Autor Wątek: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci  (Przeczytany 30675 razy)

meffcio

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #60 dnia: 07.06.2010, 21:00:35 »
Mi na pewno w pamięć zapadł robot-pająk z Super Contry. Strasznie łatwy do pokonania, ale jego wygląd mi się podoba ;]

Yua

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #61 dnia: 15.10.2010, 14:34:58 »
A ja najbardziej zapamiętałam bossa z jakichś pokemonów, takich, w których chodziło się Pikachu po jakimś tropikalnym lesie. Owym bossem była zaś taka ogromna, ohydna osa, bałam się jej okropnie :)
Zapamiętałam też dobrze taką ośmiornicę z ''Malej syrenki'', która wprawdzie była chyba zwykłym potworkiem, co nie zmienia faktu, że gdy przedwczoraj bodajże grałam w to, po prostu wrzasnęłam ''o fak!''* i wyłączyłam grę jak najszybciej :) No cóż, dziecięce przyzwyczajenia, heh ;))

*Przepraszam, jeśli odbierzecie to jako obraźliwe słowo. Specjalnie napisałam to w ''polskiej'' wersji, żeby nie było.

greek15

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #62 dnia: 24.10.2010, 11:08:20 »
JA PAMIĘTAM BOSSA Z GRY DUCK TALES KTÓRY BYŁ NIETOPERZEM I STRZELAŁ NIETOPERZAMI (ON BYŁ W FINAŁOWEJ RUNDZIE, KTÓREJ NIE MA NA SPISIE RUND)     machbed: Przypominam o wyłączaniu caps locka. Staraj się to robić.           






                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                GREEK15 !
« Ostatnia zmiana: 24.10.2010, 18:16:18 wysłana przez machbed »

jarasb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #63 dnia: 03.11.2010, 21:02:31 »
Bosowie z Megamana. Podobało mi się, że po pokonaniu każdego z nich zyskuje się ich moce. Poza tym bosowie z Double Dragon 3, (którymi można grać po tym jak ich się "przejdzie", ale i nie tylko), żołnierz z drugiego etapu POW, bo jako dzieciak przez długi czas nie mogłem go pokonać oraz Shogun z The Last Ninja z tego samego powodu :)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #64 dnia: 16.11.2010, 14:23:00 »
Ja w pamięci mam kilku bossów, głównie tych, których było ciężko pokonać ;):

- Twin Bee -> Tutaj każdy boss był na swój sposób ciekawy, jeden otoczony takimi białymi kulkami, drugi strzelał "celownikami", które dopiero, gdy robiły się jaśniejsze, to mogły zabić gracza. Szkoda, że od 4 levela gra mi się kaszaniła, i nie dało się w to grać :(.

- Tiny Toon Adventures -> Z tej gry zapamiętałem duet: tego goryla i Maxa, czyli ostatniego bossa.

- Contra -> Za trzeciego (zawsze ten ohyd na Waterfall napsuł mi krwi) i ostatniego bossa (serduszko, trochę straszne, jak się miało 4 lata) i ogólnie za ostatni level, chociaż tak naprawdę bałem się pająków, one skakały na gracza, a ja razem z nimi przed TV (arachnofobia po prostu :D).

- 3 Eyes Story -> Za tą dziewuszkę, co na końcu była, ogólnie nie mogłem sposobu znaleźć na nią (niedawno grałem w tą grę na Pegazie). Dopiero po długim czasie zauważyłem, że jak strzelam w tą wiązkę energii, która wystrzeliwuje dziewczyna, to tą wiązka powolutku zwalnia, a następnie niszczy ;).

- Disneyland (taka nazwa była na labelu, dlatego mówię tak na tą gierkę) -> Głównie za pirata, który zawsze był moją zmorą, za to troszkę się przestraszyłem ostatniego bossa, jak go widziałem po raz pierwszy (tego po creditsach), koleś na pół ekranu, ale tępy i pokonałem go od razu :D. Ale "Gwiezdna przejażdżka" była bardzo trudna, do dziś sprawia mi problemy :P!

- Flinstones the surprise at Dinosaur park -> Pamiętam wiedźmę i smoka - matkę (bo mały to taki wrzód :D). Wiedźmę pamiętam za wygląd, a smoczycę za trudność (ale i tak odkryłem skuteczny sposób, po 2 miesiącach codziennego kombinowania ;)). A, zapomniałbym o tym płonącym kole, zawsze mnie doganiało, traciłem tam (prawie) wszystkie życia, ale dziś to kółko nie jest problemem :) (wiadomo, jak się ma 4-5 lat, to ma się problemy z koordynacją :P).


O właśnie, zapomniałbym o mojej trwającej zmorze (gram w to akurat na emulatorze):

- Ninja Gaiden -> Chyba w levelu 4-3 (albo 5-3) są takie dwa posągi, które ożywają i zaczynają na ciebie skakać i nie wiem, jak je przejść i czasem śnią mi się po nocach, że nie mogę ich pokonać, tylko w śnie to ja jestem w skórze Ryu Hayabusy ;). Jak się budzę, to mnie wszystko boli :D.


Ogólnie grałem w jakieś 30 gier na samym Pegasusie, więc aż tak wielu bossów nie zapisało mi się w pamięci.

Wiem, że trochę luźno podszedłem do tematu i nie pisałem tak do końca tylko o bossach z gier :).

GrywaczusX

  • Jestem stałym graczem pegazusa chociaż nie pogardze SNES-em
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #65 dnia: 26.12.2010, 19:16:09 »
Mi (nie wiem czemu) zapadł w pamięć  w Contrze  boss z 3 poziomu. :one: Jak byłem mały to się go normalnie bałem.   :506: Rozwalenie dziada dawało mi dużo przyjemności  ;)
« Ostatnia zmiana: 26.12.2010, 19:23:43 wysłana przez GrywaczusX »

stroggo81717

  • nałogowy gracz na pegasusie.
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #66 dnia: 27.12.2010, 00:23:55 »
- boss z Contry (3 poziom).
- boss z Mario (Koopa, Kupa, czy jak mu tam było).

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #67 dnia: 27.12.2010, 10:56:09 »
Cytuj
boss z Mario (Koopa, Kupa, czy jak mu tam było).

Ten Pan nazywał się Bowser, znany także z kreskówki jako King Koopa (koopy to rasa wszystkich tych żółwio-stworków ze świata Mario)  

Mi w pamięć najbardziej zapadł Super Shredder z Ninja Turtles III, pamiętam że był prawdziwym skurczybykiem, jednym z tych gości których śmiało można nazwać Bossem; posiadał w zanadrzu cztery ataki, w tym jeden który zamieniał bohaterów w małe żółwiki.. Drugim takim bossem był finałowy w Contrze, Serce najeźdźcy z kosmosu Red Falcon, nie był bardzo trudny ale swoim obrzydliwym wyglądem bardzo zapadł mi w pamięć ze starych czasów ;)

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #68 dnia: 11.01.2011, 19:49:43 »
Hmm
Contra-ostatni boss serduszko,ten z waterfall
Marianek-Browser ;p
Darkwing Duck-ten taki facio co te automaty naprawial
Duck Tales 2-w piramidach ten faraon co strzelal piorunami
Codename Viper- major jones czy jakos tak
i to chyba wszyscy
@Edit No nie to nie wszyscy jeszcze ta gorgona z Astynaxa Maarios juz wczesniej o niej napisal,i tak ja rowniez sie jej balem,no i jeszcze  boss z 1 rundy w Astyanax ten fajnie wygladal ale ta muzyczka z boss stage? ona psyche mi ryla
« Ostatnia zmiana: 16.11.2011, 18:03:37 wysłana przez DarkwindDuckRules! »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #69 dnia: 25.01.2012, 09:47:30 »
Poza tamtymi których kiedyś wspominałem, w pamięci utknęli mi kolejni bossowie.

1. Jak mogłem zapomnieć o słynnym Zaksie z FaoD?? Sam w sobie nie był trudny bo się sam załatwił ale doczłapanie do niego zajęło sporo czasu.



2. Mega Slug & Dr Evil. Tych dwóch bossów z Ultimate Stuntmana nie sposób zapomnieć. Zwłaszcza tego finałowego. Spotkałem się z nim tylko raz i na szczęście walka z nim zakończyła się sukcesem.



ferret

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #70 dnia: 19.11.2013, 22:33:10 »
Ja najbardziej lubiłam Robo Manusa z Battletoads and Double Dragon. Dawno temu, w zabawie, że jestem zwierzakiem to wymyśliłam, że on jest moim właścicielem. Jednak jak patrzę na bardziej nowoczesne gry z tym bossem, to nie wygląda on tak fajnie. Mimo to nie będę zmieniać o nim zdania po tylu latach.
Lubiłam też Wielkiego Sera z Pizza Cats, choć nie wiedziałam, o czym gada w scenkach.
Pasował mi też jaszczur z Chip & Dale 2 - po pokonaniu go nazywało się go chyba wujkiem i próbowało się tak skakać przy jego łapie, żeby ta jego migająca ręka na koniec tak jakby obejmowała wiewiórkę.
Podobał mi się jeszcze Megavolt w wersji NESowej, tak sobie łaził i strzelał prądem, ale w serialu wygląda tak sobie.