Autor Wątek: Race America  (Przeczytany 1462 razy)

DoMi DLK pega

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Race America
« dnia: 11.11.2009, 20:20:28 »
rozpoznaje ktoś tą gre?
mam na karcie , szkoda że bez obudowy :cry:

Mati

  • Gość
Odp: Race America
« Odpowiedź #1 dnia: 11.11.2009, 20:54:54 »
Ta gra jest swietna. Uwazam ja za 1 z najlepszych wyscigowek na Nesa. Musze po grac troszke wiecej, by jednak cos wiecej na jej temat sie wypowiedziec, ale gralem na tyle, by to powiedziec. Jesli chodzi o dzwiek i muzyke, widac, ze to bardzo dopracowana pozycja i polecam zagrac tym, ktorzy nie mieli okazji.

Buu

  • Gość
Odp: Race America
« Odpowiedź #2 dnia: 12.11.2009, 02:12:33 »
Race America to dość ciekawa gra, przyznaję. Bardzo ciekawa grafika, muza o wiele gorsza i wydawać by się mogło że mimo to będzie miała świetną grywalność. Tak niestety nie jest. Samo rozpoczęcie wyścigu wygląda bardzo ciekawie. Widać dwa Vipery (bo to Dodge Viperem się ścigasz w grze) stojące równolegle obok siebie. Przy starcie ważne jest by płynnie zmieniać biegi.

Później widok zmienia się na widok od tyłu..i jazda zamienia się w koszmar. Ten kto prowadzi pokazany jest w wiekszym okienku a ten który go goni-w mniejszym gdzie widoczność jest o wiele gorsza. ledwo widać zakręty i zbliżające się przeszkody. Zderzenie z przeszkodą kończy się efektownym saltem i bardzo spowalnia jazdę. Ścigając się z komputerowym graczem nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Bardzo irytująca sprawa. Fajnie za to wygląda animacja z wyprzedzania jednego zawodnika przez drugiego. Gra przełącza się na widoczek z góry, który sprawdza się doskonale. Świetne jest wtedy manewrowanie autem a ściślej pewna jego bezwładność. Niestety poza efektownym poczatkiem jest to jedyna zaleta rozrywki. Przez złośliwe i nieprzemyślane niedoróbki gra bardzo wiele traci. Dla mnie to zwykły średniak.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Race America
« Odpowiedź #3 dnia: 12.11.2009, 16:57:44 »
kurde szukałem tej gry, jedna z ostatnich gier dzieciństwa których nie miałem! gdyby nie opis buu, pewnie nawet bym nie ściągnął :P
grafika w tej grze jest naprawdę fajna, zawsze będę pamiętam to wymijanie od góry. pamiętam też, jak specjalnie dawałem się walnąć od tyłu żeby być szybszym. dopiero potem się okazało, że to mi samochód psuje :P

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Race America
« Odpowiedź #4 dnia: 12.11.2009, 18:56:23 »
mam tą gre na carcie naprwade fajna żeby uniknąc zderzeń na prostej drodze wystarczy wiechać na pas a potem ustawić auto dokładnie na jego środku i można jechać ale na zakrecie tak jest łatwo rozbić auto.