20.06.2018, 03:44:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Automaty  (Przeczytany 28330 razy)
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #15 : 06.03.2010, 20:12:47 »

Od automatów zaczęła się moja przygoda z grami... Chichot
Pamiętam jak kiedyś do marketu na moim osiedlu wstawili automat OutRun... całymi dniami w tym markecie siedziałem xD
Później były jeszcze inne gierki... Snow Bros 2, Turbo Outrun, Hard Drivin', Asterix, Ultimate Mortal Kombat 3, In The Hunt...
Ale do OutRuna mam szczególny sentyment Uśmiech Do dziś to katuję na emulatorze, ale to już nie to samo...

Była jeszcze taka strzelanka, ale zapomniałem tytułu... Latało się takim małym statkiem kosmicznym po różnych planetach, zbierało power upy i ludzi z powierzchni planety, a na samym końcu walczyło się w jakiejś kosmicznej bazie. Latało się w prawo i w lewo i robiło totalną rozpierduchę Chichot
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 06.03.2010, 20:12:47 »

yojo2
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #16 : 06.03.2010, 20:17:37 »

Pewnie chodzi o Stargate (lub Defender II, lub coś w ten deseń).

.
arek_ares
Użytkownik
*

« Odpowiedz #17 : 12.03.2010, 13:06:36 »

Pewnie chodzi ci o Goal! Goal! Goal! bo to najsłynniejsza gra piłkarska na automacie ale mogę się milić.

To chyba to, dzięki Chichot
McTommi
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 17.03.2010, 00:58:49 »

Ja pamiętam jeden salon niedaleko domu, gdzie była taka gra rajdowa. Jeździło się biało czerwoną Toyotą Celicą. Widok był z góry. Niestety nie pamiętam tytułu  Z politowaniem (może ktoś z was kojarzy?), i nie wiem nawet czy wyszło to kiedyś na jakąś platformę. Wiem natomiast, że strasznie dużo kasy wtedy zostawiłem na tą grę  Chichot .
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 17.03.2010, 11:45:53 »

Pewnie chodzi o Stargate (lub Defender II, lub coś w ten deseń).

Pogrzebałem trochę w Google i znalazłem Chichot To nie było Stargate ani Defender II.
Gra została wydana przez Midway, a nazywała się Strike Force.

A tak to wyglądało:
http://www.youtube.com/watch?v=p4LK-w_csy0
« Ostatnia zmiana: 17.03.2010, 11:56:14 wysłane przez Soulwatcher » Zapisane
Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 17.04.2010, 11:01:25 »

Oj na automatach to się duuużo grało. Jak otworzyli Salon Gier koło mojej podstawówki to nie było dnia po lekcjach żeby nie iść z kolegami pograć albo jak nie było kieszonkowego to chociaż popatrzeć jak inni grają. A nie raz się chowało pieniądze w skarpety bo pod Salonem czekali "starszaki -grabieżcy" Chichot A każdy wyjazd nad morze czy w góry kończył się polowaniem na automaty i w każdym mieście, w którym byłem, miałem swoje ulubione miejsce. W sumie to się przerodziło w swojego rodzaju zabawę w odkrywce podczas rodzinnych spacerów. Nigdy nie wiadomo czy w danej alejce gdzieś w głębi nie ukrywał się salon. Tak pamiętam odkryłem w Jastrzębiej Górze "punkt gry na SNES". Był to jakiś pokój, w którym jakiś koleś po prostu miał telewizor z podłączonym SNESem, obok stał kuchenny minutnik i się płaciło ileś tam za 10min gry i to był mój jedyny kontakt z tą konsola za młodu (właściwie do tej pory jeszcze konsoli nie kupiłem).

Gry które najbardziej mi utkwiły w pamięci z automatów:
Street Fighter (mnóstwo części od Super Turbo do Alpha)
Mortal Kombat (od 1-fatality Scorpionem blok, góra, góra Chichot, do 4)
Samurai Shodown
King of Fighters
Primal Rage
Metal Slug (1-2)
Metamorphic Force (genialny CHYBA mało znany beat'em up)
Punisher
Caddillacs & Dinosaurs
Time Killers (słabe mordobicie ale unikalne było w niej to że można było w 1 sekundzie obciąć przeciwnikowi głowę i wygrać walkę)
Asterix
Terminator (świetny automat z Uzi jako kontrolerem)
Final Fight

Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #21 : 17.04.2010, 13:21:13 »

Wysłany przez: Doolo
Umieść cytat
Oj na automatach to się duuużo grało. Jak otworzyli Salon Gier koło mojej podstawówki to nie było dnia po lekcjach żeby nie iść z kolegami pograć albo jak nie było kieszonkowego to chociaż popatrzeć jak inni grają.

Ja też miałem obok podstawówki mały salonik, gdzie można było kupić zapiekanki, hot-dogi oraz w środku były cztery automaty do gier; na jednym pamiętam, że była gra Primal Rage, świetna bijatyka Uśmiech Tylko ja raczej z kolegami chodziłem tam na wagary; najciemniej pod latarnią Chichot Mój wujek też kiedyś posiadał za dawnych dni knajpę gdzie były automaty tam właśnie po raz pierwszy poznałem i grałem w Mortal Kombat, nigdy też nie zapomnę jak na koloniach kumpel grał tak długo w grę Hook na automatach aż gość kazał mu już spadać bo chciał zamykać a my tam przesiedzieliśmy pół dnia na tych grach - oczywiście kolega grę ukończył, walczył z ostatnim bossem bodajże a gość mu nadawał nad uchem żeby kończył bo chce iść do domu, ekstremalne warunki do grania  Chichot także wspomnienia z automatami też są ciekawe Uśmiech Najmilej wspominam właśnie gre Caddillacs & Dinosaurs to była moja ulubiona gra na automatach i często do niej przysiadałem za dzieciaka, po niej bardzo lubiłem grywać z kumplami w serie Mortal Kombat oraz w Final Fight - to był naprawdę mile spędzony czas w zadymionych knajpach lub wagonach, nie powiem ładny grosz zostawiłem w tych automatach jakby policzyć.. całe kieszonkowe na gry szło heh aż się łezka kręci w oku Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 17.04.2010, 13:24:07 wysłane przez Hendan » Zapisane

elzBANANOS:)
Anti-BANANA-eater!
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #22 : 17.04.2010, 20:25:32 »

Moim marzeniem jest dorwać w łapy automat do gry Donkey Kong, usiąść, pograć kilka miesięcy i pobić rekord Steve'a Wibego z filmu The King of Kong. Rajcuje mnie to strasznie, ale koleś jest mistrzem, i żeby to zrobić musiałbym ćwiczyć miesiącami czy nawet latami. Ogólnie gość jest super i chciałbym mu uścisnąć dłoń i pogratulować starania w pokonaniu tego skretyniałego pyszałka w długich kłakach Billy Mitchella.

Nie chcesz dziś być zbanowany, zacznij wcinać good banany! Uśmiech
Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #23 : 17.04.2010, 20:31:04 »

Żeby pobić rekord Steve'a Wibego trzeba by zrezygnować z wielu rzeczy i nie mieć w ogóle obowiązków.. tylko siedzieć godzinami przed automatem aż do Kill Screena  DuĹźy uśmiech jeśli bym miał wybierać dałbym wiele, żeby mieć w pokoju automat z grą Mario Bros Arcade Uśmiech

MNK666
Aktywny użytkownik

Konsolowy Pierdoła @(0_o)@

« Odpowiedz #24 : 24.07.2010, 22:04:39 »

Ja z automatów to głównie Street Fightera II kojarze ijakieś flippery w wozie Drzymały. Potem to juz tekkeny w Zakopanem. Większe doświadczenie z automatami ma mój kuzyn, który zamiast do szkoły to poginał nawalać w Kadilaki i Dynozaury. Mój kontakt z automatami zakończył się w chwiląwprowadzenia salonów i wypożyczalni konsol gdzie grało się już na psx, dc oraz w pierwszych latach na ps2
Centaurus
Użytkownik
*

« Odpowiedz #25 : 24.07.2010, 23:04:34 »

Też wtopiłem kupe kasy jak na tamte czasy i ciągle zdarza mi sie pocinać w produkcje capcomu lub neogeo,najczęściej bijatyki. Na marginesie gra o którą chodzi McTommiu to Neo-Geo Drifft Out,na emu chodzi całkiem przyzwoicie.

http://www.youtube.com/watch?v=d50YE00hO98&feature=PlayList&p=ABC6738F5C015815&playnext=1&index=13

MNK666
Aktywny użytkownik

Konsolowy Pierdoła @(0_o)@

« Odpowiedz #26 : 25.07.2010, 14:17:21 »

Dodam jeszcze tylko że ostatnio udalo mi się pograć na automacie w Tekkena 6 zanim trafil na konsole. dybym teraz wygral w totka to bym taki automat wstwil sobie do chałupy
Zelas12
Fan Famicoma i Castlevani!!
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #27 : 25.07.2010, 15:11:45 »

A może taki?
http://allegro.pl/item1159629502_automat_arcade_300_gier_super_sprzet_gwarancja.html

Mam nadzieję że w przyszłym roku sobie taki sprawię Uśmiech
Centaurus
Użytkownik
*

« Odpowiedz #28 : 25.07.2010, 18:45:54 »

Trochę lipny ten automat tylko 3 przyciski?Większość bijatyk wykorzystuje od 4-6 pzycisków
Zelas12
Fan Famicoma i Castlevani!!
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #29 : 25.07.2010, 18:47:01 »

Zawsze można dorobić to nie problem.
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  

Skocz do: