Autor Wątek: Automaty  (Przeczytany 34356 razy)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Automaty
« dnia: 01.03.2010, 12:59:22 »
Dzisiaj tak przegladalem allegro i patrze, ze sa nawet w przystepnej cenie (juz od ok. 400zl) do kupienia automaty do gier.
Kto z lezka w oku nie wpsomina tych czasow kiedy sie biedalo do pobliskich salonow gier czy barow i tracilo fortune na Mortal Kombat, Street Fighter'ach, wrestlingach, wszelkich chodzonych nawalankach jak Cadillac & Dinosaurs, czy piłkach nożnych.
Takie automaty najbardziej mi sie kojarza z wakacjami, bo zawsze w miejscowosciach turystycznych dalo sie znalezc chociaz jeden automat :)

draakhul

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • SP-60
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #1 dnia: 01.03.2010, 13:41:40 »
Koło mojego ogólniaka był taki salon z automatami. Jak pomyślę, ile kasy tam zostawiłem...  :-[ Zawsze graliśmy z kumplem w Cadillacs & Dinosaurs albo w Raiden.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #2 dnia: 01.03.2010, 13:57:29 »
Carnagge dzięki za przypomnienie tytułu bo już dawno szukałem Cadillac & Dinosaurs. Tak masz racje zawsze na wakacjach to najważniejsze było zobaczyć morze a potem wyszukać automaty gier ja najbardziej to pamiętam Metal Slung, Cadillac & Dinosaurs, Mortal Kombat podobne oraz właśnie chodzone bijatyki, a ile w tedy kasy szło to nie zliczę nawet. Przy Cadillac & Dinosaurs to raz w barze jak byłem z ojcem to kupił mi z ponad 50 żetonów to grałem parę godzin w nocy prawie do zamknięcia :F. Oj a pamięta może ktoś była taka gra gdzie jeździło się po safari i łapało zwierzęta bo bym chętnie zagrał na emulatorze.
« Ostatnia zmiana: 02.03.2010, 01:30:18 wysłana przez R3zar »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #3 dnia: 01.03.2010, 15:23:37 »
ja zaczynałem w Ustce, od jakiejś latanki którą ledwo pamiętam. potem wiele sesji w lucky & wild 9niestety nie emulowalny), Alien 3 The gun (mam na emulu, przeszedłem mnóstwo razy, cudo!) i Metal Slug (1-5 mam na emu)... dłuższa historia. najpierw w salonie pojawiła się trójka, ja tylko opatrzyłem bo i tak bym nie dał rady., jak aliena z salonu wyrzucili to na dwójkę się dosiadłem... moja ulubiona cześć swoja drogą. grałem też w Zakopanem na Krupówkach w 2, w X i w V w Ustce, 1 i 4 widziałem ,acz zagrałem dopiero na Emu. a w wakacje 2009 w Ustce poszedłem do salonu (już nie ten co w dzieciństwie) gdzie mój brat cioteczny pracował i był tam lucky & wild... 12 złoty popłynęło strumieniem do automatu :D

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #4 dnia: 01.03.2010, 16:47:55 »
Również pamiętam te niesamowite czasy ;) . Ja to akurat nie jeździłem nigdzie za dzieciaka do salonów, bo w sumie nawet nie miałem za bardzo jak..... Ale często ze starszymi za dzieciaka wyjeżdżałem praktycznie cały na wakacje po świecie i tam też się naprawdę sporo nawalało i wydawało kasy, głównie w Mortal Kombat, aach, jak sobie to przypomnę ;D . Praktycznie tylko w to głównie trzaskałem, wypatrzona giera była ;) . Tak samo pamiętam, że w jakimśtam kraju nawet był automat z grą Wonder Boy in monster land!!! Tą grę mam na Sega Master System i jest REWELACYJNA!!! Jak to zobaczyłem na automacie, to wręcz oniemiałem :) . Również trzaskało się w to nieźle, i to w wersję automatową tej gry!!! ;) . Tyleże w sumie demotywował mnie trochę poziom trudności, bo na pewno był podkręcony, bo ledwo co dochodziłem do 3 levelu..... Ale i tak czasy niesamowite, naprawdę ;) .

Maxwell

  • Gość
Odp: Automaty
« Odpowiedź #5 dnia: 01.03.2010, 22:20:27 »
Ja to bardzo rzadko na tego typu automatach grałem.

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #6 dnia: 01.03.2010, 22:25:51 »
Co do poziomu trudnosci to na pewno byl ustawiany na maxa, zeby zetonow natracic :F Widzialem to po MK jak gralem na automacie, a jak na kompie ;) Pamietam, ze byl jakis kod w przypadku automatow z MK1 lub 2, ze cos mozna bylo wcisnac i wejsc do menu serwisowego i przestawic poziom trudnosci i liczbe zyc - niestety niedane mi to bylo sprawdzic w praktyce.

arek_ares

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #7 dnia: 02.03.2010, 23:07:08 »
A czy ktoś może mi przypomnieć, jak nazywała się gierka z piłką nożną? Było ich wiele? Niestety nigdy w nią nie grałem, ale widziałem jak kumpel za dzieciaka grał. Jedynie co pamiętam, to chyba super strzał z chyba tornadem, ale mogę się mylić :D

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #8 dnia: 03.03.2010, 00:22:20 »
Pewnie chodzi ci o Goal! Goal! Goal! bo to najsłynniejsza gra piłkarska na automacie ale mogę się milić.


Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #9 dnia: 03.03.2010, 11:11:14 »
a ot caddilacs & dinosaurs to nie był taki Beat'em up, gdzie klepałeś typów i dinozarły ?? bo chyba to nawet widziałem.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #10 dnia: 03.03.2010, 13:50:20 »
Tak dobrze widziałeś.  ;D

coś się screeny skopały 

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #11 dnia: 03.03.2010, 13:53:13 »
to norma przy zmianie rozmiaru obrazu z  scaline'ami ;)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Automaty
« Odpowiedź #12 dnia: 05.03.2010, 17:28:09 »
C&D mam do dziś na kompie razem z Winkawaksem i do dziś lubię w to pograć. Gra jest rewelacyjna, chyba jeden z najlepszych "bitem apów" na automaty.

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #13 dnia: 05.03.2010, 21:02:44 »
Ach te stare dobre automaty!
W moim mieście były 2 salony  ;D
C&D też były Violet Storm Mortal 1 normalnie pełen wypas jednak era się skończyła i nie ma już nic  :(

W tym roku planuje kupić jeden automat ale co z tego wyjdzie czas pokaże???

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Automaty
« Odpowiedź #14 dnia: 06.03.2010, 14:44:30 »
można się kiedyś ustawić i we trójkę zagrać w te caddilacs & dinnosaurs przez kailerrę, bo ściągłem, przeszedłem i spodobało mi się ! ale rezerwuje sobie mesa ;)