Autor Wątek: Nekketsu! Street Basketball - Ganbare Dunk Heroes - koszykówka z Kunio Kunem  (Przeczytany 3402 razy)

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Nigdy nie widziałem tematu z tą grą w dziale "Rekordy". Pochwalmy się swoimi najlepszymi wynikami.
- po 1. połowie,
- kartridż z Kunio Kunem (swoją drogą, jak się nazywała olimpiada z Kunio Kunem?)
- końcowy wynik. Jak ktoś nie widzi - 409 do 45. Miałem przy sobie bonusa dodającego 2 pkt. za kosza.

SebaSan1981

  • Gość
Elegancko kurde blaszka. Zwłaszcza rekord punktowy robi wrażenie. Mi udało się wygrać najwyżej 208 - 4 dlatego pełen szacun dla Twojego osiągnięcia.

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
To mój pierwszy raz, żebym zdobył powyżej 400 pkt. Kiedyś bez tego bonusa zdobyłem ponad 300. A ile było wygranych do zera... Kiedyś dałem radę chyba 309 do 0, ale nie mam ani zdjęcia, ani nie jestem pewien wyniku, jednak na pewno było >300.

dante1992

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
ja myślałem że ja miałem dużo wynikiem 139 do 3 o tu ponad 400 Oo

Wander

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
olimpiada z Kunio-Kunem nazywa się Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal

a odnośnie tematu to zdumiewający rekord ;)
ja jeszcze nawet nie potrafię wygrać ze wszystkimi a co dopiero taki wynik;p
nieźle, musisz już mieć dużego skila w tej grze ;)

Pangia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Pang(i)a
    • Zobacz profil
Dzięki za nazwę olimpiady. A ostatnio grałem w to na emulu i Kunio tak kiepsko rzucał, jakby miał celność 2, a nie 7.
A co do wygrywania to bierzesz Rikiego albo Godaia, bo dobrze leją przeciwników, a Ty jedziesz z Kuniem i klepiesz punkty - wsadami, rzutami, specjalnymi piłkami...