Autor Wątek: Wasze wehikuły  (Przeczytany 12013 razy)

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #15 dnia: 11.05.2010, 10:47:22 »
Ja obecnie poruszam się na romeryku:Matrix rocznik bodajże 2000.Kupiłem Go w Stalowej Woli.
Porządna maszyna!Tylko,że na chwilę obecną muszę Go podreperować,więc zostaje mi piechtobus.

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #16 dnia: 11.05.2010, 19:09:21 »
Zelas się buja Fiaciorem Pandą rocznik 2004,auto ekonomiczne ok 6 litrów,tanie w utrzymaniu :) szczególnie jak się płaci AC :(

Ogólnie jestem zadowolony z niego :)

siudym

  • Gość
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #17 dnia: 13.03.2012, 00:38:54 »
No ja od roku mam czerwona Beatke. Nie za slaba, nie za mocna, 1.9L benzyna. Szukalem dlugo ladnego VW Bora, ale jakos nie trafilem. A ta byla na miejscu, zadbana i przekonalem sie do marki wogole. Jedna wada dla mnie za niska... Sportowe zawieszenie to jednak kiepska sprawa.


Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #18 dnia: 13.03.2012, 10:24:14 »
No ja od roku mam czerwona Beatke. Nie za slaba, nie za mocna, 1.9L benzyna. Szukalem dlugo ladnego VW Bora, ale jakos nie trafilem. A ta byla na miejscu, zadbana i przekonalem sie do marki wogole. Jedna wada dla mnie za niska... Sportowe zawieszenie to jednak kiepska sprawa.


Szczerze ci powiem że gratuluje zakupu Beatki, jedno z porządnych samochodów :)

siudym

  • Gość
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #19 dnia: 13.03.2012, 11:38:34 »
No juz rok czasu smiga. Niestety mocna rysa z tylu na rogu bagaznika do zrobienia... Niestety przyszla zima, parking pod blokiem i ktos nie potrafil cofac. :/

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #20 dnia: 13.03.2012, 16:23:37 »
No właśnie..zima. Jak tam się sprawowała Twoja bryka w zimie?? Nie zamarzały Ci jakieś części (np oring, odma czy też akumulator)?? A tylny napęd na śliskich drogach oznacza zazwyczaj kłopoty.

siudym

  • Gość
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #21 dnia: 13.03.2012, 17:02:41 »
Odpalala i jezdzila bezproblemowo. A naped na tyl trzeba zwyczajnie sie przyzwyczaic i brac to zawsze pod uwage. Nie tylko zima, ale na deszczu. Tak prawde mowiac moja jazda jest spokojna, raczej "przepisowa" i tak naprawde wszelkie klopoty i utrudnienia jazdy z napedem na tyl to najczesciej dosyc agresywna jazda i wtedy jest jak jest. Tak wogole spora czesc zimy jezdzilem na letnich i co ciekawe tam gdzie mieszkam mam sporo pokreconych tras na ktorych zima co chwile byly wpadki do rowu. Jakos ja w tych samych miejscach jadac normalnie na letnich nawet nie mialem problemow, niestety jak sie zapierdala to potem zdziwienie.
« Ostatnia zmiana: 13.03.2012, 17:07:10 wysłana przez siudym »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #22 dnia: 13.03.2012, 17:40:14 »
BMW całkiem ładne, choć kolor mi nie odpowiada. Ale to już kwestia gustu. Co do bezproblemowego palenia zimą - zazdroszczę. Tak jak napisałeś, jak się ma cegłę zamiast nogi na gazie to się bije nury do rowu, na głupotę nie ma lekarstwa.

siudym

  • Gość
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #23 dnia: 13.03.2012, 18:35:45 »
Wiesz mi tez sie nie widzialy nigdy czerwone kolory. Ale czerwien jest rozna. Gdy na zywo zobaczylem ten blyszczacy lakier HELLROT to oderwac oczu nie moglem. Nie da sie oddac tego na foto.

Tu nieco lepiej widac
http://www.dtmpower.net/forum/attachments/general-discussion/30665d1131306429-gold-wheels-hellrot-_f4u8691.jpg
« Ostatnia zmiana: 13.03.2012, 18:39:06 wysłana przez siudym »

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #24 dnia: 13.03.2012, 18:36:21 »
BMW-Będziesz Miał Wydatki  
Kumpel też sobie kupił przyjechał na warsztat(dorabiam w wulkanizacji) i z kumplem mu odradzaliśmy, ale się uparł.
Po krótkim czasie coś mu padło tylnym moście i musiał wyłożyć 2500 zł. A do tego te wydatki na paliwo :(

siudym

  • Gość
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #25 dnia: 13.03.2012, 18:38:54 »
Miejsko-Wiejskie legendy (bez obrazy, ale wlasnie dodales kolejna cegielke do tych legend). Niestety z BMW jest tak, ze jest masa dobitych przez wiesniakow aut, potem te auta ludzie odkupuja, cos pada i leci opinia o awaryjnosci. Mam znajomych siedzacych w BMW od lat, oni wiedzieli co kupowali, wiedzieli jaki stan i bezproblemowo wiele lat smigaja.

Jak z kazdym autem - w jakim stanie i z jaka przeszloscia kupimy, tak odbije sie to na naszym uzytkowaniu. A z BMW jak napisalem jest ogromny odsetek beznadziejnych uzytkownikow, dobijaczy itd i trzeba bardziej niz zwykle badac auto przed kupnem (zwlaszcza silniki 2L ++)
« Ostatnia zmiana: 13.03.2012, 18:53:25 wysłana przez siudym »

menton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #26 dnia: 13.03.2012, 18:57:46 »
Dokladnie BMW- bedzies zmial wydatki, ale coz jak kto woli. Ja osobiscie poruszam sie tymi samochodami ponad 6 lat. Mam sluzbowy 2.0 ON Caddy z 2006r a i tak duzo bardziej wole sie poruszac tylno napedowcem ktory swoje lata juz ma :)



djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #27 dnia: 13.03.2012, 19:44:08 »
Z tym wieś party to akurat już się nieźle uśmiałem.Wpierw były golfy później BMW a teraz to już sam nie wiem...A tak poza tym to jestem z Gdyni(chyba od 86 lat to już nie jest wieś)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #28 dnia: 13.03.2012, 20:45:14 »
cytuj:
BMW-Będziesz Miał Wydatki

Bandyta może wszystko z taką furą :D :D.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Wasze wehikuły
« Odpowiedź #29 dnia: 13.03.2012, 23:52:41 »