18.06.2018, 19:34:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: NK  (Przeczytany 32555 razy)
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #30 : 09.03.2009, 16:07:25 »

Hm to ze chcialas nas rozslawiac ci sie chwali, masz za to plus.

Jestem jednak zdania Evila, nic nam po ludziach z takich stron, na sweetbrokacik to ja wchodze czasami dla uciechy, tutaj jednak tego nie chce Język

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 09.03.2009, 16:07:25 »

Lecho1523
Stały bywalec PG

Pozdro forum 2012 :)

« Odpowiedz #31 : 09.03.2009, 16:12:05 »

Może i macie racje... Ale reklama by się przydała, mnie na forum wkurzają trochę użytkownicy którzy po znalezieniu jednej gry spie***laja i już nie wracają albo wracają po 2 gre...
Szacun Yellow że wchodzisz na sweetbrokacik  ja tam minuty nie wytrzymam,to jest silniejsze  odemnie Mrugnięcie

Na forum jak i w świecie kultowej konsoli aktywny do drugiej połowy 2009 r.
Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #32 : 09.03.2009, 16:14:33 »

Bez przesady Evil, na NK same debile nie wchodzą, normalni ludzie też tam siedzą. nie można od razu koszować pomysłu, bo paru głąbów coś napisało. wartościowi użytkownicy też się tam znajdą (może)
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #33 : 09.03.2009, 16:19:03 »

NK to dobry pomysł... Przecierz jeszczę kilka lat temu na NK byli tylko "normalni" ludzie, ja w ciąż uważam że reklama by się przydała, może na tym poszkole nawet wejdzie jakiś "normalny" użytkownik albo kilku... na pewno zrobienie takiego czegoś nie zaszkodzi.

Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #34 : 09.03.2009, 16:25:57 »

Evil nic o NK nie napisal Język Czytac ze zrozumieniem pałki, co do NK fakt tam jeszcze najgorzej nie jest, moze ktos wpadnie normalny.

Co do sweetbrokaciku trzeba twardym byc nie mietkim ( czasem wytrzymuje jeden temacik przeczytac Język ) ale nie regularnie oczywiscie

Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #35 : 09.03.2009, 16:30:00 »

Ale i tak chyba żadna osoba z NK nie ma konta na naszym forum Smutny

(sweetbrokacik)Ja raz tam byłem z 15 min i po przeczytaniu tego wszystkiego chciałem założyć konto i napisać im wszystkim że są poje**ni  albo ich wziąść pod mur wziąść kałacha i broń S z kontry i do nich strzelać DuĹźy uśmiech

potak
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #36 : 09.03.2009, 16:33:54 »

tak jest, w sumie z nk jest coraz gorzej ale nie trza sie zalamywac, ale po szkole to dal mnie cios w dwa jaja na raz:P
Co do po szkole to ja jestem na nie,nie po trzykroc nie! Nie widzialem nikogo starszego kto by mial tam konto,a pokemonow nam nie trzeba wiecej niz 1 (yellow:P )

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi!
Evil
Gość
« Odpowiedz #37 : 09.03.2009, 18:17:14 »

Evil nic o NK nie napisal Język Czytac ze zrozumieniem pałki

Dokładnie pałki, nawet nie wspomniałem o W-K, bo o ile zwolennikiem tego portalu nigdy nie będę, o tyle reklamę na nim jestem w stanie zrozumieć, bo tam jest masa ludzi i rzeczywiście pewnie znajdą się wśród nich wielbiciele pegasusa.

Tym niemniej reklama powyższa na "po szkole" jest z deczka dziwnym posunięciem :>

po szkole to dal mnie cios w dwa jaja na raz:P

nie lada celnością się wykazała autorka, skoro udało jej się trafić w tak niewielki cel :>

pokemonow nam nie trzeba wiecej niz 1 (yellow:P )

Dokładnie, nic dodać, nic ująć grymas
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #38 : 09.03.2009, 18:54:44 »

Oficjalne stanowsiko
Tak jak pisalem w pierwszym poscie - takie reklamowanie jest popierane. Nie wazne gdzie, mozna nawet na moje przedszkole pl Język Chodzi o to, zeby pojawic sie w jak najwiekszej liczbie miejsc. Reklama to reklama Mrugnięcie Zawsze trafi sie jakis fan Pegasusa, ktory przez jakis dziwny portal moze do nas trafic. Dzieciakow i pokoemony Pegasus nei interesuje, bo nie jest obecnie trendy i nie ma czym szpanowac Mrugnięcie

Jak ktos chce moze, wiec zakladac profile, gdzie mu sie podoba - niech tylko linka podaje w tym temacie Mrugnięcie
Maciu
Użytkownik
*

« Odpowiedz #39 : 10.03.2009, 02:07:41 »

fajnie, że forum jest reklamowane. Choć ja osobiście nie lubię takich profili na nk. Mnie się najbardziej podobały początki naszej klasy kiedy konta mieli tylko użytkownicy z krwi i kości i naprawdę używali tego do jakiejś takiej integracji klasowej po latach. profil na poszkole- w ogóle nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Taki trochę za cukierkowy jak dla mnie a komentarze to już w ogóle:) Nie mniej jednak, mimo iż nie lubię, konto nk-owe sympatyczne:) a że nk jest b. popularnym portalem to taka reklame może pomóc i nam i tym, którzy dzięki temu o nas się dowiedzą:)

srututu majtki z drutu!!
pegazus11
Gość
« Odpowiedz #40 : 30.07.2009, 11:09:12 »

Ale i tak chyba żadna osoba z NK nie ma konta na naszym forum Smutny
To nie prawda-ja mam konto na NK i jestem tutaj ! szczerbaty
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #41 : 30.07.2009, 11:45:33 »

mógłbyś nie podbijać wątku sprzed pół roku ??
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #42 : 31.07.2009, 17:09:46 »

a co za problem w tym że ktoś podbija wątek sprzed pół roku?? czy jest to zabronione w regulaminie forum?? ja też mam profil na "naszej szkapie" i tak ok raz na tydzień sprawdzam czy ktoś coś nie napisał i i czy zdjęcia nie dodał.. w sumie nk lata mi koło cewki moczowej ale..mam wśród znajomych dwa profile o tematyce "pegazusowej" :-)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #43 : 31.07.2009, 17:13:36 »

a co za problem w tym że ktoś podbija wątek sprzed pół roku??
między innymi taki, że chodziło o reklamowanie PG na NH i innych portalach spolecznościowych, a nie chwalenie się, że ma się konto tu czy tam.
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #44 : 31.07.2009, 21:47:31 »

hm no to się "pochwalę" że na to forum trafiłem dzięki nk właśnie. reklamowanie na nk ma jeszcze jakiś sens bo jednak sporo ludków odwiedza ten portal..ale co do fotki to zupełnie nie ma to sensu..juz prędzej na myspace...
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  

Skocz do: