20.06.2018, 05:24:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Najtrudniejsza Gra na Świecie  (Przeczytany 30950 razy)
Lecho1523
Stały bywalec PG

Pozdro forum 2012 :)

« Odpowiedz #15 : 06.02.2009, 23:35:18 »

Ja w  nią grałem kiedyś(długą ją znam z 2 lata) i pamiętam że doszedłem do 21(oczywiście nie za 1 razem) ale nie mam screenów Smutny

A tu dla odmianyNajprostsza gra na świecie tych samych twórców: http://www.joemonster.org/filmy/8084/Najprostsza-gra-na-swiecie
« Ostatnia zmiana: 06.02.2009, 23:50:59 wysłane przez Lecho1523 » Zapisane

Na forum jak i w świecie kultowej konsoli aktywny do drugiej połowy 2009 r.
Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 06.02.2009, 23:35:18 »

EWEL
Użytkownik
*

« Odpowiedz #16 : 28.02.2009, 00:06:31 »

To ja was pobijam, bo nie "umiem" wejsc do tej gry- absolutny rekord<LOL>
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #17 : 28.02.2009, 00:12:44 »

A tu dla odmianyNajprostsza gra na świecie tych samych twórców: http://www.joemonster.org/filmy/8084/Najprostsza-gra-na-swiecie

AHAHAAHAAAHAHAHAAAHAAHAH polewam popuszczam z krzesla spadlem nie wiem czemu ale nie moge za smiechu Uśmiech

Ten patos ta muza jakbym nie wiadomo czego dokonal Uśmiech genialne  ! !
Przeszedlem 3 razy Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 28.02.2009, 00:19:01 wysłane przez Yellow » Zapisane

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #18 : 28.02.2009, 13:20:43 »

najrudniejsza gra na świecie nie jest najtrudniejsza wcale... przy NGI to pestka:) a jak macie 800 godzin wolnego czasu to znajdźcie grę desert bus, TO jest naprawdę trudna gra, no i dostępna jako abandonware Uśmiech
gararz
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #19 : 01.03.2009, 12:03:44 »

Desert bus nie jest trudny, tylko nudny. Programiści stworzyli najnudniejszą grę na świecie
SebaSan1981
Gość
« Odpowiedz #20 : 30.12.2009, 04:31:47 »

Tak sobie myślałem i w sumie nie znam nikogo kto by przeszedł grę Beetlejuice na nesa/pegasusa. Ta gra jest bardzo trudna, nawet na emulatorze (że o konsoli już nie wspomnę).
pawelmalina810301
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #21 : 05.02.2010, 13:11:55 »

;Dja jestem na 22poziomie z 14 deaths'ami  Chichot
pegazbicz
superwoman!
Aktywny użytkownik

od pegza czuje sie irie!

« Odpowiedz #22 : 10.02.2010, 23:09:58 »

Tak sobie myślałem i w sumie nie znam nikogo kto by przeszedł grę Beetlejuice na nesa/pegasusa. Ta gra jest bardzo trudna, nawet na emulatorze (że o konsoli już nie wspomnę).
tu sie zgadzam, poniewaz ja wysiadlam juz w pierwszej rundzie.
wszystko tam zabija. doslownie. wlaczylam to przed chwila, a juz twarz tego kolesia
mnie przerazila na poczatku, haha. mozna probowac, ale to trudne jest. moze ktos to
przeszedl, ja nawet na emu nie umiem Smutny .
Beetlejuice na najtrudniejsza gre!

dla wszystkich was bless ya,
slowa pelne emocji podaje teraz, a reszta
nie znaczy wiele poza tym, ze brak tutaj szczescia...
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #23 : 13.02.2010, 22:21:14 »

Powiem jedno: dla mnie takie flashowe g***a to nawet nie jest gra. Ja to wyłączyłem nie z powodu, że to ma być niby trudne, tylko po prostu nienawidzę takich rzeczy. Same flashowe gry to jest g***o jakich mało. Sam się dziwię, jak można przy tym czas spędzać.... Chyba o wiele lepszą opcją jest włączenie sobie i zagranie w jakąś jakąkolwiek grę na czymkolwiek, na PC, PSX, GameBoy czy może i na naszym Pegasusie niż marnować czas na takich shitowych mini-gierkach.....

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #24 : 13.02.2010, 23:15:09 »

Powiem jedno: dla mnie takie flashowe g***a to nawet nie jest gra. Ja to wyłączyłem nie z powodu, że to ma być niby trudne, tylko po prostu nienawidzę takich rzeczy. Same flashowe gry to jest g***o jakich mało. Sam się dziwię, jak można przy tym czas spędzać.... Chyba o wiele lepszą opcją jest włączenie sobie i zagranie w jakąś jakąkolwiek grę na czymkolwiek, na PC, PSX, GameBoy czy może i na naszym Pegasusie niż marnować czas na takich shitowych mini-gierkach.....

Stary, Ty to masz problemy Chichot Nie chcesz, nie graj. Każe Ci ktoś ? Dziabnij walerianę i wyluzuj Chichot Akurat ta gra nie przypadła mi do gustu, ale grałem w inne gry w technologii flash, które były ciekawe i pomysłowe. Nie uogólniaj. Mi się nie podoba metroid. Czy to znaczy, że pegasus to badziew ?

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #25 : 13.02.2010, 23:26:35 »

Akurat mogłem tak czy owak uogólnić, bo naprawdę sporo widziałem tych flashowych dziadoctw i żadna mi się nie podobała.

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

mungom
Tetris Master
Użytkownik
*

« Odpowiedz #26 : 14.02.2010, 11:41:12 »

nie no bez kitu gra jest świetna ;d narazie osiągnąłem 10 level ale mam zamiar cała przejść.

http://luxacycling.com - Luxa - stylowa odzież kolarska
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #27 : 14.02.2010, 11:50:15 »

Ja nie słyszałem ani jednej hiphopowej produkcji, który by mi się spodobała. Nie napiszę jednak, że cały hiphop to wielka kupa g*wna. Mogę jednak powiedzieć kilka słów o konkretnych "piosenkach" np.: gangsta rap pana Ważka G Chichot

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #28 : 21.09.2011, 11:21:02 »

Odkupuję bo temat się zastał a na forum troszkę mało się pisze ogólnie o grach.

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie cichym faworytem do najtrudniejszej gry jest Star Wars Empire Strikes Back na snesa. Gra jest tak trudna że bez kodów/cheatów chyba nie da się jej przejść.

Pierwszy poziom jeszcze da radę ale to co sie dzieje później to jest masakra. Przeciwnicy nacierają ze wszystkich stron a ich ataki są bardzo często nie do obrony. Gram na konsoli, walczę ale nie wiem czy uda mi się przejść chociaż do połowy gry - taka jest trudna!!

Ja nie słyszałem ani jednej hiphopowej produkcji, który by mi się spodobała. Nie napiszę jednak, że cały hiphop to wielka kupa g*wna.

Podzielam twe zdanie. HH nie przemawia do mnie wcale ale OST z filmów Blade i Blade2 (w ktorych wiele jest świetnych kawałków hiphopowych) uważam za genialne.

ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #29 : 21.09.2011, 14:16:36 »

Odkupuję bo temat się zastał a na forum troszkę mało się pisze ogólnie o grach.

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie cichym faworytem do najtrudniejszej gry jest Star Wars Empire Strikes Back na snesa. Gra jest tak trudna że bez kodów/cheatów chyba nie da się jej przejść.

Pierwszy poziom jeszcze da radę ale to co sie dzieje później to jest masakra. Przeciwnicy nacierają ze wszystkich stron a ich ataki są bardzo często nie do obrony. Gram na konsoli, walczę ale nie wiem czy uda mi się przejść chociaż do połowy gry - taka jest trudna!!

Empire Strikes Back to dobra gierka, rzeczywiście w wielu momentach zbyt dużo dzieje się na ekranie, przez co grę przechodzi się fuksem Mrugnięcie

Ja nie słyszałem ani jednej hiphopowej produkcji, który by mi się spodobała. Nie napiszę jednak, że cały hiphop to wielka kupa g*wna.

Podzielam twe zdanie. HH nie przemawia do mnie wcale ale OST z filmów Blade i Blade2 (w ktorych wiele jest świetnych kawałków hiphopowych) uważam za genialne.

Ja stanę w obronie rapu, bo jest sporo wykonawców, których szanuję i od czasu do czasu lubię sobie posłuchać. Choć rzeczywiście, muszę przyznać że ostatnimi czasy w tych klimatach występuje przerost formy nad treścią i to w negatywnym tego słowa znaczeniu. Co jak co, ale przy takiej muzie powinno być zupełnie odwrotnie.

Jeśli chodzi o temat najtrudniejszych gier, to zawsze najgorzej mi szło z grami typu Pac-Man i Donkey Kong, klasyczne arcade'ówki, o niesamowitym poziomie trudności... trzeba przyznać, że przy takich tytułach, po nabiciu hi-score'a, zawsze przyjemnie się do nich wraca. Widzieliście może film dokumentalny The King of Kong? Obraz ten świetnie ukazuje zawziętość i rywalizację najlepszych graczy, na światowym poziomie, wręcz nieosiągalnym dla zwykłych śmiertelników. Polecam jak najbardziej tę pozycję, obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza (dla tych nieszanujących się także) Język

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=xMJZ-_bJKdI
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: