21.06.2018, 10:24:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Logo forum - Konkurs  (Przeczytany 44779 razy)
mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #45 : 11.10.2010, 17:54:27 »

Dziękuję, że szanowne szefostwo wybrało logo mojego autorstwa Uśmiech Jeśli trzeba wprowadzić jakieś przeróbki to zgłaszajcie. Wydaję mi się, że propozycja alzena jest dobra - to znaczy mógłbym dopasować logo do tego gradientu w tle i zrobić jakieś płynne przejście, wtedy logo dać w <center></center> i będzie git Mrugnięcie

http://luxacycling.com - Luxa - stylowa odzież kolarska
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #45 : 11.10.2010, 17:54:27 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #46 : 11.10.2010, 17:58:29 »

Zrobić płynne przejście pomiędzy zielenią logiem a kolorami forum przy standardowej skórce. Dobrze by wiedzieć, czy obie skórki mają to samo logo z bazy danych, czy mogą mieć różne jego wersje. Ewentualnie jeszcze drobne zmniejszenie kontrastu i/lub nasycenia kolorów, bo ten zielony bardzo oczowalny jest, a monitor mam bardzo ściemniony.
mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #47 : 11.10.2010, 18:09:50 »

Ja mam właśnie bardzo "szary" ekran na laptopie, dlatego nie widzę dobrze jaskrawości kolorów. Później zrobię wymagane przeróbki

Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG

!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!

« Odpowiedz #48 : 11.10.2010, 18:17:25 »

A mógłbyś dodać Coś z BattleToads Lub Z Ninja Gaiden?Te gry zasługują,aby byc na LOGO Naszego Forum.Takie moje zdanie.Nie wiem jak reszta użytkowników.

[
Felek1991
Aktywny użytkownik

Chip&Dale MASTER

« Odpowiedz #49 : 11.10.2010, 18:41:30 »

Potwierdzam słowa kaptucha i mam prośbe także na temat "dizzy the adventure" dodaj mi mungo moje jajeczko bede dummny ;p
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #50 : 11.10.2010, 18:44:49 »

Trzeba nowe logo zaprojektować chcąc wprowadzić takie zmiany. Na tym jest trochę mało miejsca biorąc pod uwagę wielkości postaci.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #51 : 11.10.2010, 19:00:16 »

U mnie wygląda to tak :

1280x800

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #52 : 11.10.2010, 19:14:58 »

Szerokość ekranu mam ta sama, potwierdzam istnienie tego błędu.
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #53 : 11.10.2010, 21:25:02 »

Gratuluje zwycięscy logo jest kijowe bez obrazy adres jest za mały i w ogóle bardzo oczojebny zielony. No i jak widać nie potrzebnie się męczyłem bo zwycięzca dawno był znany Język

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #54 : 11.10.2010, 21:32:24 »

Gratuluje zwycięscy logo jest kijowe bez obrazy adres jest za mały i w ogóle bardzo oczojebny zielony. No i jak widać nie potrzebnie się męczyłem bo zwycięzca dawno był znany Język

Buahhahahahahhaha, po prostu padłem jak to przeczytałem Chichot Chichot . Pewnie mówisz tak tylko z zazdrości, to widać Język Język .
Nie martw się, ja też dobre pół dnia siedziałem nad swoim logo jak nie prawie cały, no ale niestety trzeba umieć przegrywać. Rozumiem, że to wymagało dużo pracy, no ale imo i tak ktoś musi odpaść no i w sumie lepiej, żeby osoby z zewnątrz rozsądnie wybrały najlepsze wg nich logo, co nie??

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

AdamStar
Fan Code Masters
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

小天才

« Odpowiedz #55 : 11.10.2010, 21:35:12 »

Rantarun, nie mów że było źle. Ja bardzo miło spędziłem czas tworząc logo, miałem z tym sporo zabawy  Język
Nie wiem co się stało, ale Seba opracował kilka koncepcji loga, ale ich nie wstawił. Nie mam z nim kontaktu na GG więc nie wiem co się stało że nie dał rady wrzucić swoich prac. Jak się zjawi ponownie to na pewno dowiemy się co się stało.

Wracając do wyboru to myślałem że wszystkie nadesłane prace wezmą udział w jakiejś ankiecie, tak aby nikt nie poczuł że jego wysiłek poszedł na marne na podstawie jednego tylko głosu. Nie zależy to ode mnie, a jedynie od admina i jak widać ma on moc sprawczą i musimy ją zaakceptować  Mrugnięcie

PS: A tutaj moje logo którego nie dałem rady już wrzucić ze względu na wyjazd weekendowy  szczerbaty

(w trochę jaśniejszej tonacji)

AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #56 : 11.10.2010, 21:53:29 »

PS: A tutaj moje logo którego nie dałem rady już wrzucić ze względu na wyjazd weekendowy  szczerbaty

(w trochę jaśniejszej tonacji)

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy projekt banera. Nic z niczym się nie gryzie, nic niczego nie zasłania, przejrzyste, zrobione z głową.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #57 : 11.10.2010, 22:03:32 »

Buahhahahahahhaha, po prostu padłem jak to przeczytałem Chichot Chichot . Pewnie mówisz tak tylko z zazdrości, to widać Język Język .
Nie martw się, ja też dobre pół dnia siedziałem nad swoim logo jak nie prawie cały, no ale niestety trzeba umieć przegrywać. Rozumiem, że to wymagało dużo pracy, no ale imo i tak ktoś musi odpaść no i w sumie lepiej, żeby osoby z zewnątrz rozsądnie wybrały najlepsze wg nich logo, co nie??

No więc tak zazdrosny nie jestem bo nie mam o co te logo jest ślę z budowane adres powinien być większy ,albo na środku albo z lewej strony bo tam sięga wzrok najpierw no i kolory żywe ale nie bez przesady ten zielony wypala dosłownie oczy, to tyle z mojej strony. a co do żalu to mam tylko o to że prace mungom-a i Adamstara były komentowane w trakcie trwania konkursu a moje z wyjątkiem 1 nie. Nikt nie napisał co jest nie tak co by zmienić i tak dalej,  do widzenia państwu Język

mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #58 : 11.10.2010, 22:40:02 »

Oj chyba jednak zazdrość... Bez obrazy Rantarun, ale chyba twoje loga są najsłabsze nie tylko ze względu na pomysł, ale też wykonanie (jest to moja opinia), więc trochę śmieszna wydaję mi się krytyka z Twojej strony ale ok Uśmiech  A co do kolorów już pisałem że mam ciemny monitor (słabe nasycenie barw) i nie miałem jak tego skorygować, wszystko będzie poprawione.
Jak bym miał głosować na czyjś projekt to chyba logo MaarioSa najbardziej mi się spodobało, szczególnie pomysł z tym trzymaniem liter fajna sprawa, myślałem że może wygrać to logo Uśmiech

Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« Odpowiedz #59 : 11.10.2010, 22:52:57 »

Wyluzujcie chłopaki. Szok Pomysł z logiem miał być zabawą a nie początkiem nowych sporów i kłótni. Carn źle zrobił podejmując decyzję sam i chyba zbyt pochopnie. Od samego początku była mowa o ankiecie i powinna ona się odbyć. To trochę nie fair według mnie. Wchodzę sobie dzisiaj na forum i omal z krzesła nie spadłem. Logo już widnieje??? Niech wygra ten projekt, który najbardziej się podoba wszystkim użytkownikom, bo to dzięki nim forum istnieje i żyje. Nie mam nic do obecnego loga Mungoma ale pozostali także włożyli w swoje prace mnóstwo serca i wysiłku i ankieta powinna się odbyć. Takie jest moje zdanie. Żeby później nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz. Nikt nie będzie miał do nikogo pretensji jak przegra w głosowaniu. Peace Niezdecydowany

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  

Skocz do: