Autor Wątek: Jak trafiliście na stronke/forum?  (Przeczytany 18328 razy)

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #60 dnia: 09.04.2010, 10:44:07 »
Mi przestała podobać się "elitarność" pewnego forum i ktoś mi dał adres do Was :P

Vanessa

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #61 dnia: 09.04.2010, 11:16:18 »
Co masz na myśli pisząc "elitarność" ?

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #62 dnia: 09.04.2010, 22:10:04 »
Newander88 nie ładnie!!

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #63 dnia: 09.04.2010, 22:24:16 »
Cytuj
Wysłany przez: Vanessa

Co masz na myśli pisząc "elitarność" ?

A ja będę szczery.. jeśli byś poczytała trochę i popisała na forum, które miał na myśli Newander88 to byś zrozumiała znaczenie tej ''elitarności''; sorry ale takie mam zdanie. Na forum Pegasus Gry trafiłem tak samo jak kolega wyżej, nie pasowało mi pewne forum, znalazłem dla siebie inne i lepsze tutaj, z tym, że ja odkryłem je przypadkiem i nie żałuje tego odkrycia :)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #64 dnia: 14.04.2010, 23:38:19 »
Każdy wybiera dla siebie co mu najbardziej pasuje. Różne są fora o grach, każde z nich jest na swój sposób oryginalne. Jeśli się komuś nie podoba pisanie w jednym to zawsze moze się przenieść do drugiego. Nie ma żadnych umów i zobowiązań...i nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma.
« Ostatnia zmiana: 16.04.2010, 00:06:58 wysłana przez SebaSan1981 »

Mati

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #65 dnia: 15.04.2010, 07:22:02 »
Przepraszam wszystkich za moja wypowiedz, ale chcial bym napisac co o tym wszystkim mysle.
Seba, po co takie wyzalanie sie skoro to jest nie wporzadku? Pisalem ci przeciez stary, chcesz, napisz to na tym forum co o tym szczerze myslisz, bo przychodzic tu i sie wyzalac na inne fora jest chyba nie na miejscu prawda? Ja rozumiem, ze moze ci sie to nie podobac, wlasnie chodzi o to by swoje zale wyrazac, ale wprost. Tak ja wiem, swiety nie bylem, tez zachowalem sie jak falszywa qwa za przeproszeniem kiedys, ale to mnie czegos nauczylo i nie mam zamiaru znikim sie juz szukac konfliktow itd. A potem sie dziwicie czemu jest jakis konflikt? Scena Nes jest w Pl bardzo mala, wiec po co wzajemnie sie klucic, po co to wszystko jest? Skoro pojednania nie moze byc to przynajmniej niech kazdy idzie swoja droga bez potyczek, bo to naprawde jest nie smaczne. Piszcie sobie gdzie wam sie podoba, bo macie takie prawo, ale niezaczynajcie burdow itd. Ja juz mowilem, jestem na forach by dzielic sie pasja do tej wspanialej konsoli, poznac fajnych ludzi itd a przez takie sytuacje no to sami pomyslcie czy to jest teraz takie fajne. Wg mnie jesli nie podoba komus sie jakies forum, znalazl sobie lepsze prosze bardzo niech sobie na nim pisze. Kazde forum jest inne i tyle. Pewnie wielu zaraz na mnie naskoczy czy cos, ale za swoje bledy zaplacilem, wszystko przemyslalem i wolalem powiedziec szczerze co o tym mysle niz sie kamuflowac. Tyle ode mnie w temacie.

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #66 dnia: 15.04.2010, 10:28:00 »
Nikt nie ma zamiaru wywoływać konfliktu. Bo wiadomo że przegrają na tym wszyscy. Nie lepiej połączyc swe siły i razem ramię w ramię tworzyć Polską Scenę Emulacji i Konsol Nes i Pegasus??
To gdzie każdy pisze to wogóle nie istotne, ważne by pisać z sensem, nie spamować i rozwijać tematykę okołogrową by była jeszcze ciekawsza i przyciągała kolejnych fanów oldschoolu.
« Ostatnia zmiana: 16.04.2010, 00:11:49 wysłana przez SebaSan1981 »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #67 dnia: 16.04.2010, 00:19:34 »
Co do tej "elitarności"....myslę że na każdym z for jest jakaś "elitarność". Elitarność czyli zarządzający danym forum (admini  i moderatorzy). Inaczej tego nie widzę. Każde forum ma swój specyficzny klimat, klimat który przyciaga róznych ludzi. Myślę że trzeba się umieć dogadywać z róznymi ludźmi nie tylko w życiu (tym prawdziwym) ale też w sieci.
  Dlatego apeluję do wszystkich o zaprzestanie durnawych i nic nie wnoszących konfliktów!!!

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #68 dnia: 16.04.2010, 05:20:29 »
Amen!!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #69 dnia: 16.04.2010, 15:07:32 »
Ja szczerze mówiąc, też trafiłem tu ze względu na niepasującą mi "elitarność" pewnego forum :P . Co do kłótni, no to co zrobić. Niby to są naprawdę małe fora, ale jednak wszyscy myślą, że jest to wielka i zażarta konkurencja no i są tylko kłótnie pomiędzy nimi.....

Nie chcę wprowadzać broń boże kłótni, ale powiem Wam szczerze, że tamto "elitarne" forum wcześniej było naprawdę wspaniałe, X razy lepsze, natomiast co zrobić. Tamte czasy już na pewno nie wrócą.....

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #70 dnia: 16.04.2010, 21:19:40 »
I własnie przez takie porównywania sa potem jakieś niesnaski i konflikty. Ty Maarios tu piszesz że "kiedyś forum xxx było lepsze" a oni tym czasem widząc to wku**iają się bo wyczuwają że to jakiś rodzaj prowokacji. Nie piszcie zatem nic a nic o konkurencji to nie będzie wojen. Sami nakręcacie temat, czasem zupełnie nieświadomie (tak jak ja to ostatnio zrobiłem choć nie miałem intencji wywoływać konfliktu - oberwało mi się za to).
 Wielu userów piszę troszkę tu a troszkę tam i nie chcą być w kręgu konfliktu. Zrozumcie że nie ma się co napinać tylko docenić fakt że to forum jest bardziej o grach na nesa i pegasusa a tamto o emulacji oraz dev i carthackingu. Jak ktoś chce bawić się w technikalia to pisze tam , a jak woli pisac o grach to tutaj ma do tego świetne miejsce. I nie ma żadnego powodu by się nawzajem użerać.
  Mam nadzieje że tym co napisałem przekonam Was wreszcie że lepiej w zgodzie żyć i nie dogryzać sobie nawzajem. Wszyscy na tym skorzystają!!!

Buu

  • Gość
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #71 dnia: 21.04.2010, 18:05:48 »
Dobrze prawił i go zbanowali za to :/
...a dopóki są różne fora to konflikty będą.

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #72 dnia: 27.04.2010, 13:46:24 »
mnie Adamstar zmusil! he he

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #73 dnia: 27.04.2010, 15:27:56 »
Mnie nikt nie zmuszał, sam odnalazłem to forum  :D
Spodobało mi się tu i zacząłem pisać  8)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Jak trafiliście na stronke/forum?
« Odpowiedź #74 dnia: 27.04.2010, 17:05:15 »
Szukałem pada do Pegasusa i tak jakoś "wygooglałem" tę stronę, spodobało mi się to zostałem :]