19.10.2019, 08:47:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci  (Przeczytany 28185 razy)
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« : 18.07.2008, 18:47:48 »

Elo Cool
Każda gra w jaką gramy kojarzy nam sie nie tylko z główna postacią ale także z Bossem w danej grze. Zazwyczaj jak myślę o starej ulubionej grze wspominam też Bossa i tak oto mam takich swoich ulubionych których szczególnie wspominam.
A jak u was? Mrugnięcie

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 18.07.2008, 18:47:48 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 18.07.2008, 18:49:27 »

ja pamiętam tego wielkiego gościa z Ultimate Stuntman. Śni mi się po nocach, czasem muszę światło zapalać...
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #2 : 18.07.2008, 18:51:32 »

ja pamiętam tego wielkiego gościa z Ultimate Stuntman. Śni mi się po nocach, czasem muszę światło zapalać...

to kup sobie przytulanke - bohatera tej gry. Nie będziesz musiał się bac obroni cię Chichot żart  Mrugnięcie

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Evil
Gość
« Odpowiedz #3 : 18.07.2008, 18:52:17 »

może i żart, ale wcale nie głupi pomysł Chichot
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #4 : 18.07.2008, 18:52:52 »

Tygrysy z Rikiego Kunio-autentyczie sie ich balem-ta muza we wstawkach pomiedzy walkami ciemny ekran i te ich umiejetnosci-->brrrr az mam ciarki Mrugnięcie

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 19.07.2008, 13:31:20 »

u mnie nazywało się ich 'koty-dziady'(i do tej melodyjki w filmiku śpiewaliśmy"kotty dziady kotty dziady"Uśmiech
Yellow
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 19.07.2008, 15:15:25 »

wymieklem:)--> zaspiewalem i wymieklem Duży uśmiech

B@Q
Gość
« Odpowiedz #7 : 21.07.2008, 10:02:35 »

Moim ulubionym bohaterem jak i Evila to ultimate stuntman...(musze zdobyĆ złotą piątkę żeby na konsoli sobie w niego pograĆ)...
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #8 : 21.07.2008, 11:42:04 »

hełm z czerwoną gwiazdką z czerwonego października to dopiero boss
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #9 : 21.07.2008, 23:46:50 »

Jak dla mnie największe wrażenie robił boss z gry megaman 3 - NeedleMan.
Jeśli idzie o innych bossów (nietypowych) to najbardziej zapamiętałem bossa z gry Kabuki Quantum Fighter - finałowego. Bardzo dziwny był także boss z gry Ninja Gaiden 2 finałowy, oraz z gry Sword Master. Jeśli idzie o strzelanki bossowie z Contry byli naprawdę mocni np: boss z Energy Zone (wielkolud z jednym okiem), oraz ostatni boss z SuperContry - taka głowa kobiety w czymś w rodzaju skorpiona. Z typowych latanych SHMUPóW - wszyscy bossowie z wspaniałej gry Summer Carnival 92 - RECCA. Każdy z nich był potężny, olbrzymi i na swój sposób ciekawy. Ciekawy był również boss finałowy z Chip&Dale2 - gigantyczny robot, którego trzeba było atakować bombami.

Yellow
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 22.07.2008, 00:38:08 »

offtop->Summer carnival dziekuje ci za przypomnienie Pegazus Master-trzeba poszukac

PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #11 : 22.07.2008, 00:42:58 »

Miło, że pomogłem. Najlepsze są boss rushe na ostatnim poziomie w easy mode. To co dzieje się w hard mode to już jest przegięcie. Warto spróbować przejść całość choć i tak tylko 1% zdoła wytrwać do końca.
szasza31
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #12 : 09.08.2008, 20:48:06 »

Najlepszy boss to takie dinozaur kościotrup z gry o chińskeij nazwie. Chodziło się niebieskim rycerzykiem i przechodziło szaleńczo trudne lvl. Mój ojciec doszedł do bossa z 1 lvl i go nawet nie zranił:(  Wie ktoś o którą grę mi chodzi??? Albo może znacie nazwę z angielskiego? A jak ktoś doszedł do 2 lvl a było ich chyba 5 to jest oim idolem. Pierwszy lvl mój ojciec do szedł do bossa po 3 dniach (nie wyłączał pegazusa na noc:D), a zasilacz poległ po 2 tygodniach

99% NIE normalnych ludzi czyta posty z rękoma na myszce. Nie odkładaj ręki: jest już za późno.

Kupię Złotą Czwórkę, Megamana
Valvadis
Aktywny użytkownik

www.valvadis.startowy.com

« Odpowiedz #13 : 10.08.2008, 14:03:26 »

Chyba kojarzę tą grę, ale moi kumple z klasy nazywali ją po prostu "rycerzyk" Chichot

Ja zawsze bałem się potworów z "Aliens 3" nigdy nie przeszedłem pierwszej rundy...

potak
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 10.08.2008, 22:04:20 »

mi najbardziej zapadł w pamięć boss końcowy z mario:D koledzy na osiedlu opowiadali o nim jaki to on nie jest wielki i okropnie trudny,ze nie mieści sie na ekranie telewizora i do tego plonie:D:D
a tu jak już do niego dotarłem to az sie załamałem bo wyglądał normalnie...

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi!
Strony: [1] 2 3 4 5
  Drukuj  

Skocz do: