Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 100146 razy)

Paweł

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
    • Zobacz profil
Wytropmy carty
« dnia: 12.12.2009, 14:19:51 »
Temat ten ma na celu wypisanie konkretnych miejsc gdzie na chwilę obecną można jeszcze kupić carty (poza allegro) i inne akcesoria do Pegasusów.
Zachęcam do wpisów. Stwórzmy mapkę Polski z miejscami gdzie Pegazy są wciąż żywe.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #1 dnia: 12.12.2009, 14:33:17 »
No dobra, no to może ja zacznę ;) .
Warszawa (Bielany)- Ul.Wolumen- Tomel TV Games. Jest trochę stuffu na pegasus'a. Większość to neistety szroty albo "składanki średniej klasy", ale czasami znajdzie się ładny i stary kanciak ;) (ale rzadko). Pozatym jeszcze ma rzeczy na N64, GB, GBC, PS2, XBOX, PS3 itd.... Ma również adaptery NES-Pegasus, nawet chyba skądś zamawia :P . Zapewne na pega ma tego dość dużo, ale niestety jest za bardzo leniwy i mówi, że mu się nie chce przewozić i nie można go za bardzo przekonać.

Poniżej umieszczam mapkę, będę ją stale aktualizował ;) :

Oczywiście będę dopisywał miejsca do mapki, jeżeli chcielibyście się podzielić z nami informacjami, aczkolwiek, wątpię w to :P .
« Ostatnia zmiana: 28.08.2010, 17:42:12 wysłana przez MaarioS »

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #2 dnia: 12.12.2009, 14:40:33 »
W Stalowej Woli Na Rynku są....Jest To na Podkarpaciu...
Carty Niektore Widac że są Używane,zaś Niektore Wyglądają Na Nowe,.,,Labele też Takie Jakby Nowe...Ale czy sie zgadzaja Nie wiem...Kupie Może Jednego to Sprawdze i napisze od razu...A Co do Pegasusow To nie wiem czy MA...Ale Chyba Powinien Mieć..Tak mi sie Wydaje...
PZDR
« Ostatnia zmiana: 12.12.2009, 14:49:23 wysłana przez Kaptuch »

Mati

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #3 dnia: 12.12.2009, 14:48:32 »
U mnie dalej w Bialymstoku na rynku Madro, tak taka ma nazwe ten bazar, stoja jakies Ruskie i handluja jakimis szmelcowymi Pegasami. Szkoda kupowac, wydawac kase na cos, co i tak zaraz sie popsuje. Niewyglada to najlepiej. Carty to jakas masa skladakow, czy Power rangersow eh, nic specjalnego. A kiedys byla tam masa stuffu Pegasusowego. Dzis takie shity to nie dla prawdziwych fan'ow Pega. Tyle.

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #4 dnia: 12.12.2009, 15:41:03 »
Dębica tak zwany Manhatan mozna nieraz fajna gierke kupic

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #5 dnia: 12.12.2009, 16:15:12 »
Poznań!
-są dwie tzw Gimele można czasami cosik wychaczyć(ostatnio kupiłem 5 gier nes i game genie,m.innymi Zelda 2 i Dream Master)
-Bema wiadomo(są karty ale przeważnie szrot)
-u Miłosza (teraz to raczej wszystko wymiecione,może coś z GBC,PS1,Snes ale raczej nie znaczące tytuły)
-Łazarski targ cosik na pega,nesa,saturna
To wszystko  8)

dabek8789

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #6 dnia: 28.12.2009, 22:00:11 »
W Zabrzu można coś kupić na  targu  koło CH Platan. Są to jednak pegazusy z 30 zł albo jakieś  kiczowate  carty.  Zagladam  tam co jakiś  czas  ale nic  ciekawego nie ma. Ale  zastanawia mnie jedna  rzecz. Jest  sporo  kartów  które  wyglądają na  całkiem nowe  a  w  dodatku niektóre  są  zafoliowane  :o A  co do miejsc  do których sie  wybieram  to mam  zamiar odwiedzić  jeszcze  Katowice bo są  tam podobno  dwa  miejsca w  których być moza  będzie mozna  trafić na  coś  ciekawego tylko że jest jeden  problem. Są  to giełdy weekendowe a  w dodatku  otwarte tylko w  godzinach porannych a zazwyczaj w  piatek  i w  sobotę  jest  co robić w  nocy wiec  tak sie już od miesiąca  wybieram  ;D   Jak w  końcu tam dotrę  to napiszę  czy udało mi się trafić na coś  ciekawego

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #7 dnia: 28.12.2009, 22:51:08 »
Marioos, dopisz jeszcze Chełm i tzw. Rynek (bazar z blaszaków) na ul. I AWP. Tam do dziś u pewnego zegarmistrza i jednego faceta z Armenii można znaleźć carty na pegasusa i jakieś Terminatory...

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #8 dnia: 29.12.2009, 00:08:28 »
MarioS dopisz Ostrołękę i Rynek koło technikum jest tam sklep z zabawkami na rynku koło parkingu gdzie można wciąż kupić jakieś klawiatury i BS-y no i cardy do pega ale przeważnie same Tiny tony i marne składaki. oprócz tego na piaskach obok rynku na jednym ze straganów jakąś Rumunka handluje cardami na pega ale są one w opłakanym stanie odradzam kupiłem tam kilka gier i miały po odklejane prawie labele i całe w piachu były.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #9 dnia: 29.12.2009, 00:21:03 »
Ooo, to w Oce jeszcze coś jest??? Miło wiedzieć, nie wiedziałem, że nawet na rynku :P . Ok, zaraz resztę miejsc dopisze, tylko muszę się za to zabrać :P .

Wander

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #10 dnia: 29.12.2009, 15:53:05 »
są, ale samiutkie bazarki, seria chyba Golden card czy jakoś tak ;p
rynek pomiędzy ulicami Prądzyńskiego, a Gorbatowa,
ten sklepik z zabawkami ma duży szyld : Cartridge ^^ znajduje się też na Prądzyńskiego
MariooS, ww poniedziałki w Baranowie jest jarmark, kiedyś aż roiło tam się od handlarzy BS-ami i kartami, nawet całkiem dobrymi, miałem wybrać się teraz i sprawdzić , ale jakoś nie mam czasu, będziesz przejeżdzał kiedy to sprawdź,
rynek w poniedziałki po 5tym i po 20tym, czyli co dwa tygodnie, sam tam kiedyś jak byłem mały kupiłem klawiaturę :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #11 dnia: 29.12.2009, 16:12:14 »
dopisz jeszcze duży rynek w Wołominie. w wakacje kupiłem tam padziochy za 15 zł, BS'y i Klawy też są, kartridże raczej też ;)

Kruszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
  • ファミリーコンピュータ
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #12 dnia: 29.12.2009, 18:06:15 »
U mnie dalej w Bialymstoku na rynku Madro, tak taka ma nazwe ten bazar, stoja jakies Ruskie i handluja jakimis szmelcowymi Pegasami. Szkoda kupowac, wydawac kase na cos, co i tak zaraz sie popsuje. Niewyglada to najlepiej. Carty to jakas masa skladakow, czy Power rangersow eh, nic specjalnego. A kiedys byla tam masa stuffu Pegasusowego. Dzis takie shity to nie dla prawdziwych fan'ow Pega. Tyle.
Zmartwiłeś mnie, jestem z Suwałk a w białym studiuję i mam dziennie studiującą dziewczynę, więc często tam jestem. Miałem nadzieje że znajdę tam jakieś gry, dziś obszedłem barazek w Ski city i nic niema, muszę się w sobotę do ruskich wybrać jeszcze... ale wątpliwe bym coś znalazł.

Koksiarz

  • Fan pegasusa pierwszego stopnia
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Jam być terminator pegasusa.
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #13 dnia: 30.12.2009, 20:26:10 »
No coz...W mojej okolicy jest tylko 1 sklep co ma jeszcze cos do pegasusow.Dokladnie to w miescie Reszel niedaleko Ketrzyna.Jest to towar sredniej jakosci pad kupiony w tym sklepie wytrzymal 2 miesiace[to i tak dobrze].Maja tam pegasusy-klawiatury i czasem (rzadko) znajda sie tam kartridze.Ale warto umiescic ten sklep na mape.
« Ostatnia zmiana: 05.01.2010, 17:43:35 wysłana przez Koksiarz »

Kruszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
  • ファミリーコンピュータ
    • Zobacz profil
Odp: Wytropmy carty
« Odpowiedź #14 dnia: 30.12.2009, 21:59:33 »
a może ktoś z Augustowa czy Białegostoku wybiera się na bazarki takie organizowane raz w tygodniu o świcie do południa ?? a nie tylko na takie miejskie od pn do niedzieli czynne, może tam u ruskich jeszcze coś jest, ja sie w którąś sobotę na taki wybiorę u mnie w mieście.