Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 100195 razy)

patryk17

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #60 dnia: 04.10.2010, 19:10:47 »
byłem tam w zeszłą sobote to była jakaś ruska chyba z konsol to ma tylko terminatory chyba te starsze mała ich parę niektóre gry były jeszcze w folii to jest targowisko miejskie przy Sobieskiego dokładniej nie umiem powiedzieć daje fotkę. Takie długie jest największe jest w soboty ta babka stała prawię na końcu za takimi tirami z meblami.To targowisko zaczyna  się i ciągnie tam gdzie ta strzałka

« Ostatnia zmiana: 04.10.2010, 19:14:12 wysłana przez patryk17 »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #61 dnia: 08.10.2010, 19:42:59 »
Wielkie dzięki za te informacje :) . A jesteś w stanie powiedzieć, od której do której godziny jest czynny ten bazar, w jakich godzinach najlepiej tam przyjść, kiedy jest największy ruch? Jak to wszystko wygląda w soboty?
« Ostatnia zmiana: 08.10.2010, 21:32:02 wysłana przez machbed »

patryk17

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #62 dnia: 10.10.2010, 18:31:59 »
czynne jest do 13:00

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #63 dnia: 21.10.2010, 11:45:08 »
LUBLIN - Bazar koło PKS'u. Pełny freestyle - trzeba wejść w okolice elektroniki i szukać, pytać, grzebać ;]. Wszystkie akcesoria do pega po 5zł za szt. z oczywistą mozliwością targowania przy większych zakupach. jak już pisałem w innym temacie - dziadki nie mają pistoletów na 15pin ale obiecują poprawe ;p

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #64 dnia: 21.10.2010, 12:18:47 »
Heh bywam czasami przelotem w LBN bo mam z Chełma blisko. Mówisz pewnie o tym bazarku między ul.Ruską a Zamkiem. Kiedyś kupowałem tam ze dwa carty i pady u takiego starszego handlarza. Teraz tam konsolek i gier jakby troszkę mniej, za to wiertarek, kluczy i wiatrówek nieco więcej. Jest jeszcze ten drugi bazar obok Zamku (równolegle do Alei Unii Lubelskiej) ale tam byłem kilka miesięcy temu i nie znalazłem żadnych cartów.

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #65 dnia: 21.10.2010, 14:38:51 »
dokładnie - na tym drugim ciuchy i spirytus głównie, ale ten kolo pksu dziala prężnie - pady i carty w stalej dystrybucji

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #66 dnia: 22.10.2010, 08:56:09 »
Postarałbyś się o sfotografowanie takiego stoiska z kartridżami i akcesoriami? Oczywiście za zgodą właściciela.

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #67 dnia: 22.10.2010, 10:56:42 »
nie wyobrażaj sobie że to polski super potato ;p

ot - miedzy radyjkami i latarkami kilka padów i pod stolikiem kartonowe pudełko z cartami ;p

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #68 dnia: 22.10.2010, 11:34:36 »
A myślisz, że u mnie kiedyś to inaczej wyglądało? Tylko teraz już po prostu tego nie ma.

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #69 dnia: 23.12.2010, 14:33:28 »
To mi się wydaje najlepszy temat by nie zakładać nowego.
Czy słyszeliście o grze Hero's Story?

Co to za gra? Nie ma jej na YT i mnie to trochę drażni :P

Jedna jest tu:
Aukcja 1

A druga na ostatnim zdjęciu na samym dole tutaj:
Aukcja 2

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #70 dnia: 23.12.2010, 15:04:36 »
To jest jakaś gra z serii Kunio-kun. Jaka konkretnie to nie mam pojęcia. Tutaj masz ich pełny spis, jeżeli chodzi o NESa:

Nekketsu Kouha Kunio-kun (Renegade)
Nekketsu Koukou Dodgeball Bu (Super Dodgeball)
Downtown Nekketsu Monogatari (River City Ransom)
Nekketsu Koukou Dodgeball Bu: Soccer Hen (Nintendo World Cup)
Downtown Nekketsu Koushinkyoku: Soreyuke Daiundoukai
Downtown Special: Kunio-kun no Jidaigeki da yo Zenin Shuugou
Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu: Subette Koronde Dairantou (Crash 'n the Boys: Ice Challenge)
Bikkuri Nekketsu Shinkiroku! Harukanaru Kin Medal (Crash 'n the Boys: Street Challege)
Nekketsu Kakutou Densetsu
Kunio-kun no Nekketsu Soccer League (Crash 'n the Boys: Soccer Challenge)
Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #71 dnia: 24.12.2010, 04:40:44 »
to powinna być ta gra:

Bikkuri Nekketsu Shinkiroku! Harukanaru Kin Medal (Crash 'n the Boys: Street Challege), tak mam napisane na kolekcjonerskim piracie Hero's Story a tam jest właśnie ta gra :D

CromFeyer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #72 dnia: 23.01.2011, 17:37:14 »
Jakiś czas temu pisałem że chciałbym si e wybrać w wrocławiu na plac świebodzki i giełdę elektronicznę. Dziś byłem tam pierwszy raz i powiem ze w wrocku na bazarze nie idzie nic dostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra przeraziłem się strasznie. Na zadnym stoisku nie zobaczyłem ani jednego kartridża ani jednej konsoli tylko na giełdzie elektronicznej widziałem kolesia co sprzedawał pady i miał jedną sztukę do polystation. Same ciuchy i słodycze a na giełdzie elektro same piraty na playa 2 i xboxa 360 nic poza tym. MASAKRA!!!!!!!

Ehhhh ale się wkurzyłem godzina drogi przez wrocław tramwajami żeby nawet poczciwego 99999999999999999999,999 in 1 nie było. ŻAL!!!

JNe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #73 dnia: 23.01.2011, 20:54:20 »
Siema, to mój pierwszy post XD :)
Jestem z Legionowa i ostatnio wpadłem na targowisko, ale kartów do pega nie było (byłem w sobotę). Zawiedziony wróciłem do domu, ale przeczytałem ten temat i zobaczyłem, że coś o Legionowie jest... Otóż gdzie stoi ta babka, jak wygląda stoisko i wszystkie potrzebne info proszę, stoi na końcu od strony myjni, czy od strony szkoły???

patryk17

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #74 dnia: 25.01.2011, 18:16:45 »
Byłem tam dawno ale stała gdzieś pod koniec tam koło szkoły jak się zaczyna targ od strony szkoły tam gdzie ostatnio chodnik robili. oprócz pegasusów miała też jakieś garnki i inne pierdoły na boku leżały kartony z bsami.Fajnie że ktoś z L-wo się pojawił na forum.
« Ostatnia zmiana: 25.01.2011, 18:20:26 wysłana przez patryk17 »