11.12.2019, 23:43:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy pozbyliście się konsoli?  (Przeczytany 66017 razy)
CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #90 : 03.11.2009, 18:46:50 »

będe lezał dupcia do góry i na emulatrze w fonie pocinał XD

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #90 : 03.11.2009, 18:46:50 »

marcin135
Gość
« Odpowiedz #91 : 13.12.2009, 15:54:22 »

mój tata rozwalił mi pegasusa jak robił awanturę w domu Smutny
Paweł
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #92 : 13.12.2009, 18:38:20 »

Pamiętam ten dzień jak dziś chociaż z 11 lat temu to było. Zawiozłem Pegaza na działkę, by pograć sobie w spokoju. Wieczorkiem wróciłem do domu z zamiarem następnego dnia grać również. Przyjeżdżam na działkę. W altance okno wybite. Słowem włamanie było. Niefartownie i pegaza zwinęli...

Moje konsole to:
IQ 502
Podrasowana BS500AS (dzięki AdamStarowi1)
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #93 : 13.12.2009, 19:27:39 »

Pamiętam ten dzień jak dziś chociaż z 11 lat temu to było. Zawiozłem Pegaza na działkę, by pograć sobie w spokoju. Wieczorkiem wróciłem do domu z zamiarem następnego dnia grać również. Przyjeżdżam na działkę. W altance okno wybite. Słowem włamanie było. Niefartownie i pegaza zwinęli...

to miałeś pecha i to wielkiego, jak w życiu żałuję wywalenia tylko jednej konsoli, atari 2600( stelli)
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #94 : 13.12.2009, 19:39:22 »

Wow, faktycznie pech.... zresztą..... od kiedy złodzieje by ukradli takie coś jak Pegasus??? Nie lepiej TV?? Chichot Niby trochę smieszne, no ale mimo wszystko, rozumiem to przeżycie....

Ja pamiętam, to było jakieś chyba 7-8 lat temu (nie pamiętam dokładnie, ale chyba coś w tym zakresie), to pewnego dnia jak chciałem zagrać w jedną grę, to cartridge mi za bardzo nie łapał, to potraktowałem cart'a z łokcia i niestety konnektor się urwał.... To było treumatyczne przeżycie.... No i potem go wyrzucili, a w sumie szkoda, bo zapewne teraz bym go rozkręcił i przy swoich umiejętnościach ten konektor wymienił Mrugnięcie . Ale, czasu nie cofnę już.....

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Paweł
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #95 : 13.12.2009, 20:29:05 »

Wow, faktycznie pech.... zresztą..... od kiedy złodzieje by ukradli takie coś jak Pegasus??? Nie lepiej TV??
Ale ja nie napisałem, że ukradli tylko pegazusa. Między innymi niestety połaszczyli się i na pegaza.

Moje konsole to:
IQ 502
Podrasowana BS500AS (dzięki AdamStarowi1)
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #96 : 14.12.2009, 17:32:21 »

Ale ja nie napisałem, że ukradli tylko pegazusa. Między innymi niestety połaszczyli się i na pegaza.
pozwól że poprawię: Pegasusa

co do wątku to pamięć ma przyniosła nową wieść, około 2 lat temu wywaliłem pegasusa bs. ale on już dawno był w świecie martwych...

ps.:
szkoła óczy
i wyhofuje!
szczerbaty
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #97 : 14.12.2009, 17:39:19 »

Witam, mój pierwszy post.
Otóż chciałbym się pochwalić, iż jeszcze jestem w posiadaniu konsoli. Ma urwany kabel od diody pokazującej, czy pegaz jest włączony, dzięki czemu można było zdjąć górną obudowę, po czym ułatwiłem sobie odpalanie niektórych kartridźy i umożliwiłem w ogóle wyjęcie takowego z konsoli. Nie wiem, jaki mam model, ale co mnie to. Ważne, że działa. A mam w co grać... Mam nawet 2x 168 in 1.
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #98 : 14.12.2009, 21:30:57 »

A mam w co grać... Mam nawet 2x 168 in 1.

To spory sukces. Możesz zawsze jedną odsprzedać. Ale wtedy będziesz mial o połowę gier do grania mniej Mrugnięcie
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #99 : 14.12.2009, 21:49:11 »

Kolega kiedyś oddał mi swoje dyskietki (pozbywał się konsoli) i pewno to stąd.
Christof
Pegasus Veteran
Użytkownik
*

« Odpowiedz #100 : 25.12.2009, 18:54:08 »

Wow, faktycznie pech.... zresztą..... od kiedy złodzieje by ukradli takie coś jak Pegasus??? Nie lepiej TV?? Chichot Niby trochę smieszne, no ale mimo wszystko, rozumiem to przeżycie....

Ty się tak znowu nie dziw, bo mnie spotkało coś podobnego Mrugnięcie Ale od początku. Konsolę miałem od 1993 roku (bodajże była to czwarta klasa podstawówki; chodziłem dumny jak paw). Mój MT 777Dx dzielnie mi służył, ale później (w 1999) nabyłem PieCa, więc konsolę oddałem chrzestnej (nałogowo grającej wtedy w Tetrisa). Gdzieś tak w 2003 roku Pegasus został ukradziony z jej mieszkania, razem z magnetowidem i kamerą. Sam się w sumie wtedy zastanawiałem, kto mógł się połasić na taki zabytek.

Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #101 : 26.01.2010, 16:31:46 »

Kolega kiedyś oddał mi swoje dyskietki (pozbywał się konsoli) i pewno to stąd.
Jak to sprzedasz, to nie będziesz miał połowę gier mniej, ale co najmniej 3 bardzo solidne tytuły z Allegro więcej.
Kwestia tylko, jak ładnie wystawisz aukcję z tą jedną 168 in 1, i w jakim jest stanie.

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
mkmka
Użytkownik
*

« Odpowiedz #102 : 08.08.2010, 12:45:08 »

Chyba nigdy się go nie pozbędę, leży biedak gdzieś w piwnicy:)
Felek1991
Aktywny użytkownik

Chip&Dale MASTER

« Odpowiedz #103 : 08.08.2010, 22:19:55 »

A ja się pochwale swoją aniegielszczyzną
NEVER
pajdus
Fan Pegasusa
Użytkownik
*

Hardcore Gamer

« Odpowiedz #104 : 09.08.2010, 17:42:08 »

Ja pozbyłem się konsoli jakieś 6 lat temu gdy spalił się w środku.

,,Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach''
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
  Drukuj  

Skocz do: