17.08.2018, 18:37:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Trolling na naszym forum  (Przeczytany 9870 razy)
Buu
Gość
« : 27.11.2009, 07:39:05 »

Założyłem ten krótki temacik by poruszyc kwestię trollowania kilku osobników na tym forum. Jak zapewne zauważyliście ostatnio udziela się tutaj wielu userów którzy mają wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia. Jednak są i tacy, którzy przybyli tutaj tylko po to by dogryzać innym i nabijać się z innych. Wiadomo o kim mowa. MWK jakoś zamilkł i bardzo dobrze ale ostatnio cwaniactwem wykazuje się krwawa nutria. Czy władcy forum nie mogą czegoś zrobić z takimi gryzoniami?! Przydałoby się zrobić jakąś deratyzację bo trollowanie tylko psuje to forum. Na innym to udupili by raz dwa takiego cwaniaczka...
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 27.11.2009, 07:39:05 »

krwawa_nutria
jeść ludzi maniak
Użytkownik
*

jeść ludzi fan

« Odpowiedz #1 : 27.11.2009, 12:29:45 »

no tak ale u was mam jak w raju hahha widzę, że bardzo niektórym doskwiera moja tu obecność, nie tak łatwo jest "wytępić szkodnika" niewiele o nim wiedząc, zwłaszcza, że nutria to nie szczur... pomijam - niby taki z ciebie niszczyciel cwaniactwa i prostactwa a ja przeciez zajmuje sie tym samym, czy napisałem gdzieś komuś coś co było by nieprawdą, pewne sprawy tudzież posty tutaj zamieszczane "bolą" mnie tak samo jak i ciebie buu

a zresztą róbcie se co chcecie
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 27.11.2009, 13:53:13 »

zastanawiałem się nad tym. forum (jak każde inne) nie jest idealne, ale jeżeli celem twojej wizyty jest dogryzanie tutaj piszącym, to, z całym szacunkiem, nie zachowuj się jak dziecko neo i nie pisz więcej. zresztą tak piszesz, że cię dręczy cwaniactwo i "wywyższanie się uczciwie pracujących" ,a sam cwaniakujesz jak to jesteś ponad noobami itp.

masz pisać z sensem-pisz. w przeciwnym wypadku zamilknij na wieki.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 27.11.2009, 22:28:40 »

nutria juz sobie odpoczywa od postowania przez 3 dni.
Buu
Gość
« Odpowiedz #4 : 28.11.2009, 00:13:47 »

Tak profilaktycznie przyda się. Może spuści nieco z krzyża i będzie pisać konkretnie i tak że zyska sympatię innych użytkowników. Czego nutrii z całego serca życzę.
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #5 : 10.12.2009, 16:59:05 »

no tak ale u was mam jak w raju hahha widzę, że bardzo niektórym doskwiera moja tu obecność, nie tak łatwo jest "wytępić szkodnika" niewiele o nim wiedząc, zwłaszcza, że nutria to nie szczur... pomijam - niby taki z ciebie niszczyciel cwaniactwa i prostactwa a ja przeciez zajmuje sie tym samym, czy napisałem gdzieś komuś coś co było by nieprawdą, pewne sprawy tudzież posty tutaj zamieszczane "bolą" mnie tak samo jak i ciebie buu

a zresztą róbcie se co chcecie

hmm patrząc na twój obrazek pod nickiem, doszedłem do wniosku że chciał bym mieć skarpety ze skóry tego szczura... ach sorki nutrii.

Buu
Gość
« Odpowiedz #6 : 11.12.2009, 17:54:21 »

Ostatnio ktoś nutrii chyba ząbki powybijał bo już nie gryzie. No i ogólnie trollingu na forum jakby troszkę mniej.. co bardzo mnie cieszy.
krwawa_nutria
jeść ludzi maniak
Użytkownik
*

jeść ludzi fan

« Odpowiedz #7 : 13.12.2009, 16:52:15 »

heh, trolling to jedno a prowokacja to drugie Buu, sam tego chciałeś, jeszcze ci odgryze ten durny różowy łeb zakończony plemnikiem, ej a ty pegazusmajsta weź zamknij się ty i tak już wyżej wała nie podskoczysz na tym forum... albo... czymkolwiek ten twór ma być.
« Ostatnia zmiana: 13.12.2009, 18:04:53 wysłane przez Mcin » Zapisane
pegazus11
Nieaktywny
Użytkownik
*

Fan ogórków.

« Odpowiedz #8 : 13.12.2009, 17:43:49 »

heh, trolling to jedno a prowokacja to drugie Buu, sam tego chciałeś, jeszcze ci odgryze ten durny różowy łeb zakończony plemnikiem, ej a ty pegazusmajsta weź zamknij pizde ty i tak już wyżej wała nie podskoczysz na tym forum... albo... czymkolwiek ten twór ma być.

Posłuchaj!!!
Wynoś się i nie wracaj!!!
Ku**a kolejny zwolennik wszechwładnego Boga Pegasus300, którego dom i imię znajdziesz w avatarze i podpisie grymas

P.S.Chyba wracam na forum Uśmiech

Piwo skraca życie o 5 minut.
Papieros skraca życie o 10 minut.
Lekcja w szkole skraca życie o 45 minut
======================================
JAK WIDZICIE DAWNO NIE PISZĘ NA FORUM I TAK POZOSTANIE. ODCHODZĘ- TYM RAZEM OSTATECZNIE.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 13.12.2009, 18:04:18 »

Nutria- zachowujesz sie jak, za przeproszeniem, idiota, a potem się dziwisz. że ludzie maja do ciebie pretensje. jak uważasz, że Buu cię prowokuje, to po co dajesz się sprowokować?? nie wyglądasz mi na głupiego (ci najwyżej niewyżytego), więc dobrze by było, żebyś się ogarnął i zaczął pisać porządnie, bo jak na razie przychodzisz tu tylko po to, żeby pobluzgać i obrażać innych userów. takie rzeczy na poszkolu przejdą, ale nie tu. nie chcę na tym forum kolejnego priv wara, jak masz ochotę się kogoś czepiać to pisz na PW. rzekłem. i pousuwałem twoje bluzgi, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że mam wystarczająco dużo powodów, żeby cię zbanować.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 13.12.2009, 22:05:59 »

Ban dla nutrii na 180 dni. Zwierzak musi przeciez przezimowac Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: