

alzen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #41 dnia: 11.10.2010, 14:33:13 »
Ja mam z prawej lukę, ale może niech autor nawet na głupa zgradientuje logo do jakiegoś koloru po prawej czy jakoś ładnie wyprowadzi je do jednolitej barwy i wtedy w to pole jako tło dać po prostu ten kolor.

Będzie po sprawie, korzystam raczej z jednej ze standardowych rodzielczości więc, jak ktoś ma spory monitor to lukę będzie miał na pewno.

A logo pierwsza klasa.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #42 dnia: 11.10.2010, 14:38:59 »
Logo ładne, ale moim zdaniem kolorystycznie nie pasuje do forum, zaatakowało mnie jasnym zielonym. jakby tak dać logo Adamstara na jutrzejszy dzień, dla testu.

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #43 dnia: 11.10.2010, 16:14:21 »
A mnie się właśnie zdaje, że logo Adamstara kolorystycznie pasuje do ciemnego tła. Takie ciemne logo będzie się za bardzo wybijało przy jasnym tle, chociaż przyznam, że jest dobre :) (plus za wstawienie Ryu do loga  ;D ) Na chwilę obecną podoba mi się to co jest teraz, wyważone, zabawne i w ładnych przejrzystych kolorach, wydaje mi się bardzo spokojne i miłe dla oka, a przede wszystkim nieprzekombinowane :) Bardzo fajne to logo, bardzo ciekawy pomysł z przejrzystym wizerunkiem postaci, które z miejsca przypominają mi młodzieńcze lata spędzone pod telewizorem :D

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Logo forum - Konkurs
« Odpowiedź #44 dnia: 11.10.2010, 17:35:56 »
Zmniejszylem jeszcze troche, wiec juz na bank teraz powinno byc ok :)