17.08.2018, 05:16:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13
  Drukuj  
Autor Wątek: Wytropmy carty  (Przeczytany 65333 razy)
Mati
Gość
« Odpowiedz #15 : 31.12.2009, 02:11:13 »

Kruszon, to witam kolege z Podlasia Duży uśmiech.
Nie wiem jak sytuacja sie ma na rynku przy ul Kawaleryjskiej. Tam kiedys tez bylo dosc sporo stuffu do Pega, ale oj dawno tam nie bylem i nawet jakos czasu nie ma sie wybrac. W ogole juz na rynek malo co jezdze na zakupy, bo 5 min z buta mam do Carrfoura.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 31.12.2009, 02:11:13 »

Kruszon
Użytkownik
*

ファミリーコンピュータ

« Odpowiedz #16 : 31.12.2009, 18:19:45 »

czyli jesteś gdzieś z zielonego wzgórza, ja mieszkam w weekendy na dziesięcinach Mrugnięcie a jak się ma tam godzinowo i w jakie dni ten rynek ?

古い学校に戻る
Mati
Gość
« Odpowiedz #17 : 31.12.2009, 18:33:57 »

Dokladnie, jestem z Zwzg Duży uśmiech.
Wlasnie najlepiej odwiedzic ten ryneczek w sobote, albo niedziele i najlepiej przed poudniem tak.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #18 : 05.01.2010, 01:42:59 »

Uuuffff, no i nareszcie zaktualizowałem tą mapę Język . Swoją drogą, wydaje mi się, że jest to całkiem nieźle trafiony temat i byłbym wdzięczny, jeżeli ten temat zostałby przyklejony. Wtedy zyska dużą popularność Mrugnięcie . I jakby co, to fajnie by było, jakby ktoś mówiąc o jakiejś miejscowości chociaż podał, gdzie dokładniej dany punkt się znajduje, chociażby ulicę, wieś, rynek itp.

A taka propo, czemu ten obrazek się automatycznie spłaszcza????? Walczyłem z tym, ale mi nie wyszło......

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

krzysiekdeep
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 05.01.2010, 14:20:42 »

wie ktoś może gdzie w Stalowej Woli mogę kupic części , gry do pegasusa ?? Jeśli ktoś może prosze podać ulice i numer. Kolega Kaptuch napisał ze na rynku, tzn w Rozwadowie czy okolice ul. Okulickiego ??? Pozdrawiam Uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 05.01.2010, 15:59:32 »

co się spłaszcza?? u mnie normalnie wygląda. poza tym chyba jest ograniczenie wielkości obrazka na tym skrypcie forum.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #21 : 05.01.2010, 16:21:09 »

co się spłaszcza?? u mnie normalnie wygląda. poza tym chyba jest ograniczenie wielkości obrazka na tym skrypcie forum.

Właśnie najwyraźniej chodzi mi o te ograniczenia. Zobacz sam se na posta na 1 stronie i na sam obrazek, jak kilkniesz na link:
http://img96.imageshack.us/img96/2057/mapka6.png
ewidentnie się spłaszcza......
Zresztą, jak właśnie już dodałem obrazek, to próbuję linka wstawić między tagi "img" i "/img" a po wstawieniu obrazka to tag się zawsze przekształca w taką postać: "img width=329 height=480" i "/img"

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #22 : 05.01.2010, 16:42:04 »

teraz widzę.. może daj to na imageshack i daj sam link albo thumbnaila??
Zylok
Gość
« Odpowiedz #23 : 05.01.2010, 16:46:51 »

To ja też zapodam 2 miejsca z cartami:
1. W Mielcu na bazarze jest dość dużo cartów, teraz w zimie to może mniej, ale w lecie to jest zatrzęsienie padów, konsol i cartów Mrugnięcie
2. W niedziele w Tarnowie jak jest jarmark to też można znaleźć, ostatnio miałem chwilę czasu to się rozglądnałem i znalazłem kilka stoisk.
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG

!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!

« Odpowiedz #24 : 05.01.2010, 16:57:10 »

wie ktoś może gdzie w Stalowej Woli mogę kupic części , gry do pegasusa ?? Jeśli ktoś może prosze podać ulice i numer. Kolega Kaptuch napisał ze na rynku, tzn w Rozwadowie czy okolice ul. Okulickiego ??? Pozdrawiam Uśmiech
Oczywiście że na Rynku koło Budowlanki......
A i Gierki możesz tez nabyć w Nisku na przeciwko Roosmana...
PZDR

[
Koksiarz
Fan pegasusa pierwszego stopnia
Użytkownik
*

Jam być terminator pegasusa.

« Odpowiedz #25 : 05.01.2010, 18:45:21 »

Co do Reszla to niech ktos dopisze ze ten sklep to tzw."Bezsłowy"
edit:oooo temat przykleili
« Ostatnia zmiana: 06.01.2010, 17:54:34 wysłane przez Koksiarz » Zapisane
krzysiekdeep
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #26 : 05.01.2010, 21:00:09 »

Dzieki bardzo, będę w Stalowej i w Nisku w tym tygodniu, zobaczę co tam ciekawego maja do mojego pegazusa. A jak tam nic nie znajdę do Zaczernia(niedaleko RZeszowa) na giełde pojadę, oczywiscie w Niedziele.
laserbeam
Użytkownik
*

Lej te Cole!

« Odpowiedz #27 : 16.01.2010, 21:30:01 »

Ostrowiec Świętokrzyski- Targowica.

Parę miesięcy temu były ale nie dam głowy za to że są. Jeśli są to rumuny sprzedają wszystko po 5-10zl. Co leci. Na scalakach, glutach, znane, nieznane, złote 5 i 4, 168 in 1.. Kiedyś tak było. Jeśli przyjdzie mi konsolka od AdamStara to przejdę się po jakieś gry może i powiem na pewno.
Kruszon
Użytkownik
*

ファミリーコンピュータ

« Odpowiedz #28 : 16.01.2010, 21:40:36 »

Suwałki - róg, 1Maja - Sejneńska. Rynek miejski, w 2miejscach widziałem parę dyskietek i konsol (klawiatur) jak będę miał wolną sobotę, wybiorę się na bazar (taki sobotni tylko) przy ul. Bakałażewskiej, wtedy podam tu czy u "ruskich" coś jest.

古い学校に戻る
dabek8789
Użytkownik
*

« Odpowiedz #29 : 17.01.2010, 11:40:59 »

Tak jak wcześniej zapowiadałem przejechałem się do Katowic w sobotę ale niestety na giełdzie na Załężu znalazłem same ciuchy. Natomiast co do drugiego miejsca czyli giełdy elektronicznej na dworcu pkp to z jakichś niewyjaśnionych przyczyn była tym razem zamknięta. Będę sie musiał jeszcze przejechać na giełdę na Rudę Śląską bo tam w każdy czwartek jest dosc duży bazar, tylko że w tym tygodniu nie dam rady bo mam seminarium magisterskie. Jak tylko będę coś wiedział to napiszę
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13
  Drukuj  

Skocz do: