Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 100148 razy)

NESPegasusMT-777DX

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #120 dnia: 19.08.2011, 11:53:23 »
Na jarmarku gryfitów w Słupsku mogą jeszcze być .
W Krakowie jak się tramwajem wysiadało na Stradomiu to był i jest taki sklep z grami ale nie wiem czy mają karty na pegasusa.

machbed: Istnieje takie coś jak edycja postów.
« Ostatnia zmiana: 19.08.2011, 18:42:48 wysłana przez machbed »

Lempaszek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #121 dnia: 01.09.2011, 19:12:22 »
No coz...W mojej okolicy jest tylko 1 sklep co ma jeszcze cos do pegasusow.Dokladnie to w miescie Reszel niedaleko Ketrzyna.Jest to towar sredniej jakosci pad kupiony w tym sklepie wytrzymal 2 miesiace[to i tak dobrze].Maja tam pegasusy-klawiatury i czasem (rzadko) znajda sie tam kartridze.Ale warto umiescic ten sklep na mape.

Mieszkam niedaleko i często przejeżdżam przez Reszel. Na jakiej ulicy jest ten sklep?

TWIN2005

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #122 dnia: 01.09.2011, 19:43:02 »
Gdynia Chylonia-rynek przy dworcu pkp na samym koncu-2 tyg temu wychaczylem czarne 168in1 i 18 kartridzy za uwaga 20zł!!!!Gosciu chciał najpierw 5zł za sztuke a jak zapytałem czy to działa powiedział, bierz Pan wszystko za 2 dychy :D
Sierakowice-miasteczko w woj.pomorskim w soboty są Bułgarzy-kupiłem kilka bazarówek(np.Power Blade) i pojawiają się ludzie co jeżdzą na wystawki do Niemiec-zdarza sie coś ciekawego do Segi lub Snesa.
Wejherowo-sklep z zabawkami na deptaku-kiedy mega kopalnia gier,w chwili obecnej kilka tytułów ale raczej skłdanki

pzdr :)

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #123 dnia: 18.09.2011, 15:59:49 »
Na ulicy Dietla w Krakowie jest  zobaczyłem wczoraj szyld z napisem " Sega, Snes, Pegasus, PS2, Xbox". Niestety nie miałem już czasu, ale jutro tam pójdę.

Hshan

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #124 dnia: 18.09.2011, 16:20:31 »
A ja was zapraszam na giełde w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Powstańców Warszawy, czynna w każdą niedzielę od 6:00-13:00. ;)
Rozumiecie, ludzie przyjerzdżają z wszystkim, u niektórych się roi od cartridgów, kolekcjonerskich,bazarówek, nesowych, famicomowych...
Mają też tam różne konsole jakieś nesy, famiklony, nie-famiklony
 jest w co patrzeć ;)
« Ostatnia zmiana: 19.09.2011, 18:28:45 wysłana przez Hshan »

TWIN2005

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #125 dnia: 22.09.2011, 02:05:04 »
http://tablica.pl/oferta/dwie-gry-telewizyjne-pegasus-z-kartridzami-zapraszam-IDhHaP.html

Ciekawe miejsce do tropienia okazji, co pokazuje ten przykład...
Niestety już nieaktualne :-\ :-\

Mef

  • Wieczny Malkontent.
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • 8-bitowa masakra!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #126 dnia: 09.11.2011, 17:22:12 »
Na ulicy Dietla w Krakowie jest  zobaczyłem wczoraj szyld z napisem " Sega, Snes, Pegasus, PS2, Xbox". Niestety nie miałem już czasu, ale jutro tam pójdę.

Też mi się ten szyld przypomniał. Nie wiem czy tam dawniej nie było wypożyczalni kartridży na wzór zamierzchłych wypożyczalni video. Byłeś tam może w międzyczasie? Jak toto wygląda?

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #127 dnia: 09.11.2011, 19:35:33 »
Heh ten szyld wisi tam kupe lat, wiatr tam po pegu niestety już hula :(
Fakt zobaczyć to jadąc Dietla mało nie wyj.... w poprzedzający bolid.

ps. A jakby coś się zmieniło dajcie cynk chętnie zajrze tam w najbliższym czasie.

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #128 dnia: 14.11.2011, 10:22:30 »
Byłem w czwartek, to powiedzieli, że najwyżej może coś załatwią na PSX.

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #129 dnia: 14.11.2011, 10:33:13 »
Prawda jest taka, że osoby której wiedzą jeszcze o jakiś punktach w których można zdobyć coś wartościowego na Pegasusa to nie ujawnią ich publicznie. Do takich miejsc można się "dostać" mając jedynie dobre znajomości lub mając ogromne szczęście - przez przypadek.

Mef

  • Wieczny Malkontent.
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • 8-bitowa masakra!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #130 dnia: 14.11.2011, 11:11:49 »
Byłem w czwartek, to powiedzieli, że najwyżej może coś załatwią na PSX.

Fatalne rozczarowanie.
:(

Sprawdzałem Tomex, plac bieńczycki - oba w temacie Pega milczą; YAHHA dodał, że na Balickiej też nic.
Z Krakowa zostaje jedynie hala targowa i liczyć na to, że lumpy na "starociach" coś przypadkiem mają...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mam natomiast ciekawą wiadomość dla mieszkańców Jarosławia i okolic.

U mojej lubej znalazłem na strychu cart z nalepką o następującej treści:

GRAFIT
Ul. Reymonta 3
37-500 Jarosław
www.2zl.com.pl [nofollow]
biuro@2zl.com.pl
Skype: pit.dabrowski
Tel: (+48) 607-601-007
              607-600-886
KARTRIDŻ DO GRY
Item No.:G711-1038 / 712DM111H

Sprawdziłem dostawcę i oto co się dowiedziałem - "Grafit" to firma która nie tylko prowadzi sklep ale też potężny skład i sprowadza hurtem drobne towary z chin na potrzeby sklepów "wszystko za 2/5/etc. złotych". Pozwoliłem sobie zapytać się telefonicznie czy mają aktualnie na stanie carty do Pegazusa, na co uzyskałem odpowiedź następującą:
- na chwilę obecną nie ma ale są zamówione, przy ich skali zamówień wchodzą w grę tysiące egzemplarzy, dojdą do trzech miesięcy. Na pytanie czy są to jakieś konkretne karty czy miks, miły Pan po drugiej stronie odpowiedział, że miks jak leci.

Także jeśli ktoś mieszka blisko, to polecam gnębić telefonicznie (pierwszy numer, drugi już nieaktualny) Grafit począwszy od stycznia z pytaniem czy już mają dostawę.
« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 11:37:22 wysłana przez Mef »

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #131 dnia: 14.11.2011, 11:25:51 »
Nie chcę cie martwić, ale wiem co to za mix leci :) Jarosław nie jest mi obcy... na milion banków to ten shit który zalewa alleg....

http://allegro.pl/zestaw-gier-na-konsole-pegasus-nowe-tania-wysylka-i1909160107.html

« Ostatnia zmiana: 14.11.2011, 11:55:10 wysłana przez YAHHA »

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #132 dnia: 14.11.2011, 11:33:44 »

:( Natomiast jest jeszcze jedno miejsce w kraku :)
[/quote]
Gdzie? Mam nadzieje, że nie hala targowa, bo ostatnio to tylko cart bazar, pad IQ bez kabla za 10zł i pad od GLK.

Mef

  • Wieczny Malkontent.
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • 8-bitowa masakra!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #133 dnia: 14.11.2011, 11:43:23 »
Nie chcę cie martwić, ale wiem co to za mix leci :) Jarosław nie jest mi obcy... na milion banków to ten shit który zalewa alleg....

http://allegro.pl/zestaw-gier-na-konsole-pegasus-nowe-tania-wysylka-i1909160107.html [nofollow]

:( Natomiast jest jeszcze jedno miejsce w bliskiej okolicy kraka :)

Co do szitowatości to nie mam żadnych wątpliwości - ale jak można kupić po 2 zł karty które mają gdzieś w tej mieszaninie podróby Battle City, Contrę albo Chip&Dale Rescue Rangers to czemu nie! ;)

A teraz przyznaj się ładnie, co to za magiczne miejsce pod Krakowem?

papaj88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #134 dnia: 04.04.2012, 10:12:55 »
Znalazlem cos takiego na allegro http://allegro.pl/pegasus-kartridge-do-gier-typu-pegasus-i2228240082.html [nofollow] i zobaczylem ze mozna odebrac w Skawinie (okolo 15min od Krakowa). W przyszlym tygodniu w czwartek zajrze do tego sklepu i na tamtejszy plac targowy, zdam relacje.