15.08.2018, 18:19:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Logo forum - Konkurs  (Przeczytany 45425 razy)
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #30 : 10.10.2010, 22:46:49 »

Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa logo AdamStara. Bardzo pomysłowe, nic niczemu nie przeszkadza, nic niczego nie zasłania, jest przejrzyście, czytelnie.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 10.10.2010, 22:46:49 »

mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #31 : 10.10.2010, 23:56:52 »

Chwilkę przysiedziałem wieczorkiem i na ostatnią chwilę wrzucam the last project  Uśmiech.

(Trzeba kliknąć żeby powiększyć)

« Ostatnia zmiana: 11.10.2010, 00:03:49 wysłane przez mungom » Zapisane

http://luxacycling.com - Luxa - stylowa odzież kolarska
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #32 : 11.10.2010, 13:06:12 »

Dzieki wszyskim za projekty Uśmiech
Szczerze powiem, ze niestety wiekszosc prac nie zachwyca. Najbardziej smieszy mnie logo SebaSan'a, ktory sam zaproponowal robienie logo, a zrobil takie jak nieomal mozna odpowiednia czcionka w Word'zie zrobic Mrugnięcie

Z moich typow najlepsze zrobil AdamStar i w ostatniej chwili fajne logo dal mungom. Niezle sa tez loga mungom'a, ale te pierwsze z ludzikiem i pistoletem troche nie pasuja. Natomiast swietne jest to logo z krzyzakiem i baner z nim Uśmiech Bez watpienia dostanie on grzybka Uśmiech Prace mungoma bardziej mi sie podobaja niz AdamStar'a z tego wzgledu, ze nawiazuja do kultowych gier i od razu widac na jakim forum sie jest Uśmiech

Tutaj jesze raz prace dla przypomnienia:
AdamStar

Proszę kliknąć na obrazek, aby wyświetlić w powiększeniu.

mungom

Tycior
Gość
« Odpowiedz #33 : 11.10.2010, 13:40:18 »

Fajnie wygląda te logo tylko trzeba je troszeczkę przeskalować bo forum się odrobinke rozjechało.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #34 : 11.10.2010, 13:57:02 »

Nic sie nie rozjechalo. To jest wlasnie problem z logo. Ja mam np. 20 cali i rozdzialke 1680x1050 - i tak uzywam przegladarki w oknie, a nie na full screen i logo jest za male. Przyjalem, ze standarowa na obecne czasy minimalna rozdzielczoscia jest 1024 x XXX, wiec jezeli ktos ma mniej niz 1024 to u niego logo bedzie za duze i wtedy wyjedzie poza forum. Takich osob na szczescie jest malo, wiec niestety tak to wyglada.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #35 : 11.10.2010, 14:04:26 »

No a ja właśnie mam rozdzielczość u siebie 1024 x 768, używam "frajerfoksa"  i również strona mi się rozjechała niestety a sądzę, że takich osób jak ja jest jednak dużo. Nie widzę problemu po prostu w ucięciu loga po bokach, w których raczej i tak nie ma istotnych elementów a jednak nikt nie będzie miał problemów z rozszerzaniem się forum Mrugnięcie .

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Tycior
Gość
« Odpowiedz #36 : 11.10.2010, 14:13:59 »

Dokładnie też mam 1024x768 tylko,że używam Opery (Windows) i Firefoxa (Linux) i tu i tu to samo... To jest minimalne rozjechanie i w sumie aż tak bardzo nie przeszkadza ,ale jednak estetyka zakłócona Język

Nie widzę problemu po prostu w ucięciu loga po bokach, w których raczej i tak nie ma istotnych elementów a jednak nikt nie będzie miał problemów z rozszerzaniem się forum Mrugnięcie .

Tu nawet nie chodzi o cięcia ,wystarczy programem do grafiki (Gimp,PS) przeskalować obraz /zmniejszyć ociupinke i będzie dobrze..
« Ostatnia zmiana: 11.10.2010, 14:17:47 wysłane przez Tycior » Zapisane
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #37 : 11.10.2010, 14:18:09 »

Faktycznie trzeba je troche uciac, bo zapomnialem, ze obok loga po kazdej stronie jest jeszcze z 10px tla forum.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #38 : 11.10.2010, 14:22:54 »

Jak jest teraz?
Tycior
Gość
« Odpowiedz #39 : 11.10.2010, 14:24:27 »

Dobrze jest Uśmiech Tak może zostać, nic nie rozjeżdza się Chichot Chociaż kawałek loga wystaje poza "ramkę" ,ale myśle ,że może tak zostać.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #40 : 11.10.2010, 14:27:59 »

Już jest w sumie lepiej, nic się nie rozjeżdża ale jeżeli mam być takim maksymalnym pedantem, to żeby tak akurat to całe logo weszło idealnie w tą "ramkę" to przyda się jeszcze skrócić te logo dokładnie o 14 pikseli z boku Chichot .

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

alzen
Użytkownik
*

« Odpowiedz #41 : 11.10.2010, 14:33:13 »

Ja mam z prawej lukę, ale może niech autor nawet na głupa zgradientuje logo do jakiegoś koloru po prawej czy jakoś ładnie wyprowadzi je do jednolitej barwy i wtedy w to pole jako tło dać po prostu ten kolor.

Będzie po sprawie, korzystam raczej z jednej ze standardowych rodzielczości więc, jak ktoś ma spory monitor to lukę będzie miał na pewno.

A logo pierwsza klasa.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #42 : 11.10.2010, 14:38:59 »

Logo ładne, ale moim zdaniem kolorystycznie nie pasuje do forum, zaatakowało mnie jasnym zielonym. jakby tak dać logo Adamstara na jutrzejszy dzień, dla testu.
Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #43 : 11.10.2010, 16:14:21 »

A mnie się właśnie zdaje, że logo Adamstara kolorystycznie pasuje do ciemnego tła. Takie ciemne logo będzie się za bardzo wybijało przy jasnym tle, chociaż przyznam, że jest dobre Uśmiech (plus za wstawienie Ryu do loga  DuĹźy uśmiech ) Na chwilę obecną podoba mi się to co jest teraz, wyważone, zabawne i w ładnych przejrzystych kolorach, wydaje mi się bardzo spokojne i miłe dla oka, a przede wszystkim nieprzekombinowane Uśmiech Bardzo fajne to logo, bardzo ciekawy pomysł z przejrzystym wizerunkiem postaci, które z miejsca przypominają mi młodzieńcze lata spędzone pod telewizorem Chichot

Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #44 : 11.10.2010, 17:35:56 »

Zmniejszylem jeszcze troche, wiec juz na bank teraz powinno byc ok Uśmiech
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  

Skocz do: