Autor Wątek: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA  (Przeczytany 41114 razy)

FokusSmok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #30 dnia: 14.01.2010, 17:33:19 »
Ta "podróbka" IQ-502 to w rzeczywistości jedna z wersji tego modelu. Poszczególne wersje przedstawiłem w tym temacie.
Ta o której mówisz to jest ostatnia wersja oznaczona przeze mnie rev.3. Możesz ją obejrzeć tutaj. Wersja trzecia nie ma najmniejszych problemów z kartami BIC, czyli również ze złotą piątką.

Faktycznie, to to samo co widziałem lata temu u kolegi. Nie wiedziałem że był to orginalny Pegasus, dzięki za info i tak opszerne opisy poszczególnych wersji. Cały czas byłem przekonany że to nieudolna kopia IQ ;)

A może ktoś z was ma info czy Golden 5 była sprzedawana bez pudełka i instrukcji?? Bo ja nie pamiętam żeby ktoś w mojej okolicy miał pełen zestaw (na sprzedanie też nigdy nie widziałem całego zetawu w mojej okolicy) a G5 mieli prawie wszyscy...
« Ostatnia zmiana: 14.01.2010, 17:43:17 wysłana przez FokusSmok »

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #31 dnia: 14.01.2010, 19:18:12 »
tak była często można ja było kupić w zestawie z IQ - 502. opcjonalnie ma się rozumieć

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #32 dnia: 14.01.2010, 19:21:05 »
u mnie n a bazarze w jednym sklepie (nieistniejącym od kilku lat) stała golden 5 na wystawie bez pudła. za 8 zł! gdybym wtedy wiedział po ile to teraz schodzi :(

FokusSmok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #33 dnia: 14.01.2010, 21:33:37 »
No u mnie to samo. Na targu 10-12 zeta :)

Mati

  • Gość
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #34 dnia: 15.01.2010, 13:36:30 »
Jak jeszcze mieszkalem w internacie, to gdy mielismy zbiorowo wszyscy Komunie, to moj dobry ziomek dostal Pega Iq502 i do niego byl dolaczony cart zlota 4. A wczesniej jak bylismy na okenciu i bralismy udzial w jakims konkursie, to oczywiscie nasza internatowa grupa wygrala konkurs i dostalismy rowniez Pegasusa Iq502, gdzie tez byl dolaczony cart zl4. Dlatego zawsze w przypadku Pegasusa Iq502 wydawalo mi sie, ze do kazdego dodawali tylko zlota 4, ale skoro tu ktos pisal, ze i zlota piatke dodawali, to rozumiem, ale jak pisalem wyzej spotkalem sie tylko ze zl 4 na konsoli. A na tym wygranym Pegasusie w konkursie i tak tylko ja i ten dobry ziomek gralismy, bo tylko my dwaj wolny czas spedzalismy przy konsoli ehh, piekne czasy. Szkoda, ze nie wiem co sie stalo z tym wygranym Pegasusem, gdyby sie odnalazl w tym internacie, to chetnie bym po niego pojechal dla siebie, albo na sprzedarz hehe. Tak czy siak, z Pegiem mam piekne wspomnienia i fajnie, ze do dzismoge ta swoja pasje realizowac.

IceMan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pegasus Will Never Die!!!
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #35 dnia: 15.01.2010, 14:33:08 »
 Tak czy siak, z Pegiem mam piekne wspomnienia i fajnie, ze do dzismoge ta swoja pasje realizowac.

Tak samo jak ja,mam do niego sentyment jak cholera ;)

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #36 dnia: 15.01.2010, 15:17:39 »
Mój hurtownik miał w tamtych latach do wyboru - Złota 4 (tańszy zestaw) lub Złota 5/168in1.

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #37 dnia: 27.03.2010, 21:27:01 »
Ja także posiadam oryginalnego Carta z pudełkiem, tylko gdzieś mi się zawieruszyły instrukcje. Te gry są super, i jeszcze w tym pudelku... :)

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #38 dnia: 27.03.2010, 21:56:18 »
lols ale z ciebie niechluj ja na twoim miejscu bym pilnował aby nic nie zginęło poszukaj tych instrukcji xD bo tak traci na wartości kolekcjonerskiej :D

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #39 dnia: 28.03.2010, 12:25:47 »
Powiem tak, to już się zgubiło dawno temu, jak jeszcze nie miałem o Pegasusie pojęcia. Jednak wydaje mi się, że widziałem taką instrukcję na strychu, muszę wejść i poszukać. Mam nadzieję, że znajde jeszcze kilka cartów za małą cenę, a w tym przypadku cierpliwość popłaca :)

EDIT: AdamStar, a zauważyłeś że na pudełku Dizzy jako jedyny ma zamazane logo Camerica? Przypatrz się dobrze, jest inny kolor niż ziemia. Nie wiesz dlaczego?
« Ostatnia zmiana: 09.04.2010, 15:36:35 wysłana przez bodzio »

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #40 dnia: 14.10.2010, 02:06:47 »
Jeśli chodzi o składankę BIC Quattro Adventure to widziałem ją tylko na zdjęciu i tak jak napisał Rantarun jest ich pewnie tylko kilka sztuk.


Już niedługo powinieneś ją zobaczyć w pełnej okazałości w galerii, a w przyszłym roku na zlocie na żywo (pomijam ewentualną kwestie utonięcia statku czy wypadku samolotu który będzie to transportował z Peru), będzie wyglądała dokładnie tak:
« Ostatnia zmiana: 14.10.2010, 02:08:25 wysłana przez Martin »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #41 dnia: 14.10.2010, 07:59:24 »
Jeśli chodzi o składankę BIC Quattro Adventure to widziałem ją tylko na zdjęciu i tak jak napisał Rantarun jest ich pewnie tylko kilka sztuk.


Już niedługo powinieneś ją zobaczyć w pełnej okazałości w galerii, a w przyszłym roku na zlocie na żywo (pomijam ewentualną kwestie utonięcia statku czy wypadku samolotu który będzie to transportował z Peru), będzie wyglądała dokładnie tak:


Już nawet wiem skąd będziesz to miał ;D ;D . Aaaale...... jak to się mówi:

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca."

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #42 dnia: 14.10.2010, 08:14:38 »
P.S. tak na wstęp. ;P - Nie cytuj Maariosku posta powyżej, dodatkowo zawierającego grafikę - wprowadza to bałagan na forum i nieestetycznie wygląda. Każdy wie o czym mówisz, skoro piszesz kilka godzin po poście powyżej i na temat. :)

Dokładnie kolego - dlatego w swojej wypowiedzi wprowadziłem ewentualne zdarzenia losowe, które mogą uniemożliwić mi dostarczenie tego carta. Ale nie oczerniaj dnia przed wschodem Słońca - wierzę, że paczuszka dojdzie. :)
« Ostatnia zmiana: 14.10.2010, 11:18:34 wysłana przez Martin »

AirMJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #43 dnia: 06.06.2018, 11:03:41 »
Cześć. Pytanie z innej beczki. Czy oryginalny kart to też taki który z tyłu ma napis wytłaczany a nie naklejkę? Czy były może 2 wersje ? (oczywiście chodzi o Złotą 5 lub 4)

krupkowskii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA
« Odpowiedź #44 dnia: 06.06.2018, 19:08:34 »
Czwórki były z naklejką i bez, 5 raczej z naklejką orginał.