09.12.2019, 09:15:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 293
  Drukuj  
Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 693777 razy)
Kapucha007
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4020 : 19.03.2016, 10:45:00 »

Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes Język  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. Uśmiech

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy Język

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #4020 : 19.03.2016, 10:45:00 »

Bubumotors
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4021 : 19.03.2016, 10:50:57 »

Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes Język  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. Uśmiech

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy Język

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201

jak wrócę do domu to sprawdze

Likwidacja kolekcji może zostane Youtuberem Brajanem:)
Pieniądze z gier będą na rozwój kanału.

Kopiowanie zdjęć jest zabronione.
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4022 : 19.03.2016, 13:42:46 »

Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes Język  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Myślałeś już w jaki sposób i ewentualnie za ile będziesz to sprzedawał, o ile taki masz zamiar..
Bubumotors
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4023 : 19.03.2016, 13:59:14 »

nie mam zamiaru sprzedawać tych boxów.

nie chce sprzedawać rzeczy kolekcjonerskich.

sprzedaje tylko konsole i bazary resztę zostawiam, a mam tego już sporo.

NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4024 : 19.03.2016, 14:04:22 »

nie mam zamiaru sprzedawać tych boxów.

nie chce sprzedawać rzeczy kolekcjonerskich.

sprzedaje tylko konsole i bazary resztę zostawiam, a mam tego już sporo.
Zastanawiam się tylko po co Ci 12 sztuk,trochę to mówić prawdę dziwne..., ale ok, każdy ma prawo kolekcjonować jak mu pasuję, a, że przez to inni nie mieli możliwości kupna, bo jedna osoba zgarnęła wszystko dla siebie to już inna sprawa. Wiem, wiem zaraz pojawią się głosy, że trzeba było samemu kupić, ale najzwyczajniej tak jak już niektórzy pisali na forum-nie zdążyli.
Bubumotors
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4025 : 19.03.2016, 14:10:50 »

Masz racje kupiłem je na inwestycje może za 3-4 lata będę je sprzedawał.

na olx jest dużo okazji np:

boxy 2 dizy , 2 boxy big nose, micro machine,złota 5 i 4 ,linus, bee, za 500zł tego akurat nie kupiłem i nawet nie wiem kto to kupił

w 8 min było po

NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4026 : 19.03.2016, 15:58:50 »

Masz racje kupiłem je na inwestycje może za 3-4 lata będę je sprzedawał.

na olx jest dużo okazji np:

boxy 2 dizy , 2 boxy big nose, micro machine,złota 5 i 4 ,linus, bee, za 500zł tego akurat nie kupiłem i nawet nie wiem kto to kupił

w 8 min było po

Podasz linka?
Bubumotors
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4027 : 19.03.2016, 16:22:21 »

nie mam linka bo bardzo szybko to znikło

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #4028 : 19.03.2016, 16:34:38 »

http://allegro.pl/contra-gryzor-pegazus-i6050326637.html

Kilka dni temu pokazywałem grę powyżej, jest to reprodukcja. Chyba zacznę znowu te podróby robić. Chichot

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Bubumotors
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4029 : 19.03.2016, 17:22:54 »

Myślałeś już w jaki sposób i ewentualnie za ile będziesz to sprzedawał, o ile taki masz zamiar..

piekna cena na allegro az miło zobaczyc takie cudo

http://allegro.pl/show_item.php?item=6050412312

mariur10
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4030 : 19.03.2016, 17:24:06 »

Dzisiaj zakończyła się aukcja kompletu BIG NOSE FREAKS OUT ...... cena końcowa = kosmiczna ..... ehh niestety to pokazuje, że dla prawdziwych kolekcjonerów przychodzą ciężkie , a zarazem chore czasy. Teraz o stanie kolekcji będzie decydowała zasobność portfela ..... smutne to trochę ..... cry
Amaroute
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4031 : 19.03.2016, 17:26:48 »

Tak jak się spodziewałem wygrałem obie aukcje. Zarówno Big Nose w pudełku jak i złotą czwórkę w boxie. Nikt nawet ze swoimi oszustwami programami nie ma ze mną szans, skromnie i tajemniczo powiem.... Mrugnięcie Jedyne co mnie boli to te ponad 500 zł które muszę zapłacić za Big Nose Mrugnięcie
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #4032 : 19.03.2016, 17:31:58 »

To widzę, że jednak za mój komplet Mig 29 Soviet Fighter nie przepłaciłem. Chichot

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4033 : 19.03.2016, 20:12:38 »

Dzisiaj zakończyła się aukcja kompletu BIG NOSE FREAKS OUT ...... cena końcowa = kosmiczna ..... ehh niestety to pokazuje, że dla prawdziwych kolekcjonerów przychodzą ciężkie , a zarazem chore czasy. Teraz o stanie kolekcji będzie decydowała zasobność portfela ..... smutne to trochę ..... cry

Zawsze tak było... no cóż, jak kogoś stać, to zazdrościć zarobków. Tyle :>
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #4034 : 19.03.2016, 23:56:49 »

Zaczynam się zastanawiać jak to widzę, czy już jestem milionerem czy jeszcze nie! Chichot

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 293
  Drukuj  

Skocz do: