Autor Wątek: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa  (Przeczytany 4774 razy)

SebaSan1981

  • Gość
Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« dnia: 08.08.2010, 15:37:42 »
O kreskówce "Smerfy" spod kreski niejakiego Peyo slyszał chyba każdy. Firma Infogrames postanowiła stworzyć grę o sympatycznych niebieskich skrzatach i dzięki temu na nesa/pegasusa i inne platformy mamy grę pt. Smurfs.
Gra jest chodzoną platformówką w którą wplecione sa także inne rodzaje rozgrywki np. latanie na bocianie lub spływ rzeką na balu drewna.

Gra kolorowa, przyjemna dla oka i bardzo grywalna. Nie jest może najłatwiejsza ale uparty gracz będzie w stanie dotrzeć w niej baaardzo daleko.

Jeśli kogoś to ciekawi to "The Smurfs" firmy Infogrames na inne konsole wyglądają tak:


Wersja PC


Wersja na Segę Genesis


Wersja na Snes




Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #1 dnia: 08.08.2010, 16:33:07 »
Gra jest bardzo kolorowa i Ciekawa :)
Poziomy tej gry sprawiają,ze chce się dojść jeszcze dalej!Gry w życiu nie przeszedłem,ale po przeczytaniu Recenzji myślę,że teraz dam radę.
Ciekawa recenzja i dobre zdjęcia.
Fajnie wygląda na SNES.

Vanessa

  • Gość
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #2 dnia: 11.08.2010, 20:04:30 »
Nie wiedziałam że na pegasusie jest gra Smerfy. Miałam kiedyś grę na komputerze i była trudna, nie przechodziłam nawet wioski smerfów. Wpadałam na rozlaną wodę i tam traciłam energię a w rezultacie życie.

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #3 dnia: 03.03.2012, 00:03:15 »
Odkopałem ten temat ponieważ zastanawia mnie, czy ktoś ma oryginalnego "pirata" bądź wydanie Famicomowe tej gry.
Moją półeczkę zasilił ten tytuł, niestety jest to samoróbka  :/

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #4 dnia: 03.03.2012, 00:38:52 »
Nie ma wydania tej gry na famicoma. Ciesz się, że możesz sobie pograć na samoróbce. Kolekcjonerskiego wydania tej gry nie widziałem, więc nie istnieje/jest nie do zdobycia. Tyle w temacie.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #5 dnia: 03.03.2012, 10:20:32 »
Widziałem bazarówkę. Jak wy to mówicie "kolekcjonerskie" wydanie pewnie istnieje, tylko jest niezbyt dostępne, więc ciesz się, że masz chociaż reprodukcję.

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: Smurfs - bardzo smerfna gra na pegasusa
« Odpowiedź #6 dnia: 03.03.2012, 16:18:00 »
To nic tylko przełożyć wnętrzności z pomarańczowej skórki do BLUE, dorobić ładny label i pokazać na alle...