Autor Wątek: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus  (Przeczytany 62026 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #60 dnia: 24.07.2011, 14:03:38 »
PRO to to nie jest :D Ale zawsze miło popatrzeć co kto tam ma  ;D Gratuluję FAMICOMA.

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #61 dnia: 31.07.2011, 22:47:20 »
Szczerze mówiąc strasznie kuło mnie w oczy oglądanie tego. Mało wyraźny obraz i jeszcze mniej wyraźny dźwięk. Według mnie powinieneś to zrobić za pomocą, nie wiem... może jakiegoś statywu. Momentami kompletnie nic nie szło zobaczyć.

TWIN2005

  • Gość
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #62 dnia: 10.09.2011, 15:06:05 »
Wykorzystałem urlop na "małe porządki" i spakowanie kolekcji.
Gry w pudełkach-kartonach dopasowanych kolorystycznie do reszty pokoju(za 11 zł z Castoramy) :)
Na konsole oddzielna półeczka w szafie.
Szybki dostęp do wszystkiego :P

http://www.aukcjoner.pl/gallery/006888521-.html#I1

Pozdrawiam Wszystkich!

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #63 dnia: 10.09.2011, 15:35:00 »
Widzę, że znalazłeś sposób, żeby wszystko ładnie skompresować. Ciekawe co wykombinujesz, gdy Twoja kolekcja znacznie się poszerzy, obawiam się, że wtedy kilka kartoników Ci nie wystarczy :P

TWIN2005

  • Gość
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #64 dnia: 10.09.2011, 15:51:06 »
Widzę, że znalazłeś sposób, żeby wszystko ładnie skompresować. Ciekawe co wykombinujesz, gdy Twoja kolekcja znacznie się poszerzy, obawiam się, że wtedy kilka kartoników Ci nie wystarczy :P
Te kartoniki mają podwójne dno:-)
Wygladają niepozornie ale w jednym zmięsciłem około 100 gier.Taki mały zip:-)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #65 dnia: 10.09.2011, 16:54:33 »
Stare dobre pudła:D

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #66 dnia: 08.07.2012, 23:28:53 »
Ok to ja odkopie temacik i pokaże gry na SNES-a i GB/GBC jakie w moim Game Roomie się znalazły:

SNES:


1. Super Wrestle Mania
2. DK Country
3. DK Country 2: Diddy's Kong Quest
4. DK Country 3: Dixie Kong's Double Trouble
5. Mega-Man X
6. TMNT 4 : Turtles In Time
7. TMNT:TF (wersja SNES)
8. Porky Pig's Hunted Holiday
9. NHL 95
10. NBA Live 95
11. Super Mario All*Stars
12. Super Mario World
13. Super Mario World 2: Yoshi's Island
14. Mario Paint
15. The Jungle Book (Wersja SNES)
16. Super Street Fighter II
17. Super Probotector: Alien Rebels
18. The Lion King (wersja SNES)
19. The Smurfs (smerfy wersja SNES)
20. The Adams Family
21. Super Tennis

gry GB/GBC:


1. Dynablaster
2. Motocross Madnes
3. Buster Bros.
4. Tennis
5. Socer
6. Pokemon Gold (pirat)
7. Gargoyles Quest
8. Dig-dug I-II
9. Fortified Zone
10. Duck Tales
11. The Smurfs
12. Final Fantasy Adventure

I tak na koniec mam jeszcze na SNES'a grę Secret of Evermore od Square ale to jest niemiecki PAL więc próbuję się tego pozbyć bo gra jest nie grywalna dla mnie w tym języku :D

Tyle mam nadzieje że jest na co popatrzeć :D
« Ostatnia zmiana: 08.07.2012, 23:45:22 wysłana przez Rantarun »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #67 dnia: 26.12.2013, 18:01:36 »


Tak oto prezentuje się moje obecne lokum a zarazem i "dom" mojej kolekcji gier i konsol. Szafka pod CRT-kiem zawiera cały zbiór gier oraz filmów na DVD.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #68 dnia: 02.01.2014, 16:13:51 »
Dobra, trochę czasu minęło odkąd robiłem jakiekolwiek aktualizacje dlatego zaraz na dobry start nowego roku pokażę swój cały wyupdejtowany Game Room. W sumie, trochę źle się określiłem, pokażę nie tyle co swój cały game room co zwyczajnie główną szafę czyli moje epicentrum.

No to tak się to prezentuje, zwyczajna komoda z TV:




A oto co dokładnie siedzi w szufladach. Jak widać wszystkie konsole zostały podłączone i umiejscowione na stałe.

No to pierwsza szuflada od dołu. Można to nazwać szufladą Segi- kolejno od lewej Sega Master System 2, Sega Saturn (model 2) oraz Sega Mega Drive, również model 2:


No i szuflada wyżej jest moja ulubiona i nie bez powodu jest pośrodku. Jest to szuflada Nintendo no i odpowiednio konsole są ustawione tak- po lewej Nintendo 64, po prawej SNES no i po samym środku nieśmiertelny Famicom AV razem z przystawką obok Famicom Disk System:


Jeszcze piętro wyżej znajduje się szuflada która akurat jest w połowie pusta ale można ją nazwać szufladą Sony. Dokładnie po lewej znajduje się PSX (dokładniej to PSone czyli inaczej Playstation wersja slim) no i po prawej PS2 slim:


Na samej górze siedzą akurat nie konsole tylko najważniejsze konsolowe pierdoły czyli kable, pady, adaptery, myszki, przejściówki itp.:


Tak jak widać preferuję konsole w wydaniach najlepiej najpóźniejszych czyli właśnie w wydaniach slim. Cała ich wspaniałość jest skompresowana w małą obudowę i mają wszystko co powinno być do grania ;)

Oprócz tego jeszcze pokażę swój sposób łączenia wszystkich konsol w jedno miejsce gdyż to jedynie pozwala mi na komfortowe przełączanie się pomiędzy konsolami bez upierdliwego odsuwania telewizora wśród burdelu z kablami. Mianowicie podłączyłem wszystko pod te adaptery Speaka i mogę je serdecznie polecić gdyż wszystkie te przełączniki przesyłają sygnał audio i video W 100% BEZ ŻADNYCH ZAKŁÓCEŃ!! Sam wszystko do szczegółu sprawdzałem i nie ma szans się czegokolwiek uczepić, wszystko jest tak jak być powinno!! ;D


No i jeszcze obok nie może zabraknąć zajebistej maskotki Yoshi:


Aha no i jeszcze pobocznie pokażę miejsce w którym przechowuję gry czyli komoda obok w której się znajdują gry na Pegasusa/Famicoma:


No i na razie tyle. Nowy rok mogę rozpocząć porządnie z buta ;)

Aha no właśnie to i jeszcze drobne pytanie dla Was- właśnie, w trzeciej szufladzie mam taką dosyć sporą wnękę pomiędzy PSone oraz PS2. No właśnie- co byście tu wstawili?? Jakieś ciekawe propozycje??

Aha no i tak jakby co to z miejsca informuję- wszelakie PS3, PS4, Xpudła i te inne duperele z miejsca odpadają, żeby nie było wątpliwości.

Temat o tym co wstawić jest TUTEJ
« Ostatnia zmiana: 03.01.2014, 14:51:16 wysłana przez MaarioS »

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #69 dnia: 03.01.2014, 14:30:09 »
Aha no właśnie to i jeszcze drobne pytanie dla Was- właśnie, w trzeciej szufladzie mam taką dosyć sporą wnękę pomiędzy PSone oraz PS2. No właśnie- co byście tu wstawili?? Jakieś ciekawe propozycje??
Może Dreamcasta? ;)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #70 dnia: 03.01.2014, 14:51:35 »
Aha no właśnie to i jeszcze drobne pytanie dla Was- właśnie, w trzeciej szufladzie mam taką dosyć sporą wnękę pomiędzy PSone oraz PS2. No właśnie- co byście tu wstawili?? Jakieś ciekawe propozycje??
Może Dreamcasta? ;)

Tutaj jest o tym temat-->> http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,6232.0.html

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #71 dnia: 04.01.2014, 12:16:30 »
Sebasan - widzę konkretne zmiany na lepsze :)

MaarioS - kurna Ty masz tyle rzeczy?:D że też Ci dokładniej szuflad nie przejrzałem jak u Ciebie byłem :D Dużo świetnych konsol i fajnie podłączone :)

Szuter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #72 dnia: 11.05.2014, 23:28:01 »
U mnie obecnie wygląda to tak, strasznie dużo w przeciągu ostatniego miesiąca się zmieniło bo praktycznie wszystko, co miałem to poszło a co mam przyszło. Na razie spokój, po wakacjach planuję zrobić najbliższy większy zakup  :F


Mały kącik, ale swój! :)





Papishon

  • Yandere~
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #73 dnia: 13.05.2014, 19:24:52 »
Widzę, że masz tego klona Mega Drive`a. Powiedz mi, jak on się sprawuje? Warto go kupić? No i jak z dzwiękiem, słyszałe ze gry chodzą ładnie ale dzwięk odtwarzany jest tragicznie. No i podobno te pady nie są najlepsze.

Zrób małą recenzje bo zastanawiam się nad zakupem tego.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: "Dom" Waszej kolekcji na NES/Pegasus
« Odpowiedź #74 dnia: 03.06.2014, 01:13:06 »
Fajny mini-retro-rozpiździel. Najbardziej ryje banię ten cart 168 in 1. Wykonany chyba za pomocą flamastra, konkret. Gratuluje sprawnego PSX-a i PSOne. Pewnie jedna z tych konsol przerobiona a druga do oryginałów :) Ogólnie bardzo fajnie, gratuluję sprzętu!!