Autor Wątek: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?  (Przeczytany 32217 razy)

Nusbeisser

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #15 dnia: 06.08.2010, 22:08:04 »
Ja najbardziej lubiłem grać z rodzicami :D A szczególnie kibicować jak moja mama pykała w mario :D na jednym życiu potrafiła dojść tak daleko kiedy ja traciłem jedno po drugim. :P

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #16 dnia: 06.08.2010, 22:20:10 »
 Na początku daawno temu (jakieś 15 lat temu jak kończyłem podstawówkę) grałem z kolegami. Sam wtedy nie miałem pegasusa (bo miałem Commodore64) więc chodziłem grać po domach kolegów. Zazwyczaj po szkole bo w weekendy i na wakacje robiliśmy schrony, domki na drzewach, grywaliśmy w palanta lub piłkę na placu za kościołem lub na boisku miejscowego klubu.
Takie to były czasy że raczej rywalizacji nie było ale dobra zabawa i poznawanie coraz to nowszych gier.

  W ogólniaku, mimo że miałem kompa i psx'a to tez grałem na pegasusie. Miałem trzech kumpli z którymi dało się pograć, zwłaszcza z jednym który był piekielnie mocny w gierki i twardo rywalizowaliśmy w gry z BIC'ów i Kunio Kuny. Dostawał ostro w dupę w Micro Machines ale był lepszy np. w Cavemana. Z drugim koleżką grałem raz w GoalIII na kasę (50 groszy za każdy wygrany mecz). Nieźle się wtedy obłowiłem, pamiętam ze kupiłem sobie w kiosku CKM'a ze śliczną modelką na okładce heh (pisemko mam do dziś w szufladzie).

mkmka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #17 dnia: 08.08.2010, 13:36:27 »
Ja najczęściej grałam z moją sąsiadką w Tanki:)

Carmen

  • Crazy werewolf.
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • ひぐらしのなく頃に
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #18 dnia: 25.08.2010, 11:10:40 »
Głównie - jeśli chodzi o mario - patrzyłam jak mój tata gra, on jako jedyny przeszedł całego mario :O
W rodzinie to ja byłam wzywana do trudnych poziomów na pegazusa, a reszta patrzyła.
Ale gdy nadarzyła się odpowiednia okazja to grałam z bratem ;)

Vladzimierz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
  • Pegasus/MS-DOS/Commodore
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #19 dnia: 01.03.2011, 10:05:21 »
Ja grywam teraz z tatą, bratem i kolegami.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #20 dnia: 04.03.2011, 08:03:40 »
ja z moim bratem w TMNT, mortal kombat 3, wgl frajda jak nie wiem była.Szczególnie jak brat nap******lał pięścią w kineskop, gdy grałem raphael'em.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #21 dnia: 04.03.2011, 19:26:40 »
Ja ostro łupałem ze starszym o 3 lata kuzynem. Albo on przesiadywał u mnie, albo ja u niego. Codziennie się grało, a we wakacje to całymi dniami. A w co? Za bardzo nie pamiętam ale we wszystko co było na dwóch graczy: Contra, Snow Bros, Goal 3, TMNT2,3,TF, Mario, Tank, Chip and Dale, Street Fighter,itd. W trudniejsze tytuły na jednego gracza przeważnie grał on sam, a ja patrzyłem jako że byłem młodszy. Panowało takie dziwne przekonanie, że skoro on jest starszy to dalej dojdzie  :D Pamiętam taką sytuację: jakieś urodziny u tego właśnie kuzyna, była cała rodzina, my najmłodsi oczywiście graliśmy. Parę dni wcześniej powiedziałem im, że przeszedłem Mortal Kombat co było prawdą. Oni mi nie wierzyli gdyż sami nie potrafili tego przejść. Myśleli, że mnie ośmieszą i obnażą więc włączyli Mortal Kombat (był to mój kuzyn wspomniany wcześniej i jeszcze jeden starszy) a ja, że grę miałem wymasterowaną bez problemu tłukłem kolejnych przeciwników. Gdy doszedłem do przedostatniego kuzyn był tak wściekły, że aż wyłączył konsolę  :P Ogarnęła mnie wtedy niezwykła duma  :P
W domu grałem jeszcze ze starszą siostrą, jednak tylko na początku gdy jeszcze w miarę udawało mi się ją namówić. Przeważnie grała w Mario.

kamilakonarzewska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #22 dnia: 29.08.2013, 15:54:47 »
Egoistycznie zabrzmi ale sama przez moją siostrę o 2 lata starszą, która zawsze była lepsza ode mnie w mario :(

Grand90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #23 dnia: 01.09.2013, 16:32:54 »
Jeżeli chodzi o co-opa, to w Pegasusowkie gry grałem na co dzień z siostrą. Najwięcej w kultowego "Tank 1990". Ona standardowo broniła Orzełka, a ja starałem się oczyścić planszę z wrogich czołgów. Ale generalnie tylko patrzyła jak ja gram, bo nie ukrywam, że dobry byłem w te klocki. Poza tym z pewnym kolegą, grałem ustawicznie w Battletoads & Double Dragon.
« Ostatnia zmiana: 01.09.2013, 17:56:05 wysłana przez Grand90 »

majeczka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #24 dnia: 12.09.2013, 09:52:21 »
Grałam z kolegą-sąsiadem moje ulubione to mario i takie żabki skaczące!

Matisek

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #25 dnia: 12.09.2013, 17:25:12 »
Ja grałem bardzo dużo w Track & Field z bratem, poza tym często grałem z siostrą i bratem w gry dla jednego gracza i po prostu jeden grał reszta patrzyła i po jakimś czasie zmiana. Standard. :) Kojarzę też że tata pomagał nam z układankami w Jamesie Bondzie a siostra lubiła naparzać w Tiny Toon Adventures 2, wtedy też czasem się zamienialiśmy padem. Oprócz tego może to nie Pegasus, ale z kolegą dużo graliśmy na jego komputerze w gry nesowe jak np. Super Mario Bros 3, Battle City czy jedną grę której nazwa wyleciała mi z głowy, a niedawno w nią grałem, wychodzi się z łodzi chłopkiem ubranym w niebieską koszulkę/bluzę/coś ew. w multiplayer jeszcze był drugi taki gostek i szło się do przodu po dżungli i naparzało zielonych wrogów, zbierało żółtych zakładników a na końcu poziomów był boss.

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #26 dnia: 12.09.2013, 18:12:40 »
wychodzi się z łodzi chłopkiem ubranym w niebieską koszulkę/bluzę/coś ew. w multiplayer jeszcze był drugi taki gostek i szło się do przodu po dżungli i naparzało zielonych wrogów, zbierało żółtych zakładników a na końcu poziomów był boss.
Guerilla War pewnie ;)

a tak w temacie to kiedyś grałem z dziadkiem w tetrisa a z babcią w Dr. Mario :D

Matisek

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #27 dnia: 12.09.2013, 18:21:59 »
Tak, to Guerilla War. Nie umiałem sobie tego przypomnieć. :) Przypomniało mi się też że na klawiaturze grałem z bratem na zmianę w Maths Game.

Papishon

  • Yandere~
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #28 dnia: 08.10.2013, 13:36:51 »
Ach, cudowne czasy (nostalgia mode on xD).

Przeważnie najbardziej lubiłem grać sam, ale jeśli grałem to przeważnie albo z rodzicielką albo siostrą. U mnie w domu zawsze królował Go! Dizzy Go! i to w niego najwięcej ograłem się we dwójkę. Zdarzyło się kilka razy zagrać na dwóch w Mariana, jednak preferowałem grać sam (za długo musiałem czekać na moją kolej xD). W ogóle z rodzeństwem i mamą unikaliśmy gier na dwóch, gdzie na respa trzeba było czekać do śmierci gracza.

Stinger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #29 dnia: 08.10.2013, 14:10:08 »
Ja grałem z kumplem za czasów podstawówki, miał xywe "Pająk" :) Strzelaliśmy w Contrze non-stop w środy przed szkołą no i przy okazji gadaliśmy o tamtejszych szkolnych sprawach, ubaw był po pachy :D :D do dziś jak wspominam to się śmieję i szkooooda że ten czas minął....Pozdrawiam.