Autor Wątek: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA  (Przeczytany 46309 razy)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #30 dnia: 08.05.2010, 19:51:58 »
Nie twierdzę że sie chłopak nie nadaje do walki w klatce, po prostu troszkę bawił mnie jego styl walki (te zamachowe ciosy rox). Walczył jak potrafił i robił to świetnie. Niemniej uważam że po solidnym treningu wydolnościowym Pudziek da sobie radę w MMA. Z japońcem się uporał i tym pokazał ze "tanio skóry nie sprzeda".
Chciałbym kiedyś zobaczyć jego walkę z np Billem Goldbergiem. Mariusz idealnie nadawał by się do Wrestlingu. Charyzmę ma, muskulaturę też-mógłby i w tym teatrzyku podziałać.

szpynda

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #31 dnia: 09.05.2010, 22:05:35 »
Pudzian leżał na Japońcu jak na swojej lasce i nie wiedział co robić. Gdyby była trzecia runda to japończyk nic by nie musiał robić, bo Pudzian by zszedł nie z ringu, a z tego świata. Technikę łapie ale wytrzymałościowo to całkowita porażka. Sylvia go zleje jak małego :) dzieciaka. Emocje były ale druga runda to żałość.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #32 dnia: 10.05.2010, 13:47:09 »
Jak prawie przez 5 minut machał łapami bez przerwy to niedziwne, że mu się drugiej już nic nie chciało :D. Mam nadzieję, że z Silvią inaczej rozłoży siły.

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #33 dnia: 22.05.2010, 09:25:50 »
no i sie wydalo jaki z pudziana zabijaka he he niech sie lepiej chlop na mniejszych cyckow najpier sadzi i sobie na nic cwiczy

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #34 dnia: 22.05.2010, 16:40:16 »
Pudzianowski vs Sylvia gonitwa po ringu :)

Szanuje go za to co zrobił dla Polski i dla Strongmanów ale niech chłop poćwiczy technikę.
Absolutnie nie nadaje!

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #35 dnia: 22.05.2010, 17:27:47 »
Teraz to i ja już straciłem nadzieję, na jego jakąkolwiek dobrą przyszłość w MMA. Już niech lepiej wraca do sportu w którym jest prawdziwym Dominatorem.

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #36 dnia: 22.05.2010, 17:45:52 »
Już niech lepiej wraca do sportu w którym jest prawdziwym Dominatorem.
Czyli do dawkowania ;)
A ponadto mówili, że walka będzie o 02:15,  a ja czekałem do 03:30 i zbulwersowany poszedłem spać. :angry:
« Ostatnia zmiana: 22.05.2010, 17:52:40 wysłana przez nox »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #37 dnia: 22.05.2010, 17:54:04 »
Na zawodach mu tylko raz wykryto koksy, ale to dawno temu. To trzeba brać z głową, a on potrafi, efekty są. 5x Mistrz świata.

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #38 dnia: 22.05.2010, 18:09:53 »
Na zawodach mu tylko raz wykryto koksy, ale to dawno temu.
A myślisz dlaczego Strongman to nie konkurencja olimpijska? Bo tam nie ma kontrol i wszyscy ładują ile się da, żeby tylko wygrać.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #39 dnia: 22.05.2010, 18:16:06 »
Teraz to i ja już straciłem nadzieję, na jego jakąkolwiek dobrą przyszłość w MMA. Już niech lepiej wraca do sportu w którym jest prawdziwym Dominatorem.
Średnio możliwe. utracił sporo masy ciała, przestawił się na inny system treningów. zanim wróci do formy, to się zestarzeje.
Na tym wszystkim najlepiej wyjdzie... Polsat. Zainteresował ludzi nie tylko boksem, ale i MMA, i teraz jako jedyna stacja ogólnodostępna regularnie puszczają sporty walki.
co do całej gali to fajna byłą ta walka typków z lekkiej wagi po tych babkach, czysta technicznie i emocjonująca. ale i tak wolę boks ;)

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #40 dnia: 22.05.2010, 19:03:37 »
Wszyscy strongmeni i zawodowi kulturyści koksują bo nie da się normalnymi treningami i dietą uzyskać takiego dużego przyrostu masy mięśniowej, to nie żadna tajemnica, każdy trener to powie, że jeśli chce się tak wyglądać i przejść na zawodowstwo to trzeba wrzucić trochę koksu, ale z głową pod nadzorem trenera, dlatego wielu młodych ludzi rezygnuje z tego bo po prostu nie chcą niczego brać a innej drogi nie ma.. Co do walki to żal, szkoda, że przegrał ale to już było nieuniknione, stoczył walkę z profesjonalistą, przegrał i co się dziwić, Pudzianowi jednak brakuje techniki, samo nawalanie na odlew tu nie wystarczyło, powinien lepiej się do tego przygotować, w sumie gdyby promotorzy walk dali mu od początku jakiegoś mistrza to by może bardziej się przejął i zażył trochę więcej szkoleń i treningów a tak to uwierzył chłopak w siebie i myślał, że każdego pokona zwykłym nawalaniem, niestety nie wyszło.. Sylvia wygląda przy Pudzianie  jak Zenek hydraulik z mięśniem piwnym, ale jednak wygrał dobrą techniką i tym, że przede wszystkim podczas walki myślał, co jest bardzo ważne..

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #41 dnia: 22.05.2010, 20:52:49 »
hehehe Pudzian po walce wylądował w szpitalu bo se coś połamał w nodze xD

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Pudzianowski vs Najman, Przyszłość Pudziana w MMA
« Odpowiedź #42 dnia: 16.08.2010, 22:03:22 »
Cytuj
hehehe Pudzian po walce wylądował w szpitalu bo se coś połamał w nodze xD

Sraty taty. Tak samo mówili o Gołocie po walce z Adamkiem. "Gołota w szpitalu !". I co się okazało ? Nic. W żadnym szpitalu nie był.

Przed chwilą czytałem wywiad z Pudzianem. Stracił trochę kilogramów. Waży 117/118 kilo. Wg mnie wagę już ma odpowiednią. Nad kondycją też podobno nieco popracował. Natomiast "Butterpean", jego obecny przeciwnik, to jakiś chyba żart xd. Ja rozumiem, że technika bierze górę nad mięśniami (tak jak w walce Pudzian VS Sylvia), ale nigdy nie uwierzę, żeby sadło miało taką przewagę. Pudzian powinien go roztrzaskać. Przy okazji będzie można zobaczyć Mariusza po treningach i pracy nad sobą. To jest naprawdę nietypowy Polak... nie jest leniwy (jak większość z nas) i stara się osiągnąć "coś" w wielu dziedzinach. Ma swoje gotowanie, śpiewanie, itp., ale myślę że on stawia sobie po prostu nowe wyzwania xd. Grał w jakimś filmie, podnosił ciężary, tańczył, to teraz próbuje bić po pyskach w zamkniętej klatce. Pudzian po prostu jaki jest taki jest, ale jedno można o nim powiedzieć: koleś nie stoi w miejscu i jeśli napotyka trudności to pracuje nad sobą by je pokonać.
Dajcie mu szanse i nie przekreślajcie z powodu jednej porażki. Mistrzem MMA może i nie będzie, ale łomot może jeszcze wielu od niego zarobić.