14.12.2019, 10:10:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przejściówka kartridży Pegasus/Famicom > NES  (Przeczytany 3638 razy)
8bit
Nowy użytkownik
*

Czy da sie to zlutować?

« : 15.05.2010, 19:48:13 »

Wypada mi się przywitać na forum ponieważ jest to mój pierwszy post tutaj Uśmiech Witam.

Na wstępie mam jedno dość ważne pytanie, zawsze byłem fanem starych 8bitowych gier i ostatnio naszło mnie żeby zakupić konsolę i grać nie na laptopie tylko jak za dzieciaka siedzieć przed TV i męczyć pady. Zamówiłem sobie oryginalnego NES'a (zawsze chciałem mieć tą konsolkę - nie lubię klonów) a moi znajomi mają w piwnicach / na strychach pełno kartridży do pegasusa czy famicoma. Moje pytanie jest takie: Jak wykonać przejściówkę na kartridże pegasus > nes? Potrzebuje schematy i wszystkie sposoby jak to wykonać (a wiem że się da). nie mam siły czekać na allegro na gry z wbudowanymi przejściówkami dlatego zwracam się z pomocą do was forumowicze. pozdrawiam Uśmiech

PS. Jeśli taki temat już powstał to przepraszam najmocniej, siedzę dopiero chwilę na forum i przeglądałem tylko pobieżnie
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 15.05.2010, 19:48:13 »

AdamStar
Fan Code Masters
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

小天才

« Odpowiedz #1 : 16.05.2010, 09:21:36 »

Proszę bardzo, tu jest schemat  Mrugnięcie

AST serwis laptopów
04-228 Warszawa, Tytoniowa 20
Serdecznie Zapraszam.
8bit
Nowy użytkownik
*

Czy da sie to zlutować?

« Odpowiedz #2 : 16.05.2010, 15:33:00 »

Proszę bardzo, tu jest schemat  Mrugnięcie

Dzięki, o takie coś właśnie mi chodziło, mam nadzieje że pegasusowe carty będą na tym czymś chodziły ale raczej tak Uśmiech

Drążąc temat głębiej to może ktoś z forumowiczów ma linki do wykonanych już takich przejściówek? a może ktoś z was ma już coś takiego i byłby w stanie wrzucić fotki itp ? bardzo mi to pomoże w wykonaniu tego wihajstra Chichot
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: