Autor Wątek: Quattro Adventure - Boomerang Kid  (Przeczytany 8801 razy)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #15 dnia: 09.08.2010, 15:18:07 »
Miesterku Pegasusku - już tak nie przeżywaj tej rywalizacji. Myślisz że ja nie śpię po nocach tylko myślę jak tu nabić 50pts więcej w Boomerang Kida od Ciebie?? Chłopcze.. mam poważniejsze rzeczy na głowie a w BK zagrałem by się conieco zrelaksować. Zagrałem też sobie na luzie bez większych starań i emocji i taki wynik osiągnąłem... nie robię z tego wielkiego "aj waj" jak Ty ze swoich dokonań, które w porównaniu z wyczynem Parysa są niczym wielkim. A jak chcesz pokazać swój hart ducha i hardkorowość to przebij forumowego M'cina w Ninja Gaiden albo Maariosa w Battletoads. Bo poza tobą nikt dokonaniami w BK się nie podnieca..fajnie że osiągasz niezłe wyniki i ze jesteś z nich dumny ale pamiętaj że zawsze znajdzie się ktoś lepszy...

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #16 dnia: 09.08.2010, 15:40:19 »
OK dobra przestanę, bo mnie trochę słoneczko przygrzało :).

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #17 dnia: 13.08.2010, 13:17:19 »
ja doszedłem do 3-3 i miałem 6700 (ale nie robiłem screena, bo Mcin by na mnie klnął, że co chwilę wklejam kolejne wyniki). No i przeszedłeś grę
Czyli cały czas nie rozumiesz, o co mi chodzi ;) Po prostu bez sensu było, jak co dzień waliłeś nowe wyniki, gdy nikt z tobą nie rywalizował. Tak samo, jak wklejanie screenów co chwila, z zamiarem dojścia dalej za pół godziny ;) Chodzi mi o to, żeby tematy w tym dziale nie były zawalone setkami screenów, które wszystkich walą. Jak ze sobą kulturalnie walczycie, sportowa rywalizacja, jest ok, są emocje :D

Felek - nie wszyscy mogą w to grać na pegazie ;)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Quattro Adventure - Boomerang Kid
« Odpowiedź #18 dnia: 01.10.2010, 17:40:27 »
Dawno, dawno temu, dziś dwie i pół godziny godziny temu, tym joystickiem:

Na tym cartridgu:

Na tej konsoli:

Na tym telewizorze ;):

W tej grze:

Ustanowiłem nowy rekord, 11775 pkt (jak by ktoś nie wiedział, to jest ten pierwszy na liście ;)):



ENJOY!!!!!

EDIT: Chyba nie muszę dawać filmiku z konsoli?
EDIT2: Felek, proszę bardzo, nie wierzyłeś, że tak dobrze mi będzie szło na konsoli, bo twierdziłeś, że używam cały czas kombinacji do sejwowania - ctrl+1 w Nestopii.

Felek - nie wszyscy mogą w to grać na pegazie
Akurat ja mam to szczęście, że mogę :D. Dzięki kuzynowi, bo to on nabył Pegasusa IQ-502 z tą grą :).

EDIT3: JEZUS MARIA!!! ZAUWAŻYŁEM, ŻE PARYS POPRAWIŁ WYNIK! Ale się przestraszyłem, jestem o troszkę ponad 200pkt lepszy. Głupszym szczęście sprzyja, a inteligentniejszych omija.

@Parys

Gratuluję świetnego wyniku :). Nie będę patrzył na Twoje wyczyny, chcę sam wymasterować na maksa na konsoli tą grę bez podpatrywania, jak ktoś ją przechodzi. Uważam, że to nie jest fair play.

Postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko. Mój następny cel - wyciągnąć 12000 pkt. Wydaję mi się, że to już będzie mission impossible, a wynik jeszcze wyższy to już jest ideał. Choć muszę podszlifować jeszcze The Corrosive Cavern, bo zdarza mi się, żę tracę tam pięć żyć :D. A w Hopping Mad Halt jest błąd - nie można przejść poziomu, bo nie pokazuję się mi strzałka przy wyjściu.

Oby nie zabrakło Tobie zapału do rywalizacji. Potwierdziłem, że na konsoli można grać tak dobrze, jak na emulu, można prowadzić jednakową rywalizację.

Życzę powodzenia, Parys!!!
« Ostatnia zmiana: 01.10.2010, 17:56:27 wysłana przez Mister Pegasus »