21.06.2018, 16:27:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Z kim lubiliscie grac na pegasusie?  (Przeczytany 19593 razy)
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #30 : 15.10.2013, 15:44:51 »

Jeszcze tak dodam od siebie. Zanim mi i mojej narzeczonej urodził się syn, mieliśmy więcej czasu na róznego rodzaju rozrywki i często grałem z moją Katarzyną w Micro Machines. Niektórzy z Was wiedzą jak gram w Micro ze Złotej Piątki bo z kilkoma userami pojedynkowałem się na Famicomie2. Ale to jest nic w porównaniu ze skillem mojej kobity. W MM ona bije mnie na głowę, założę sie że na zlocie sklepała by wszystkich bez najmniejszego problemu Uśmiech

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 15.10.2013, 15:44:51 »

Kombajnista
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #31 : 01.12.2013, 19:18:57 »

Ja grałem z kolegami z wioski w trybie zmianowym Chichot pojedynki w bijatykach 1 vs 1 gdzie przegrany ustępuje miejsce nie grającemu Chichot albo przechodzenie kampanii w Contrze epickie. Do tego handel grami w szkole Chichot no epickie czasy Chichot, teraz gramy sobie przez tsa w samolotówki ale takie granie nie ma ,,tego czegoś''.
« Ostatnia zmiana: 01.12.2013, 19:24:03 wysłane przez Kombajnista » Zapisane
HardyTC
Użytkownik
*

« Odpowiedz #32 : 24.11.2015, 15:33:12 »

Oj trochę się działo u mnie z racji posiadania 2 starszych braci i siostry, z siostrą to ze 100 razy ukończyłem Double Dragon II, z bratem za to grywałem w różne tytuły ale najbardziej w pamięć zapadło mi jak ukończyliśmy Nekketsu Kakatou Densetsu, moja Matka co chwile przychodziła z groźbami że zaraz nam to wyłączy bo po paru próbach pokonania bossów z ust mojego brata leciały już nie tęgie słowa. Chichot Po którejś tam próbie nam się udało i z dumą oglądaliśmy outro. Uśmiech

Tak z ciekawostek jeszcze to pamiętam awanturę o Pegasusa gdzie biło się o niego całe rodzeństwo Chichot a ja jako najmłodszy za karę nie mogłem grać w bijatyki. Chichot
Elya
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #33 : 15.06.2018, 13:46:49 »

Grałam dużo z siostrą, zwłaszcza w Chipa i Dale'a. Problem miałyśmy taki, że chyba nigdy nie przeszłyśmy tej gry w coopie przez niepochamowaną potrzebę rzucania sobą nawzajem w przeciwników albo w przepaść Chichot To była moja ulubiona mechanika ze wszystkich gier na Pegazusa
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do: