11.12.2019, 04:40:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Nicki :-)  (Przeczytany 48382 razy)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #30 : 16.11.2009, 14:39:54 »

i własnego nicku Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 16.11.2009, 14:39:54 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #31 : 16.11.2009, 20:33:10 »

offtop:
Każdy ma nick taki jak ma. Ale panowie nie musieliście jeździć zaraz po vermim. Niektórzy użytkownicy są bardzo burzliwi, hormonki im szaleją. Lepiej ich nie pobudzać i swoje zdanie trzymać dla siebie, bo w temacie nikt nie prosi o komentowanie nicków czy postaci z Anime Język. A jak juz tak sie ktoś nie może powstrzymać to wyrazi bardziej przyzwoicie i inteligentnie, bo to czyta bardzo wielu ludzi i czerpią z tego opinie na temat naszego forum, i potem sie dziwicie, że trafiają tu tacy delikwenci jak pegasus300...

Powracając do tematu. No to w ramach za kolejny offtop to może powiem skąd ja wytrzasnąłem mój nick. Poprostu widziałem jak mój chrzestny miał nicka na jakiś grach online. Spodobał mi sie i mu go zakosiłem.  Język

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #32 : 16.11.2009, 21:09:16 »

offtop:
 Niektórzy użytkownicy są bardzo burzliwi, hormonki im szaleją.
To niech sobie "babe" znajda Uśmiech Uśmiech Uśmiech Język
Buu
Gość
« Odpowiedz #33 : 17.11.2009, 23:42:16 »

Wg mnie postać różowego Buu i ogólnie DBZ to shit i wiocha i jakoś po nikim nie jadę -.-
Czyżbyś chciał mnie obrazić?! Wiedz jednak o tym że jestem ponad to i nie ruszają mnie takie gówniarskie zaczepki. Ja napisałem że słowo "vermin" samo w sobie jest nieco obciachowe ale już Verminator brzmi bardzo fajnie. Więc nie pisz nic więcej o różowości Buu...różowość jest dla Buu rzeczą świętą!!
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #34 : 17.11.2009, 23:49:53 »

ludzie skoczcie te awantury nie wiem jak można nie lubić Buu choć sam wole Songo chyba zaczyna mi się odzywać syndrom Otaku xD

Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« Odpowiedz #35 : 18.11.2009, 08:59:19 »

A mój nick to nic innego jak moje imię a końcówka 07 wzięła się od roku 2007 (w tym roku po wielu latach i prośbach moich w stronę rodziców założyliśmy net w domu.) I tak na każdym forum lub wszędzie tam gdzie potrzebny jest nick rejestruję się właśnie jako Przemek_07

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik

Jestem Spamistą.

« Odpowiedz #36 : 18.11.2009, 21:13:11 »

Co kto lubi to jego sprawa, Ty lubisz DBZ, ja jestem przykładowo fanem serii Mortal Kombat, co nie znaczy że inni nie mogą uważać, iż jest ono shitem, więc proponuję zakończyć ten spór, jesteśmy jedną forumową ekipą, nie powinno być między nami "niesnasek" Chichot

http://www.youtube.com/vermix007?gl=PL&hl=pl <-- oglądajcie moje przeróbki i piszcie komentarze Mrugnięcie

Zawsze gdy piszesz mądre posty, Bóg zabija emo, więc rób tak dalej
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #37 : 16.01.2010, 22:59:00 »

Mój nick, po prostu.... ewoluował, aż chyba do stałej już postaci  szczerbaty  . Po prostu przekształciłem moje imię, jakby co, brzmi ono Marcin, a nie Mariusz, co sporo ludzi się na to nabiera Język . A niniejszym, chciałem, aby mój nick się jakoś odróżniał od innych i żeby się nie powtarzał i że jeżeli ktoś pisze mój login, to to jest wiadome, że to na pewno jestem ja Mrugnięcie .Napisałem początkowo Marios, ale żeby jakoś przejrzyściej wyglądał i był dłuższy, to dałem jeszcze jedno A, no i teraz mój login to jest MaarioS Mrugnięcie . Niestety, wiele osób (zwłaszcza ze szkoły i z innych "źródeł") w rzeczywistości nie wie, jak się pisze mój login, to najczęściej piszą marios, co mnie nawet wkurza..... Nawet w necie i na forach często widuję, jak zmieniają mój login, chociażby: Marioos, MarioS albo i nawet Mariios. Ludzie, czy moja nazwa jest naprawdę taka trudna??? Język

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Kruszon
Użytkownik
*

ファミリーコンピュータ

« Odpowiedz #38 : 17.01.2010, 10:14:14 »

mój nick pochodzi od nazwiska Mrugnięcie

古い学校に戻る
pegazbicz
superwoman!
Aktywny użytkownik

od pegza czuje sie irie!

« Odpowiedz #39 : 13.02.2010, 15:39:33 »

moj nick wlasciwie pochodzi znikad xD

dla wszystkich was bless ya,
slowa pelne emocji podaje teraz, a reszta
nie znaczy wiele poza tym, ze brak tutaj szczescia...
yojo2
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #40 : 13.02.2010, 16:21:55 »

Mój w sumie też... dawno temu wymyśliłem sobie, żem YoJo zwać się będę. Nie mam zielonego pojęcia czemu taki a nie inny. Po jakimś czasie, jak w końcu się dorobiłem neta w domu (modem 56k z pakietem 30h na miesiąc... eh, stare czasy) chciałem sobie maila założyć i ten login był już zajęty... Kreator zakładania konta mi zaproponował kilka alternatywnych loginów, w tym yojo2. Z czasem się do niego przyzwyczaiłem i taki mi nick został.

.
Vanessa
Gość
« Odpowiedz #41 : 17.02.2010, 07:32:34 »

A mój od takiej bohaterki z gry z automatów King of Fighters. Tam byla Vanessa, taka dziewczyna w krótkiej kurteczce.
pizzerman
Użytkownik
*

« Odpowiedz #42 : 21.02.2010, 00:44:42 »

Co do mojego  to jak już gdzieś wcześniej pisałem pochodzi od pracy którą wykonuje ,czyli kręcenia pizzy..za czasów szkolnych troche przezwisk przylegało do mnie ,ale od czasu jak otwarłem pizzerie chyba wiekszość rzeczy wiąże   się z pracą... teraz  to już wszędzie ta pizza mi towarzyszy a i dla innych na swój sposób jestem rozpoznawalny.
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #43 : 08.03.2010, 10:09:12 »

Ja wszędzie rejestruję się pod nickiem Soulwatcher lub Soulwatcher56.

Co do pochodzenia nicka Soulwatcher, to niech to pozostanie moją tajemnicą xD
A 56 to numer wózka paletowego, z którego zazwyczaj korzystam w pracy Chichot
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #44 : 10.03.2010, 07:14:29 »

Gdybym ja miał nicka pochodzącego np z wykonywanej pracy to bym się na forach nazywał... KANAR Mrugnięcie . A to z tego powodu że jestem kontrolerem w hurtowni (jednocześnie odpowiadam za załadunek towaru na ciężarówki i wydawanie klientom zafakturowanego towaru.)

BTW. Wózkiem elektrycznym też często zdaża mi się jeździć ale mamy ich kilka na stanie i numerów nie pamiętam.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7
  Drukuj  

Skocz do: