21.10.2018, 01:19:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy pozbyliście się konsoli?  (Przeczytany 57414 razy)
Vuko
Kanonier
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #120 : 04.11.2011, 18:40:27 »

A ja się nie pozbyłem Pegasusa i się go nie pozbędę Mrugnięcie Kocham go <3
a nawet gdybym chciał, to nie mógłbym, bo rodzice by mnie roz*****i Chichot Ostatnio ojciec jak usłyszał, że wspominałem bratu o sprzedaży kilku cartów na allegro, zrobił mi taką jazdę, że aż byłem w szoku, że mimo wszystko też ma wspomnienia co do konsoli Mrugnięcie

Zresztą, co weekend, przynajmniej jedną noc (od 22 do nieraz 7 rano Chichot) z bratem/kumplami siedzimy przy kracie Tatry, TopChipsach paprykowych/serowo-cebulowych i nawalamy w Mario, Contrę i w miliony innych gier Mrugnięcie
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #120 : 04.11.2011, 18:40:27 »

kuback81
Gość
« Odpowiedz #121 : 29.04.2012, 18:22:51 »

Ja się również nie pozbyłem. Mam jedną ale pady i gry musiałem oddać bo nie moje niestety były
Piotrek1986
Użytkownik
*

« Odpowiedz #122 : 02.05.2012, 00:39:29 »

Mój ojciec oddał swojej znajomej, żeby jej dzieci sobie grały  Smutny Chciał się jej przypodobać... Nigdy mu tego nie zapomnę  cry Ale z chęcią bym sobie teraz znowu go kupił, ale czy uda mi się znowu uzbierać tyle samo kartridży??? Przecież jest emulator, więc jest sens, abym sobie kupił Pegasa?  Cool
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #123 : 02.05.2012, 01:02:23 »

Emulator to nie to samo co konsola. Jeśli chcesz się poczuć jak za młodu to żaden emulator ci tego niezapewni no ale można i tak choć ja tam wole pykać na konsolce od kiedy ją mam to na niej gram Uśmiech.
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #124 : 02.05.2012, 07:55:47 »

Mój ojciec oddał swojej znajomej, żeby jej dzieci sobie grały  Smutny Chciał się jej przypodobać... Nigdy mu tego nie zapomnę  cry Ale z chęcią bym sobie teraz znowu go kupił, ale czy uda mi się znowu uzbierać tyle samo kartridży??? Przecież jest emulator, więc jest sens, abym sobie kupił Pegasa?  Cool
Spójrz na nasze kolekcje, uzbierane w ciągu 2-3 lat, i to jedynie carty w specjalnych obudowach, ze specjalnymi labelami itd. Język - można uzbierać 10x więcej niż miało się za młodu. Uśmiech

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #125 : 02.05.2012, 16:33:01 »

Uzbierać ale też we wszystkie GRAĆ a nie tylko trzymać w gablotce, napawając sie ich widokiem i pstrykając im zdjęcia na wszelakich możliwych forach Uśmiech

Piotrek1986
Użytkownik
*

« Odpowiedz #126 : 02.05.2012, 18:37:25 »

No ba, że będę grał, a nie tylko napawał się ich widokiem Uśmiech Ale mieszkam w małej miejscowości, więc ani pegasusa, ani tym bardziej dyskietek tutaj już nie można nigdzie kupić. Pozostaje tylko allegro Uśmiech No i jak zwykle co rusz psujące się joysticki, ale co tam, to właśnie dodawało klimatu  Cool
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #127 : 04.05.2012, 14:30:06 »

Uzbierać ale też we wszystkie GRAĆ a nie tylko trzymać w gablotce, napawając sie ich widokiem i pstrykając im zdjęcia na wszelakich możliwych forach Uśmiech
Jeśli nie uzbierasz ich teraz, chociażbyś jeszcze przez kilka lat miał się jedynie cieszyć ich widokiem, to później może już nie być na to okazji - cartów jest coraz mniej. Także ja grałem może w 1/10 tego co mam, ale za rok, dwa, dziesięć będę miał zaliczone większość z tych gier na konsoli, nie na romach.

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #128 : 20.03.2013, 20:02:48 »

Fota, która jak ulał pasuje do tego tematu:

A teraz przyznawać się.. który wywalił do śmietnika swoją kolekcję??

swenson84
Użytkownik
*

« Odpowiedz #129 : 24.03.2013, 00:41:06 »

To ja też przy 'wiosennym' weekendzie wypowiem sie coś. Żal mi d..e ściska czasem bo wymieniłem iq-502 ( szał macicy można nazwać to bo nigdy nie było za bogato) na rolki teraz za stary jestem na rolki choć 2 lata temu na zdezelowanych jeździłem jeszcze. I zdarzy sie bo lubie( blizny nie znikną po nocnych wojażach na stacji PKP Język . zajawka była a w czasach poPRL(chociaż pierwszy człon bardziej pasuje) nic nie mogłem samemu kupić , nic dostać , sam martwiłem sie jak będzie. później BS-500 podziałał nawet długo. Czy ktoś z Was dostając w prezencie konsole zrobił tak żeby sąsiadka z dołu miała dosyć. Może lepiej temat jakie pierwsze kontakty z 'cyfrówą" jak ktoś odpowie to napisze dalszą historie choć w sumie to bedzie retrospekcja. Takie growe od dzieciństwa CV. ktoś może się zainteresuje. Język
Gustlik
Użytkownik
*

« Odpowiedz #130 : 26.03.2013, 13:37:04 »

Ja się nigdy nie pozbyłem. Wręcz przeciwnie - jak ktoś wyrzucał albo sprzedawał gry/konsole to ja chętnie przyjmowałem.
Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #131 : 09.05.2013, 09:10:08 »

Fota, która jak ulał pasuje do tego tematu:
A teraz przyznawać się.. który wywalił do śmietnika swoją kolekcję??

Kurna chciałbym znaleźć taki kontener, może warto grzebać w śmietnikach Chichot

1990_in_1
Użytkownik
*

« Odpowiedz #132 : 09.05.2013, 17:22:06 »

Kurna chciałbym znaleźć taki kontener, może warto grzebać w śmietnikach Chichot

Jeśli to Ty krzyknąłeś tam przy zsypie to przepraszam za szkło;p

A tak tematycznie: dopiero przed chwilą uświadomiłem sobie co się stało z moim sprzętem. Pożyczyłem swojemu dziadkowi, który przez naście lat trochę poszerzył kolekcję gier i samych konsol. Po drodze Rodzeństwo cioteczne chyba się nim zaopiekowało... generalnie "odziedziczyłem" konsole i gry z powrotem. Tyle, że z tego co pamiętam miałem famiklona w fami kolorach, hardwired, jedynie na padach była gombeczka (były miękkie od strony przycisków). A pozostały terminatoropodobne. IQ kupiłem od kolegi na studiach, drugiego znalazłem przypadkiem i tak się toczy..

*Image Removage*
gotek
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #133 : 07.06.2013, 09:31:58 »

A ja się nie pozbyłem, zachowałem dla potomności w piwnicy razem z kilkoma kartridżami, niech dzieciaki znają historię mojej młodości.
dendy_junior
Użytkownik
*

« Odpowiedz #134 : 13.07.2013, 20:40:30 »

Ja swoją pierwszą konsolę pod Saturn (BS-500) oddałem za ksiązki do następnej klasy. Czego bardzo później żałowałem
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10
  Drukuj  

Skocz do: