15.12.2019, 09:36:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów  (Przeczytany 67254 razy)
szpynda
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #60 : 05.01.2010, 22:25:26 »

Ale czy SP-60 ma gry na pokładzie? Ten MT-999DX ma jakieś tytuły w sobie, m.in: Mario, Tank czy Galaxian.
Tak, SP-60 posiada wewnątrz dodatkowe gniazdo na kartridże gdzie można włożyć samą PCB która będzie pełniła funkcję niejako wbudowanych gier.
A to ciekawe! Zapewne tak jest w przypadku tego mojego złomka. Ciekawe co tam włożyli? 168 in 1 Mrugnięcie

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #60 : 05.01.2010, 22:25:26 »

espe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #61 : 21.10.2010, 16:58:35 »

Chciałbym Wam przedstawić konsole, które są obecnie w moim posiadaniu i podzielić się moimi doświadczeniami z nimi...
Oto czym obecnie dysponuję

Co do konsoli Batman, to cały problem z nią przedstawiłem tu i tu. Idąc za Waszymi radami przeczyściłem wszystko, lecz na niewiele to pomogło Smutny Na elektronice się nie znam; lutować też nie umiem, więc tą konsolkę odstawiłem na bok...

IQ-502 zna (prawie) każdy... Za to dużo ciekawsza jest Dendy Junior. Przeszukałem chyba całe forum, ale nic na jej temat nie znalazłem grymas Mam ją od mojej dziewczyny - konsola została kupiona bodajże w 1995 r. w sklepie w Polsce (doszukałem się informacji, że Dendy były przeznaczone na rynek rosyjski). Przez ostatnie kilka lat konsola przeleżała w piwnicy (przed oczyszczeniem konsola i pady dość śmierdziały wilgocią i stęchlizną). Po mojej interwencji konsolka śmiga jak żyleta. Niestety uszkodzony jest w niej 'system' wyjmowania kartów (trzeba się z nimi mocować ręcznie) oraz nie działa jeden kontroler cry Do konsoli dołączony był dość popularny kart: 500 in 1 (Mario, Dr Mario, Tank,...). Dużym plusem w kontrolerach (niestety 9-cio pinowych) jest możliwość rozkręcenia wtyczki ! szczerbaty
Jeśli trzeba, to mogę porobić konsolce kilka fotek - na zasadzie fotoprezentacji, jakie można znaleźć na forum.

Porównując jakość obrazu i dźwięku IQ-502 oraz Dendy'ego, to, ku mojemu zdziwieniu, IQ-502 zostaje daleko w tyle Szok W IQ-502 podczas wybierania zawodników w Micro Machines (Złota 5) delikatnie skacze obraz; w Dendy'm takiego problemu nie ma ! Dendy odpala także wszystkie bazarowe karty (także te, z którymi IQ sobie nie radzi, bądź z którymi ma delikatne problemy z grafiką).
W temacie "Rankingu Konsol" oddałem głos na IQ-502, ale tylko dlatego, bo nie było tam Dendy'ego szczerbaty

W zasadzie Batman nie jest mi potrzebny, więc jeśli ktoś miałby jakieś propozycje...
nox
FrankAndStein
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #62 : 21.10.2010, 17:50:39 »

IQ-502 zna (prawie) każdy...
Która wersja tego IQ? ( zapewne trzecia)

espe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #63 : 21.10.2010, 17:52:28 »

na prezentowanej fotce jest wszystko...
moim zdaniem rev.2
nox
FrankAndStein
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #64 : 21.10.2010, 18:01:10 »

Czytałem, że skaczący obraz to głownie wada rev3...

espe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #65 : 21.10.2010, 18:22:53 »

Heh - tym razem to może wina karta... Mrugnięcie
Nieśmiało zaglądnąłem do środka tej "Złotej Piątki" i wyszłoby na to, że to ta rzadsza wersja opisywana tu (foto po lewej - ta z większym PCB). Ale wszystkie gry chodzą elegancko ! Jedynie obraz trochę skacze, ale tylko podczas wyboru zawodnika w MM...
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #66 : 21.10.2010, 18:23:06 »

GŁÓWNIE. Co wcale nie oznacza, że tylko w tym modelu skacze obraz Język .

To jest rewizja 2 na 90%, albo jak nie 2 to 1sza, ale na pewno to nie jest 3 (sugeruję się wytopionym napisem od spodu obudowy).

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

AdamStar
Fan Code Masters
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

小天才

« Odpowiedz #67 : 22.10.2010, 20:10:48 »

To na 99% jest wersja druga na jednym scalaku UM6561:

AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
DarkwindDuckRules!
Weteran Darkwinga
Użytkownik
*

I Am Darkwing Duck!

« Odpowiedz #68 : 09.01.2011, 11:10:41 »

Nie wiem czy dobry temat ale ja mam konsolke BS500-AS moze nie jest najlepsza ale najważniejsze ze chodzi Mrugnięcie zdjecie przesle jak znajde troche czasu
Kot
Miau!
Użytkownik
*

Miau!

« Odpowiedz #69 : 29.01.2011, 18:04:05 »

Jeżeli to starsza wersja, to da rade. Ale jeżeli to nowa wersja z bazaru to...

kemustek
Użytkownik
*

« Odpowiedz #70 : 12.02.2011, 16:53:12 »

Kto wie co to za konsolka?
http://img714.imageshack.us/i/14585095161.jpg/

Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco, bo często słowa jakby z worka lecą!
Hamster
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #71 : 12.02.2011, 17:05:53 »

Ale czy SP-60 ma gry na pokładzie? Ten MT-999DX ma jakieś tytuły w sobie, m.in: Mario, Tank czy Galaxian.
Tak, SP-60 posiada wewnątrz dodatkowe gniazdo na kartridże gdzie można włożyć samą PCB która będzie pełniła funkcję niejako wbudowanych gier.

Jeśli jeszcze nie za późno. Ja jestem w posiadaniu takiej konsolki (w avatarze jest - i nawet opis zrobiłem). No nie tak do końca z tym gniazdem w środku. Adam przecież to chyba od Ciebie kupowałem gniazdo żeby je zamontować w środku Mrugnięcie co się udało. Niestety oryginalna PCB - która tam była wlutowana na stałe - nie chciała się uruchomić. Na pudełku jest nalepka, że ma 300in1. Ale nie wiem co na niej było. Teraz siedzi w "zalutowanym gnieździe" 168in1.

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #72 : 12.02.2011, 17:15:04 »

Zależy, jaki SP-ek, mój nie ma.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #73 : 12.02.2011, 17:24:15 »

Taka jak na pudełku, widziałem tamtą aukcję. Normalny klon famicoma, kto ci coś więcej powie? Nikt takiej nie ma na forum. Mam jedynie identycznego kształtu tyle że innego koloru obudowa, jeżeli ta ze zdjęcia ma takie same bebechy jak moja to jest to klon bardzo dobrej jakości, procesor tej konsoli generuje bardzo czysty dźwięk.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
kemustek
Użytkownik
*

« Odpowiedz #74 : 12.02.2011, 17:34:30 »

machbed, chodzi mi bardziej o jakiś konkretny model. Bo samo "Nintendo Compatible Family Video Game" to dla mnie za mało, więc jeśli by ktoś wiedział to prosiłbym o info Uśmiech

Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco, bo często słowa jakby z worka lecą!
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
  Drukuj  

Skocz do: