15.08.2018, 18:19:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Battletoads - Dokładny opis przejścia krok po kroku  (Przeczytany 27501 razy)
Soulwatcher
Użytkownik
*

« : 17.08.2010, 12:50:50 »

Jako że jestem wielkim fanem Battletoads, postanowiłem zrobić dokładny opis przejścia wszystkich leveli Uśmiech Zajęło mi to prawie miesiąc czasu, myślę, że się komuś to przyda Uśmiech

Link do pliku (format .rtf):

http://chomikuj.pl/Soulwatcher/Battletoads+-+opis.rtf

Jeśli dałoby radę, to proszę o przyklejenie tematu Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 17.08.2010, 12:50:50 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 17.08.2010, 13:07:22 »

dałoby radę Uśmiech
sordan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : 17.08.2010, 13:17:21 »

Kawal dobrej roboty. Gratuluje wytrzymalosci, dzieki.
pajdus
Fan Pegasusa
Użytkownik
*

Hardcore Gamer

« Odpowiedz #3 : 17.08.2010, 13:25:06 »

Kawał wyśmienitej roboty!!! Tak trzymaj.

,,Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach''
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #4 : 17.08.2010, 13:40:37 »

Widać, że się bardzo postarałeś przy tym. Opis bardzo dokładny i mega dużo tekstu. Gratulacje Uśmiech . Fajnie, że jest tu jeszcze jeden zawzięty fan tej gry oprócz mnie Mrugnięcie . Ja również od jakiegoś czasu planowałem zrobić podobny opis przejścia tej gry, ale bardziej taki ze screenshotami i pomoc w przejściu najtrudniejszych momentów w grze. Wątpię, czy bym miał aż tyle zawziętości, żeby napisać aż tyle tego tekstu... Obstawiam, że sam za jakiś czas nadrobię tą stratę Mrugnięcie .

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

dragon
Gość
« Odpowiedz #5 : 17.08.2010, 14:09:50 »

Świetna robota panie kolego Uśmiech
Będę niedługo w posiadaniu carta z tym tytułem i napewno zkorzystam z twego opisu, gratuluję raz jeszcze i oby więcej takich opisów.
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #6 : 17.08.2010, 23:01:31 »

Rewelacja..przemyślenia na temat gry miałeś bardzo podobne do moich przemyśleń sprzed lat. Niestety jeszcze nie udało mi się ukończyć całej gry, ostatnio udało mi się uporać z przeklętym hipnodyskiem ale ostatni etap nadal sprawia mi ogromną trudność..
Niemniej uważam że Twoja solucja jest rewelacyjna, bardzo szczegółowa i aż się prosi by dodać do niej odpowiednie screenshoty (np przechodząc grę na emu). Jestem pod wrażeniem Twojego samozaparcia i growego skilla...
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG

!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!

« Odpowiedz #7 : 17.08.2010, 23:08:14 »

Wielki szacun!Człowieku Ile Ty to pisałeś?!Rewelacja na Forum!
Nie odważyłem się nigdy do końca podejść BT,ale teraz może zacznę od jutra!!!
Wspaniała Robota!

[
Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #8 : 19.08.2010, 11:08:15 »

Bardzo fajne opracowanie Uśmiech

YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #9 : 09.10.2010, 19:41:16 »

SZACUN i masa browara ci sie nalezy !!! nigdy tej gry nie przeszedlem a teraz kto wie... pozostaje cart`a zakupić szczerbaty

mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : 10.10.2010, 16:25:59 »

Respect, elegancko napisane wszystko, a i jaka ilość... Może by tak ten poradnik dać gdzieś na forum? Mam na myśli żeby nie było to do czytania z pliku worda, tylko żeby był łatwy dostęp, i skleić z tego takiego dużego posta, ewentualnie dodać obrazki dla urozmaicenia, bo strasznie źle się czyta taki "suchy" tekst  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 10.10.2010, 16:30:31 wysłane przez mungom » Zapisane

http://luxacycling.com - Luxa - stylowa odzież kolarska
Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #11 : 05.12.2010, 19:01:03 »

A skoro o grze, to mam pytanie. Czy nie mieliście nigdy problemów z Battletoads? U mnie np. nie wiadomo skąd potrafi się pod koniec gry pojawić 2 player. Nie wspominając już o kilku innych wpadkach, np. gdy prześcigniesz szczura i rozwalisz bombę, odgłos jego spadania leci w nieskończoność a on sam nie pojawia się i grę trzeba zaczynać od nowa.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #12 : 05.12.2010, 19:08:55 »

Grasz na konsoli czy na emu?? Na konsoli miałem czasami sytuacje, że pojawiał się drugi player, a to jest spowodowane tym, jeżeli czasami wciśniesz pauzę Język . Nie wiem czemu, ale tak jest. Błędy ze szczurem na konsoli jeszcze nigdy nie ujrzałem ale znam jednego, który miał taki właśnie błąd na emulatorze.

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #13 : 05.12.2010, 19:19:26 »

Oczywiście na konsoli. Ostatnio wpadka mi się zdarzyła w levelu, gdy skaczesz w szybie wentylacyjnym. Mianowicie, gdy już byłem na samej górze, blisko Robo Manusa, jak wiesz, żaba sama przeskakuje 2-3 ostatnie platformy, aby stoczyć walkę. U mnie z kolei obraz poszedł do góry, a Rash całkowicie zniknął z ekranu. Za to Robo Manus pokazał się i mógł sobie dowolnie podskakiwać, a po mnie ani śladu. Jak już wciskałem A czy B, to traciłem życia i musiałem zmarnować cały continue ze sporą ilością szans w zapasie Smutny
« Ostatnia zmiana: 05.12.2010, 19:21:18 wysłane przez Ceglas » Zapisane
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #14 : 24.12.2010, 21:25:05 »

@ Ceglas - bug w levelu 10 czasami się zdarza, nie mam pojęcia co może być jego przyczyną. Występuje on głównie po trzecim wyścigu, przed walką z Generałem Rzeźnikiem. Niestety nic się nie da zrobić, gdy takie coś się stanie - jedyne wyjście to reset konsoli i gra od nowa.

@ MaarioS - odnośnie nie wiadomo skąd pojawiającego się drugiego playera... Jeśli grasz na konsoli, to wystarczy spauzować grę i wciskać kierunki na padzie (czasem wystarczy dowolny jeden kierunek). Jest to również jakiś bug. Jego rezultatem jest to, że w levelu w którym grasz drugi player ma 5 żyć, ale nie widać go na ekranie - będzie on widoczny dopiero po przejściu do następnego levelu. Co ciekawe, ten bug jest swoistym ułatwieniem dla początkujących graczy. Gdy masz ostatnie życie, spauzuj grę i zacznij wciskać kierunki - będziesz miał 5 żyć więcej Uśmiech Dodatkowo, gdy po wykorzystaniu tego tricku rozwalisz w kolejnym levelu zbędnego drugiego playera, wciąż będziesz miał 5 żyć Uśmiech Można tak robić w nieskończoność. Na emulatorze ten myk nie działa - sprawdzałem.
« Ostatnia zmiana: 24.12.2010, 21:26:40 wysłane przez Soulwatcher » Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do: