Autor Wątek: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci  (Przeczytany 30651 razy)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #45 dnia: 07.01.2010, 06:52:59 »
O tego wielkiego koksa z POW pamiętam bardzo dobrze. Miałem kiedyś carta z tą grą z wersją na 30 żyć. Ale do dziś pamiętam że na ostatnim bossie na plaży traciłem ze dwa-trzy życia.

To nie był łatwy boss ale fajnie się prezentował-był chyba ze dwa razy większy od naszego soldata.
  Natomiast Dr.Butler z Flintstones RDAH to kaszka z mleczkiem. Nie traciłem na nim nawet energii..

Trzeba było mieć tylko jajko-bombę w sub weapons inventory i max ilość monet. Dało się go załatwić bez używania pałki. Oczywiście można było go załatwić i samym "bejem" i był na to motyw ale to już bardziej pracochłonna taktyka...
« Ostatnia zmiana: 07.01.2010, 07:05:15 wysłana przez SebaSan1981 »

pegazbicz

  • superwoman!
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • od pegza czuje sie irie!
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #46 dnia: 29.01.2010, 11:54:25 »

ostatni boss z TT- Montana Max,
zapamietam go, bo jest ostatni... a latwiejszy niz przedostatni goryl w tej grze ;D

i oczywiscie zly doktor z Felixa ;]

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #47 dnia: 15.03.2010, 15:59:32 »
Smok w "Mario". Ten w planszy 8-4 rzucający młotkami. Jak do niego dochodzę i "przypadkiem :P" nie jestem duży, to krew mnie zalewa, szlag mnie trafia, włosy mi rosną…  :533:

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #48 dnia: 24.03.2010, 17:49:55 »
Ja najbardziej pamiętam Pierwszego Bosa z Big Nose Freaks Out. Po prostu to był pierwszy boss, jakiego w życiu pokonałem i byłem z tego zawsze dumny :)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #49 dnia: 03.04.2010, 21:02:34 »
A co do tematu... chyba ostatni boss z Felixa, bo to jedna z niewielu gier jakie przeszedłem na Pegasusie ;)
« Ostatnia zmiana: 04.04.2010, 09:30:57 wysłana przez Mcin »

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #50 dnia: 03.04.2010, 21:15:03 »
Ja najbardziej pamiętam trzech pierwszych bossów z Doki! Doki! Yuuenchi bo ich rozwalałem bez problemu co nie można było powiedzieć o pozostałych.  ;D
« Ostatnia zmiana: 04.04.2010, 09:30:44 wysłana przez Mcin »

carrabana

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #51 dnia: 05.04.2010, 11:03:03 »
Mi zapadł w pamięci pierwszy boss z 'Doki! Doki! Yuuenchi'. Przerażał mnie ten Indianin... Ale plus, był łatwy do przejścia :)
« Ostatnia zmiana: 05.04.2010, 11:06:16 wysłana przez carrabana »

kotek815

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #52 dnia: 07.05.2010, 20:30:59 »
Od razu mi się nasuwa na myśl pierwszy boss z Ultimate Stuntman, ale może dlatego, że był na pudełku od złotej piątki. Poza tym nie był trudny do pokonania. Za to ta ośmiornica na 3/4 ekranu, czyli drugi boss, napsuła mi nerwów ;D

Tycior

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamici
« Odpowiedź #53 dnia: 03.06.2010, 11:55:22 »
Za to ja pamietam w takiej grze samochodowej bossa ciezarowke a dokladniej cysterne i ona strzelala z góry czyms tam :) tytulu gry niestety nie pamietam.

Soulwatcher

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #54 dnia: 03.06.2010, 12:36:58 »
- Ostatni boss z Chip & Dale 2 (ten mechaniczny kot, w którego trzeba rzucać bombami)... Wstyd się przyznać, ale do dziś go nie potrafię przejść :(
- Dark Queen z Battletoads - fajna laseczka, aż szkoda mi było ją rozwalać... xD
- Boss w piątym levelu Kick Mastera (ośmiornica z trzema mackami włażąca na pokład statku). Sama ośmiornica nie jest trudna, ale te lecące z góry śmieci potrafią się dać we znaki...
- Każdy boss z Adventure Island 3 - ze względu na muzykę, która przygrywała podczas walki. Kapitalny motyw :)
- Każdy boss z Super Spy Huntera - ogromne, fantastycznie wyglądające maszyny. Samym tylko wyglądem robiły piorunujące wrażenie.
- Ostatni boss w Kaiketsu Yanchamaru 3. Doktorek, który najpierw przed graczem spierniczał w dziwnej maszynie, a potem z tej maszyny wystrzeliwał pociski, po których trzeba było chodzić, przy okazji ładując w niego fireballe. Motyw z tym chodzeniem po pociskach sam w sobie był świetny.
- Monster In My Pocket - praktycznie każdy boss. Szczególnie zapadł mi w pamięć gościu z telewizora, i ta jego mina "kota na puszczy", gdy się go pokonało... xD
- Shredder z TMNT2 - ten, który non stop się klonował. Z początku za Chiny nie wiedziałem jak go przejść - dopiero później odkryłem, że najpierw jednemu z klonów trzeba strącić z głowy hełm, a potem rozprawić się z drugim... xD

DzejmsBlond

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #55 dnia: 03.06.2010, 12:38:57 »
"Ananas" z Adventure island 2 :)

mungom

  • Tetris Master
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #56 dnia: 03.06.2010, 14:54:27 »
mnie ostatnio wkurzył boss z Castlevani taka wiedźma co wypuszcza takie jakieś kulki 3 lub 4. Chyba jest to przedostatni boss później jest już dracula. Nie wiem jak to mozna przejść na pegazusie bez save'ow, naprawdę respect jak ktoś to przechodzi

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #57 dnia: 04.06.2010, 13:49:17 »
Ja mam trzech ulubionych bossów:
1. Contra: Base2 - te "twarze" które wysyłają pociski-bąbelki. Świetnie się z nim walczy bez broni "S" :)
2. rAf World: Stage2 - czołg. Trzeba się trochę namęczyć żeby go zdjąć.
3. Big Nose The Caveman: III wyspa, stage1 - czerwony tygrys szablo-zębny.

Tycior

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamici
« Odpowiedź #58 dnia: 04.06.2010, 14:06:33 »
Co do big nose to mi sie podoba ten skorpion bodajze w 3 lvl xD mozna po lbie go trzaskac :p

marcin135

  • Gość
Odp: Bossowie którzy najbardziej zapadli w waszej pamięci
« Odpowiedź #59 dnia: 04.06.2010, 19:00:30 »
1.W flinstones the surprise at dinosaur peak zapamiętałem tego pająka w poziomie z kuchnią,
2.Ostatni boss w contrze (to serce)