16.10.2018, 09:29:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegasus Golden Five ZŁOTA PIĄTKA  (Przeczytany 30563 razy)
FokusSmok
Użytkownik
*

« Odpowiedz #30 : 14.01.2010, 18:33:19 »

Ta "podróbka" IQ-502 to w rzeczywistości jedna z wersji tego modelu. Poszczególne wersje przedstawiłem w tym temacie.
Ta o której mówisz to jest ostatnia wersja oznaczona przeze mnie rev.3. Możesz ją obejrzeć tutaj. Wersja trzecia nie ma najmniejszych problemów z kartami BIC, czyli również ze złotą piątką.

Faktycznie, to to samo co widziałem lata temu u kolegi. Nie wiedziałem że był to orginalny Pegasus, dzięki za info i tak opszerne opisy poszczególnych wersji. Cały czas byłem przekonany że to nieudolna kopia IQ Mrugnięcie

A może ktoś z was ma info czy Golden 5 była sprzedawana bez pudełka i instrukcji?? Bo ja nie pamiętam żeby ktoś w mojej okolicy miał pełen zestaw (na sprzedanie też nigdy nie widziałem całego zetawu w mojej okolicy) a G5 mieli prawie wszyscy...
« Ostatnia zmiana: 14.01.2010, 18:43:17 wysłane przez FokusSmok » Zapisane

(\_/)
(Oo) 
(><) <--- To jest Bunny.  Skopiuj Bunnego do swojego podpisu aby pomóc mu w jego drodze do dominacji nad światem.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 14.01.2010, 18:33:19 »

Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #31 : 14.01.2010, 20:18:12 »

tak była często można ja było kupić w zestawie z IQ - 502. opcjonalnie ma się rozumieć

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #32 : 14.01.2010, 20:21:05 »

u mnie n a bazarze w jednym sklepie (nieistniejącym od kilku lat) stała golden 5 na wystawie bez pudła. za 8 zł! gdybym wtedy wiedział po ile to teraz schodzi Smutny
FokusSmok
Użytkownik
*

« Odpowiedz #33 : 14.01.2010, 22:33:37 »

No u mnie to samo. Na targu 10-12 zeta Uśmiech

(\_/)
(Oo) 
(><) <--- To jest Bunny.  Skopiuj Bunnego do swojego podpisu aby pomóc mu w jego drodze do dominacji nad światem.
Mati
Gość
« Odpowiedz #34 : 15.01.2010, 14:36:30 »

Jak jeszcze mieszkalem w internacie, to gdy mielismy zbiorowo wszyscy Komunie, to moj dobry ziomek dostal Pega Iq502 i do niego byl dolaczony cart zlota 4. A wczesniej jak bylismy na okenciu i bralismy udzial w jakims konkursie, to oczywiscie nasza internatowa grupa wygrala konkurs i dostalismy rowniez Pegasusa Iq502, gdzie tez byl dolaczony cart zl4. Dlatego zawsze w przypadku Pegasusa Iq502 wydawalo mi sie, ze do kazdego dodawali tylko zlota 4, ale skoro tu ktos pisal, ze i zlota piatke dodawali, to rozumiem, ale jak pisalem wyzej spotkalem sie tylko ze zl 4 na konsoli. A na tym wygranym Pegasusie w konkursie i tak tylko ja i ten dobry ziomek gralismy, bo tylko my dwaj wolny czas spedzalismy przy konsoli ehh, piekne czasy. Szkoda, ze nie wiem co sie stalo z tym wygranym Pegasusem, gdyby sie odnalazl w tym internacie, to chetnie bym po niego pojechal dla siebie, albo na sprzedarz hehe. Tak czy siak, z Pegiem mam piekne wspomnienia i fajnie, ze do dzismoge ta swoja pasje realizowac.
IceMan
Użytkownik
*

Pegasus Will Never Die!!!

« Odpowiedz #35 : 15.01.2010, 15:33:08 »

Tak czy siak, z Pegiem mam piekne wspomnienia i fajnie, ze do dzismoge ta swoja pasje realizowac.

Tak samo jak ja,mam do niego sentyment jak cholera Mrugnięcie

Jeszcze kilka miesięcy temu dałbym sobie ręke uciąć że nie zagram już na Pegasusie...i teraz grałbym kur*a bez ręki:D
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #36 : 15.01.2010, 16:17:39 »

Mój hurtownik miał w tamtych latach do wyboru - Złota 4 (tańszy zestaw) lub Złota 5/168in1.

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
bodzio
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #37 : 27.03.2010, 22:27:01 »

Ja także posiadam oryginalnego Carta z pudełkiem, tylko gdzieś mi się zawieruszyły instrukcje. Te gry są super, i jeszcze w tym pudelku... Uśmiech
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #38 : 27.03.2010, 22:56:18 »

lols ale z ciebie niechluj ja na twoim miejscu bym pilnował aby nic nie zginęło poszukaj tych instrukcji xD bo tak traci na wartości kolekcjonerskiej Chichot

bodzio
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #39 : 28.03.2010, 12:25:47 »

Powiem tak, to już się zgubiło dawno temu, jak jeszcze nie miałem o Pegasusie pojęcia. Jednak wydaje mi się, że widziałem taką instrukcję na strychu, muszę wejść i poszukać. Mam nadzieję, że znajde jeszcze kilka cartów za małą cenę, a w tym przypadku cierpliwość popłaca Uśmiech

EDIT: AdamStar, a zauważyłeś że na pudełku Dizzy jako jedyny ma zamazane logo Camerica? Przypatrz się dobrze, jest inny kolor niż ziemia. Nie wiesz dlaczego?
« Ostatnia zmiana: 09.04.2010, 15:36:35 wysłane przez bodzio » Zapisane
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #40 : 14.10.2010, 02:06:47 »

Jeśli chodzi o składankę BIC Quattro Adventure to widziałem ją tylko na zdjęciu i tak jak napisał Rantarun jest ich pewnie tylko kilka sztuk.

Już niedługo powinieneś ją zobaczyć w pełnej okazałości w galerii, a w przyszłym roku na zlocie na żywo (pomijam ewentualną kwestie utonięcia statku czy wypadku samolotu który będzie to transportował z Peru), będzie wyglądała dokładnie tak:
« Ostatnia zmiana: 14.10.2010, 02:08:25 wysłane przez Martin » Zapisane

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #41 : 14.10.2010, 07:59:24 »

Jeśli chodzi o składankę BIC Quattro Adventure to widziałem ją tylko na zdjęciu i tak jak napisał Rantarun jest ich pewnie tylko kilka sztuk.

Już niedługo powinieneś ją zobaczyć w pełnej okazałości w galerii, a w przyszłym roku na zlocie na żywo (pomijam ewentualną kwestie utonięcia statku czy wypadku samolotu który będzie to transportował z Peru), będzie wyglądała dokładnie tak:

Już nawet wiem skąd będziesz to miał DuĹźy uśmiech DuĹźy uśmiech . Aaaale...... jak to się mówi:

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca."

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #42 : 14.10.2010, 08:14:38 »

P.S. tak na wstęp. ;P - Nie cytuj Maariosku posta powyżej, dodatkowo zawierającego grafikę - wprowadza to bałagan na forum i nieestetycznie wygląda. Każdy wie o czym mówisz, skoro piszesz kilka godzin po poście powyżej i na temat. Uśmiech

Dokładnie kolego - dlatego w swojej wypowiedzi wprowadziłem ewentualne zdarzenia losowe, które mogą uniemożliwić mi dostarczenie tego carta. Ale nie oczerniaj dnia przed wschodem Słońca - wierzę, że paczuszka dojdzie. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 14.10.2010, 11:18:34 wysłane przez Martin » Zapisane

AirMJ
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #43 : 06.06.2018, 11:03:41 »

Cześć. Pytanie z innej beczki. Czy oryginalny kart to też taki który z tyłu ma napis wytłaczany a nie naklejkę? Czy były może 2 wersje ? (oczywiście chodzi o Złotą 5 lub 4)
krupkowskii
Użytkownik
*

« Odpowiedz #44 : 06.06.2018, 19:08:34 »

Czwórki były z naklejką i bez, 5 raczej z naklejką orginał.
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  

Skocz do: