17.12.2018, 09:33:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]
  Drukuj  
Autor Wątek: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów  (Przeczytany 53232 razy)
revelati
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #120 : 07.10.2017, 09:02:27 »

Cześć wszystkim.

Może się ktoś wypowiedzieć na temat nowej konsoli "FC compatible player"? Jakość wykonania, grafika, dźwięk, kompatybilność z innymi kartridżami?

http://allegro.pl/gra-tv-pegasus-retro-pegazus-pad-kardridz-3-kolory-i6713493875.html#thumb/2
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #120 : 07.10.2017, 09:02:27 »

willy_poodle
Użytkownik
*

« Odpowiedz #121 : 22.11.2017, 19:43:35 »

Ja zamówiłem sobie Zogę i kilka składanek i czekam.
Ktoś z forum ma Zogę?
Jest to z wyglądu klon amerykańskiego NESa tzw. toploadera czyli na karty NESowe wkładane od góry jak w Famicomie.
A pod obudową kryje się drugi slot na karty, ale Famicoma, które trzeba wyjąć z ich obudowy.
Można sobie zamontować coś na stałe w środku, a na wierzchu wkładać NESowe, a że aktualnie chińskie składanki w wersji NES mają w środku przejściówki na Famicoma, to nie powinno być problemu i z tymi.
Ten design to dla mnie niestety brzydactwo, ale skusiły mnie te 2 sloty i pozytywne testy na Youtube.
Niestety przyciski A i B w tych padach są odwrotnie niż na wszystkich innych, co może być denerwujące jak ktoś się przyzwyczaił wcześniej do innego układu. Wtyczki NESowe. Kilka innych klonów też ma NESowe i mają ciekawe pady, ale nie widzę, żeby gdzieś sprzedawali osobno, a kupować drugą konsolę dla samych padów trochę bez sensu.

Pamiętam, że jakieś Famiklony już miały ukryty drugi slot na wbudowane gry. Czy ktoś jest w stanie wymienić modele, które mają?

Szkoda, że w żadnych padach teraz nie ma w D-padzie dziury jak w IQ-502, gdzie wsadzało się kołeczek i robiło mini-joystick, co było bardzo pomocne np. w Street Fighterze przy ciosach z ćwierćobrotem.
« Ostatnia zmiana: 22.11.2017, 19:48:14 wysłane przez willy_poodle » Zapisane
Stinger
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #122 : 22.11.2017, 19:46:46 »

Ja zamówiłem sobie Zogę i kilka składanek i czekam.
Ktoś z forum ma Zogę?
Jest to z wyglądu klon amerykańskiego NESa tzw. toploadera czyli na karty NESowe wkładane od góry jak w Famicomie.
A pod obudową kryje się drugi slot na karty, ale Famicoma, które trzeba wyjąć z ich obudowy.
Można sobie zamontować coś na stałe w środku, a na wierzchu wkładać NESowe, a że aktualnie chińskie składanki w wersji NES mają w środku przejściówki na Famicoma, to nie powinno być problemu i z tymi.
Ten design to dla mnie niestety brzydactwo, ale skusiły mnie te 2 sloty i pozytywne testy na Youtube.
Niestety przyciski A i B w tych padach są odwrotnie niż na wszystkich innych, co może być denerwujące jak ktoś się przyzwyczaił wcześniej do innego układu. Wtyczki NESowe. Kilka innych klonów też ma NESowe i mają ciekawe pady, ale nie widzę, żeby gdzieś sprzedawali osobno, a kupować drugą konsolę dla samych padów trochę bez sensu.

Pamiętam, że jakieś Famiklony już miały ukryty drugi slot na wbudowane gry. Czy ktoś jest w stanie wymienić modele, które mają?
Z famiklonów posiadających drugi slot ja znam DarYar dy-656 -400 (400 in 1) i SP-60 (ale chyba nie każdy)

--- PS2 --- PS3 --- PS4 --- PSP ---
VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #123 : 23.11.2017, 07:42:55 »

Ta Zoga solidnie wygląda z zewnątrz, kojarzy mi się że oglądałem recenzje na YT i w środku konsoli jest typowa, skromna PCB z układem NOAC. Za to co do padów to są różne opinie.

Ja dodam do listy konsol posiadających drugi slot modele Thompsonic 3500 / 3600, Fenix NT-303.
willy_poodle
Użytkownik
*

« Odpowiedz #124 : 23.11.2017, 20:11:16 »

Te pady jak i konsola są klonami tych z toploadera, tylko z dodanymi turbo i wyglądają na wygodne i solidne. Jedyny problem to te odwrotne przyciski.
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #125 : 20.04.2018, 13:19:39 »

Mój klon "Gentry GT-3300K" w akcji. Zygzakowate pasy na ekranie były generowane przez naderwany kabel i nagrywarkę DVD nie lubiącą NTSC.
https://youtu.be/SlPengsIE-s
dendy_junior
Użytkownik
*

« Odpowiedz #126 : 07.09.2018, 21:56:39 »

FAMULATOR Słyszał ktoś o czymś takim?
https://item.fril.jp/01c2a0a52f8dc5308f8b8d03099a7dba

pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #127 : 12.09.2018, 21:30:25 »

Uuuuu już dawno, dawno! https://youtu.be/oTb8hRQOdAY
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]