18.06.2018, 06:07:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?  (Przeczytany 28485 razy)
Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« : 09.09.2010, 15:52:05 »

Był temat o telenowelach, teraz czas na seriale animowane. Czy oglądacie jeszcze jakieś kreskówki??
Ja muszę powiedzieć iż mimo, że stary byk już jestem lubię sobie czasem obejrzeć co nieco. Ostatnio oglądam Toma i Jerrego, na Pulsie leci codziennie o 19:30. Mimo, że ta bajka ma blisko 50 lat to nadal bawi. Lubię tego typu humor. Genialny pod tym względem jest także Struś Pędziwiatr.

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 09.09.2010, 15:52:05 »

dragon
Gość
« Odpowiedz #1 : 09.09.2010, 17:10:52 »

Ja już niestety nic nie oglądam, gdyż mam tylko te podstawowe programy, a na tvp1 wieczorynki przecież nie będę oglądać Chichot
Tam coś jak patrzę w gazecie, to rano na Polsacie coś leci w weekendy, ale w weekendy to ja odsypiam ranne wstawanie w robocze dni. Chyba że by dali pierwsze serie Power rangers, to bym odrazu zryw z łoża robił Chichot.
Co innego gdybym miał jakkiś cyfrowy Polsat, albo coś w ten deseń, to pewnie bym se odpalał czasem Cartoon, albo Jetix, choć podobno to teraz nazwę zmieniło i nie znam nowej nazwy.
pajdus
Fan Pegasusa
Użytkownik
*

Hardcore Gamer

« Odpowiedz #2 : 09.09.2010, 17:17:17 »

Ja oglądam jeszcze Toma i Jerrego na pulsie , Świat według Ludwiczka na Jetix play i Oggy i Karaluchy w youtube.

,,Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach''
Tycior
Gość
« Odpowiedz #3 : 09.09.2010, 17:33:46 »

Ja oglądam Smerfy i Gumisie (i kiedyś Disney`owskiego Kaczora Donalda) Chichot To moje bajki z dzieciństwa wczesnego Język A także.... od miesiąca ściągam po kilka odc.pierwszej serii Pokemonów ;P No co szczerbaty Tak dla odmóżdżenia Chichot
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 09.09.2010, 17:36:24 »

Przesunąłem, serialowe tematy do działu tego jak najbardziej pasują Uśmiech

Kubuś Puchatek, król wieczorynek, Garfield jeszcze do niedawna. Czasem na Pulsie Toma i Jerryego i stare, polskie bajki. Raz natrafiłem na jakąś psychodelię, gdzie żyrafa z gałganków, jakiś hipcio i jeszcze jeden zwierzaczek połączyli się razem niczym Megazord i nadmuchali zły dzbanek, który poleciał, pękł i zrobił się dobry, zrobił im nową jabłonkę Chichot jak to kiedyś wyczaję, to nagram da dysk odtwarzacza na 100 % Chichot
Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« Odpowiedz #5 : 09.09.2010, 17:52:10 »

Ja już niestety nic nie oglądam, gdyż mam tylko te podstawowe programy, a na tvp1 wieczorynki przecież nie będę oglądać Chichot
Zdziwiłbyś się  Chichot Ja w zeszłą niedzielę oglądałem Chipa i Dale'a na TVP1 a to przecież wieczorynka szczerbaty

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
Tycior
Gość
« Odpowiedz #6 : 09.09.2010, 17:56:06 »

Zdziwiłbyś się  Chichot Ja w zeszłą niedzielę oglądałem Chipa i Dale'a na TVP1 a to przecież wieczorynka szczerbaty

Dokładnie Chichot Kiedyś smerfy były jeszcze i oglądałem Język a teraz oprócz Chip&Dale i Kubusia puchatka same jakieś skrzaczone bajki na TVP1.
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #7 : 09.09.2010, 23:03:14 »

Jeśli sie trafi Futurama na zagranicznych kanałach to oglądam. Poza Futuramą nie ma obecnie nic ciekawego co przykuło by moją uwagę.
marcin135
Gość
« Odpowiedz #8 : 17.09.2010, 21:32:00 »

Ja gdy jeszcze był minimax , fox kids to oglądałem - sandokana , gęsią skórkę, sonica , odlotowe agentki, pszczółkę maje. xD
« Ostatnia zmiana: 18.09.2010, 13:19:44 wysłane przez marcin135 » Zapisane
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG

!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!

« Odpowiedz #9 : 17.09.2010, 21:35:49 »

A Ja tam oglądam!A co.Fineasza i Ferba lubie i to bardzo Uśmiech
Czasem też zajrzę na Odlotowe Wyścigi.uwielbiam to

[
dragon
Gość
« Odpowiedz #10 : 17.09.2010, 21:42:33 »

heh, a pamięta ktoś z was Super odlotowe agentki ?
Kiedyś oglądaliśmy to w szkole, przyszedł starszy kolega, tak się po patrzył na te bohaterki i palnął textem, o ja p-olę ! ale sexy niunie haha. On to taki brechowy zawsze był i można się było pośmiać.
YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #11 : 19.09.2010, 09:11:02 »

ja tam codzień no bez sob-niedz oglądam SIMPSONów  homer rulez szczerbaty

Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #12 : 07.01.2011, 18:39:03 »

jak miałem upc to oglądałem hamtaro do końca emisji, tylko to moją uwagę przykuło, no i oban star racer.
Ostatnio zacząłem oglądać Neon Genesis Evangelion na kreskówce.pl.
Poszukuje jeszcze YuYu hakusho z napisami pl.
Ale takie Anime jak DB to Całe moje dzieciństwo.

Dej zarobić xD
noxx
Użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : 07.01.2011, 20:41:26 »

Właśnie lecą na Pulsie "Całkiem nowe przygody Toma i Jerrego" Mrugnięcie
A no oglądam kreskówki i anime. Najbardziej lubiłem i nadal lubię te kreskówki co to w "Diabelskim młynie" na Canal+ leciały (Tom i Jerry, Królik Bugs, Struś pędziwiatr, itp.). Te nowsze co po kinach latają też oglądam, BTW "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" są zaje**ste Mrugnięcie Jak mam za dużo czasu to i jakieś anime obejrzę.
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #14 : 08.01.2011, 02:22:30 »

Nom więc tak kreskówek od dawna nie oglądam kiedyś się oglądało tunki z buksem na czele i Simpsonów nałogowo a teraz tylko anime ostatnio zmęczyłem Berserk-a i w tej chwili przymieszam się do pozycji Gungrave.

Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do: