Autor Wątek: NK  (Przeczytany 47630 razy)

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #30 dnia: 09.03.2009, 15:07:25 »
Hm to ze chcialas nas rozslawiac ci sie chwali, masz za to plus.

Jestem jednak zdania Evila, nic nam po ludziach z takich stron, na sweetbrokacik to ja wchodze czasami dla uciechy, tutaj jednak tego nie chce :P

Lecho1523

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Pozdro forum 2012 :)
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #31 dnia: 09.03.2009, 15:12:05 »
Może i macie racje... Ale reklama by się przydała, mnie na forum wkurzają trochę użytkownicy którzy po znalezieniu jednej gry spie***laja i już nie wracają albo wracają po 2 gre...
Szacun Yellow że wchodzisz na sweetbrokacik  ja tam minuty nie wytrzymam,to jest silniejsze  odemnie ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #32 dnia: 09.03.2009, 15:14:33 »
Bez przesady Evil, na NK same debile nie wchodzą, normalni ludzie też tam siedzą. nie można od razu koszować pomysłu, bo paru głąbów coś napisało. wartościowi użytkownicy też się tam znajdą (może)

Lecho1523

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Pozdro forum 2012 :)
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #33 dnia: 09.03.2009, 15:19:03 »
NK to dobry pomysł... Przecierz jeszczę kilka lat temu na NK byli tylko "normalni" ludzie, ja w ciąż uważam że reklama by się przydała, może na tym poszkole nawet wejdzie jakiś "normalny" użytkownik albo kilku... na pewno zrobienie takiego czegoś nie zaszkodzi.

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #34 dnia: 09.03.2009, 15:25:57 »
Evil nic o NK nie napisal :P Czytac ze zrozumieniem pałki, co do NK fakt tam jeszcze najgorzej nie jest, moze ktos wpadnie normalny.

Co do sweetbrokaciku trzeba twardym byc nie mietkim ( czasem wytrzymuje jeden temacik przeczytac :P ) ale nie regularnie oczywiscie

Lecho1523

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Pozdro forum 2012 :)
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #35 dnia: 09.03.2009, 15:30:00 »
Ale i tak chyba żadna osoba z NK nie ma konta na naszym forum :(

(sweetbrokacik)Ja raz tam byłem z 15 min i po przeczytaniu tego wszystkiego chciałem założyć konto i napisać im wszystkim że są poje**ni  albo ich wziąść pod mur wziąść kałacha i broń S z kontry i do nich strzelać ;D

potak

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #36 dnia: 09.03.2009, 15:33:54 »
tak jest, w sumie z nk jest coraz gorzej ale nie trza sie zalamywac, ale po szkole to dal mnie cios w dwa jaja na raz:P
Co do po szkole to ja jestem na nie,nie po trzykroc nie! Nie widzialem nikogo starszego kto by mial tam konto,a pokemonow nam nie trzeba wiecej niz 1 (yellow:P )

Evil

  • Gość
Odp: NK
« Odpowiedź #37 dnia: 09.03.2009, 17:17:14 »
Evil nic o NK nie napisal :P Czytac ze zrozumieniem pałki

Dokładnie pałki, nawet nie wspomniałem o W-K, bo o ile zwolennikiem tego portalu nigdy nie będę, o tyle reklamę na nim jestem w stanie zrozumieć, bo tam jest masa ludzi i rzeczywiście pewnie znajdą się wśród nich wielbiciele pegasusa.

Tym niemniej reklama powyższa na "po szkole" jest z deczka dziwnym posunięciem :>

po szkole to dal mnie cios w dwa jaja na raz:P

nie lada celnością się wykazała autorka, skoro udało jej się trafić w tak niewielki cel :>

pokemonow nam nie trzeba wiecej niz 1 (yellow:P )

Dokładnie, nic dodać, nic ująć :/

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #38 dnia: 09.03.2009, 17:54:44 »
Oficjalne stanowsiko
Tak jak pisalem w pierwszym poscie - takie reklamowanie jest popierane. Nie wazne gdzie, mozna nawet na moje przedszkole pl :P Chodzi o to, zeby pojawic sie w jak najwiekszej liczbie miejsc. Reklama to reklama ;) Zawsze trafi sie jakis fan Pegasusa, ktory przez jakis dziwny portal moze do nas trafic. Dzieciakow i pokoemony Pegasus nei interesuje, bo nie jest obecnie trendy i nie ma czym szpanowac ;)

Jak ktos chce moze, wiec zakladac profile, gdzie mu sie podoba - niech tylko linka podaje w tym temacie ;)

Maciu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #39 dnia: 10.03.2009, 01:07:41 »
fajnie, że forum jest reklamowane. Choć ja osobiście nie lubię takich profili na nk. Mnie się najbardziej podobały początki naszej klasy kiedy konta mieli tylko użytkownicy z krwi i kości i naprawdę używali tego do jakiejś takiej integracji klasowej po latach. profil na poszkole- w ogóle nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Taki trochę za cukierkowy jak dla mnie a komentarze to już w ogóle:) Nie mniej jednak, mimo iż nie lubię, konto nk-owe sympatyczne:) a że nk jest b. popularnym portalem to taka reklame może pomóc i nam i tym, którzy dzięki temu o nas się dowiedzą:)

pegazus11

  • Gość
Odp: NK
« Odpowiedź #40 dnia: 30.07.2009, 11:09:12 »
Cytuj
Ale i tak chyba żadna osoba z NK nie ma konta na naszym forum Smutny
To nie prawda-ja mam konto na NK i jestem tutaj :!: :F

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #41 dnia: 30.07.2009, 11:45:33 »
mógłbyś nie podbijać wątku sprzed pół roku ??

SebaSan1981

  • Gość
Odp: NK
« Odpowiedź #42 dnia: 31.07.2009, 17:09:46 »
a co za problem w tym że ktoś podbija wątek sprzed pół roku?? czy jest to zabronione w regulaminie forum?? ja też mam profil na "naszej szkapie" i tak ok raz na tydzień sprawdzam czy ktoś coś nie napisał i i czy zdjęcia nie dodał.. w sumie nk lata mi koło cewki moczowej ale..mam wśród znajomych dwa profile o tematyce "pegazusowej" :-)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: NK
« Odpowiedź #43 dnia: 31.07.2009, 17:13:36 »
a co za problem w tym że ktoś podbija wątek sprzed pół roku??
między innymi taki, że chodziło o reklamowanie PG na NH i innych portalach spolecznościowych, a nie chwalenie się, że ma się konto tu czy tam.

SebaSan1981

  • Gość
Odp: NK
« Odpowiedź #44 dnia: 31.07.2009, 21:47:31 »
hm no to się "pochwalę" że na to forum trafiłem dzięki nk właśnie. reklamowanie na nk ma jeszcze jakiś sens bo jednak sporo ludków odwiedza ten portal..ale co do fotki to zupełnie nie ma to sensu..juz prędzej na myspace...