Autor Wątek: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?  (Przeczytany 32228 razy)

Tycior

  • Gość
Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« dnia: 13.06.2010, 17:48:42 »
Witam! Kto wam towarzyszyl podczas grania,kibicowal,ogladal,pomagal? Z kim najczesciej graliscie w dziecinstwie i jakie sa ich reakcje gdy dowiedzieli sie,ze znow w to gracie? Ja gralem w podstawowce z dwoma kolegami ,czesto aby rozstrzygnac zgrzyty gdy gra byla na 2 to gralismy po 15min xD i pad lecial do kolegi. Niestety teraz juz nie maja czasu,lub ochoty razem ze mna grac w 8bity. Czasem pogrywamy tylko przez neta w nowe gry,ale to psuje cala zabawe.. Nie ma tego klimatu gdy ktos siedzi obok,gadamy itd.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #1 dnia: 13.06.2010, 21:28:36 »
Ja grałem z kumplem dwa lata starszym to zawsze w sobotę przychodził do mnie i graliśmy to było jak miałem 5-7 lat. A teraz też jak odgrzebałem konsolke to nadal przychodzi ale jak słyszy że coś kupiłem lub kupuje na snesa to patrzy się jak na debila. :P

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #2 dnia: 13.06.2010, 21:31:06 »
JA zawsze grałem z Moim starszym bratem.Gry przecodziliśmy,czasami były sprzeczki,ale grało się świetnie.
;)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #3 dnia: 13.06.2010, 21:35:28 »
Ja również z bratem grywałem - zresztą do tej pory z nim gram. Miło się gra w multi w np. Battletoads czy Chip & Dale. Siostra raczej rzadko używała Pegasusa, to samo rodzice - choć pamiętam, jak raz cała rodzina grała w F1 Race... Nie wiem po co :P

Smakosz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • NESMINATOR 8
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #4 dnia: 15.06.2010, 01:40:32 »
Ja grywałem z kumplem z ulicy (contra) potem z innymi, którzy też mieli pegazusy z okolicy (platformery i mordobicia i strzelanki) Potem chodziłem do sąsiada co miał pegazusa i u niego graliśmy w tourtlesy3 z wypożyczalni i tiny toona, gj.joe itd. W międzyczasie grało się z rodziną i z każdym kogo się udało do konsoli przyciągnąć. Na wakacje się zabierało pegasua ze sobą i grało z kuznami w megamana3, w contre super. Obecnie gram przez internet (o ile gram) z kim popadnie po prostu jeśli ktoś chce grać w to co aktualnie mam ochotę zapraszam tę osobę do grania. ponad 10 lat temu z większych wybryków to zabrałem na wycieczkę nad morze pegazusa licząc, że tam też znajdzie się jakieś miejsce do podłączenia konsoli, ale niestety konsola się tylko przejechała, ale nie udało mi się na niej pograć.
« Ostatnia zmiana: 15.06.2010, 01:44:54 wysłana przez Smakosz »

mungom

  • Tetris Master
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #5 dnia: 15.06.2010, 20:12:17 »
Teraz gram z kolegą Felkiem na osiedlowej siłowni  bo tam mamy pegazusa, ale tylko na zimę tam chodzimy w lecie tam nie gramy bo nie mamy telewizora. A za dawnych lat też czasem grywałem z Felkiem, ale najwięcej to z kolegą z podstawówki który mieszkał w tej samej klatce w bloku co ja :) Najwięcej graliśmy w Turtlesy 3 widzę że tak jak kolega Smakosz ;)

Ranger

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #6 dnia: 16.06.2010, 09:31:46 »
Ja najczęściej pykałem z ziomkiem w Tmnt tf. Multi w tej grze rządzi. Ile to razy leciały texty ty wuju za-ebię cię, albo inne takie texciki żeby było zabawnie. Trochę było tych gier ciekawych na multi, więc się grało.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #7 dnia: 16.06.2010, 15:54:53 »
Ja na pegasusie zawsze grałem z rodzeństwiem (czyli z bratem i dwiema siostrami na zmianę).Graliśmy w Contre,Super contre,f1 race,duck hunt,battle city,Super mario bros itp ze składanek 168 in 1 i z 99999999 in 1.Miałem gdzieś wtedy 6-7 lat (chociarz zacząłem grać na pegasusie w 3 roku życia).

April Black

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #8 dnia: 20.06.2010, 12:06:55 »
Ja raczej grałam z każdym, kto się nawinął ;) Ale najbardziej lubiłam grać z babcią w Tanki. Zawsze kupa śmiechu była :)
Fajnie się też grało z tatą. Razem przeszliśmy kilka niezłych gierek.

Soulwatcher

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #9 dnia: 27.06.2010, 12:07:23 »
Do mnie przychodził kumpel (w moim wieku) z młodszym bratem. Jak odpalaliśmy Micro Machines, Ultimate Stuntman, Battletoads, TMNT 3 czy RC Pro Am 2, to były takie wojny o pada że masakra... xD A gdy ktoś przegrał, albo stracił życie, to zazwyczaj leciał tekst "jaka bzdeta"...  ;D To były też czasy, gdy w markecie na moim osiedlu stały automaty arcade. Asterix, Outrun, Super Hang-On, Thunder Hoop, Snow Bros 2, Mortal Kombat, Metal Slug, In The Hunt... Jak się skończyła kasa, to z marketu przychodziliśmy do mnie i od razu łapaliśmy za pady xD A jak kumpli nie było, to grałem zazwyczaj sam. Czasem dołączała się też mama, ale ona lubiła tylko Go Dizzy Go :)
« Ostatnia zmiana: 27.06.2010, 12:16:47 wysłana przez Soulwatcher »

marcin135

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #10 dnia: 27.06.2010, 12:33:39 »
Teraz gram z kolegą Felkiem na osiedlowej siłowni  bo tam mamy pegazusa, ale tylko na zimę tam chodzimy w lecie tam nie gramy bo nie mamy telewizora.

Pan Para się nie wścieka??

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #11 dnia: 28.06.2010, 12:22:55 »
Ja grałem z bratem, kumplami z ulicy, rzadziej z ojcem lub rodzeństwem ciotecznym. Długo się młóciło w różne gry, ale dominowały chyba Czołgi, Contra i Tecmo World cup Soccer, na którego mówiliśmy "zwykła piłka". Inne carty miały niektóre osoby, a te gry posiadali niemal wszyscy i każdy miał odpowiedni trening za sobą. Potem po kolei ludki pozbywali się swoich konsolek i wymieniali na PSX/PC, w końcu zostałem  bratem sam, i z przymusu trzeba było grać we 2 w chip & dale 2 czy tennisa. Teraz grywam czasem z 1 kumplem, jeszcze z czasów podstawówki, ale on nie jest "mańjak" jak ja :)

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #12 dnia: 28.06.2010, 17:52:58 »
A ja często grałem i gram z "CPU", ot co... na doping a tym bardziej grę z bratem nie ma co liczyć...


ogólnie jestem odludek... :F  jak jest zjazd rodzinny to dostaje nerwicy... za głośno... i każdy pakuje się do mojego 8 bitowego kącika... ( ach, wkurzam się w tedy jak mało kiedy)

Tycior

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #13 dnia: 28.06.2010, 17:54:22 »
Jednym słowem nie lubisz jak ktoś dotyka Twojej kolekcji :D To co nigdy z nikim w Contre na 2czy Mario nie grałeś ?

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?
« Odpowiedź #14 dnia: 28.06.2010, 20:34:52 »
Jednym słowem nie lubisz jak ktoś dotyka Twojej kolekcji :D To co nigdy z nikim w Contre na 2czy Mario nie grałeś ?

Grałem... w trakcie rodzinnych spotkań gdy już rozgonię dziecinade od konsol to zasiadają starzy wyjadacze, no w tedy to gra to czysty miód- gracze na poziomie, pogaduchy...

Tak nie lubię jak ktoś dotyka moje konsole, nie tam dosłownie. No jak mówię że nie wolno a dzieciak patrząc ci w twarz i się śmieje bierze cart w rękę i sru o podłogę( i do tego śmieje się gnój jeden, obok mamusia jego stoi to go nie tknę. Ale się odwróci to szybciutko albo i szybciej stosuję na nim jakiś chwyt i dzieciak wyje z bólu. Wtedy pada jedno i zawsze takie samo zdanie: -Jak jeszcze raz zobaczę że dotykasz lub nawet zbliżyłeś się do któreś z konsol to złamię ci obie ręce. Wiem że to znęcanie się, ale już taki mój charakter... ) A jak tam podejdzie i spyta się czy może pograć lub coś, w tedy to mówię: ok, prosze bardzo