Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 778901 razy)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3030 dnia: 09.12.2011, 16:17:14 »
Ja myślę że Szymonowi można dać już spokój. Przy przytłaczającej ilości dowodów postanowił zmienić opis aukcji i bardzo dobrze. Zachował się honorowo i nie brnął dalej w jakieś kłamstwa, wykręty lub odzywki.
Pora teraz na walkę z innymi genialnymi sprzedawcami na allegro sprzedającymi PolyStation i Funstation ze screenami gier ze snesa. Będę napewno walczył w tym skur**syństwem i zgłaszał kolejne aukcje obsłudze allegro a sprzedających dręczył mailami żeby zmienili opis w aukcjach. Być może ta walka z wiatrakami odniesie jakiś skutek..

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3031 dnia: 09.12.2011, 19:13:46 »
Heh, rety, to nie o to chodzi z tym avkiem jeżeli chodzi o tą sytuację.... a zresztą, nie będę tego tłumaczyć publicznie. Możliwe, że kolega ForbiddenEvil nie widział akcji między TWINem a Vashem (albo i może nawet całym forum) i nie bardzo wie o co chodzi, aczkolwiek.... czy jest sens to ciągnąć?? Ten kto to widział to widział, a potem nie ma, przepadło, nikt nic o niczym już nie wie i koniec.

Nie widziałem tej akcji i nie wiem o co chodzi, ale mniejsza o to... nie wiem czy jest sens robić sensację. Chodzi mi o to besztanie z błotem sprzedawców, którzy być może nieświadomie wystawiają takie kuriozalne opisy (choć szczerze w to wątpię), jak ktoś już wcześniej napisał... to jest handel i sprzedający chwytają się różnych chwytów żeby opierdzielić swój chłam na całym rynku zalanym tanią chińszczyzną... Jestem w stanie zrozumieć że wstawianie logówek Nintendo jest nielegalne, ale z tego co wiem, Nina w Polsce nie posiada takowych organów ścigania, które mogłyby się czymś takim zainteresować. Wklejanie screenów z 16-bitowych konsol to zwykłe niedbalstwo i najtańszy chwyt, żeby sprzedać towar - nie popieram, ale rozumiem, taki jest prawo marketingu, jak najlepiej zareklamować swój towar, ale podobnie robią też producenci markowych przedmiotów (patrz. rzeczywiste rozmiary burgerów w Macu, co do tych z obrazków). Nie rozumiem po co jednak zarzucać sprzedającym, że sprzedają szmelc, jakby byli złodziejami i kogoś okradali... szmelc, owszem, to najtańszy sort towaru, ale czy przy takiej cenie, naprawdę można wymagać od tego wszystkich atestów xD ?
Fajnie że Sebasan działa i mailowo uświadamia sprzedawców, być może kiedyś, będę mógł opowiedzieć swoim wieku o tym zacnym wojowniku, usilnie stającym do walki z wiatrakami w imieniu 8-bitowców ;)

Nevilleness

  • Trance's Slave
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3032 dnia: 09.12.2011, 19:54:48 »
« Ostatnia zmiana: 09.12.2011, 19:56:43 wysłana przez Nevilleness »

Spikain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • NOW BACK TO THE GOOD PART!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3033 dnia: 09.12.2011, 20:14:08 »
"Niestety żona kazała mi się pozbyć większości konsol i muszę się z nią rozstać"

Jakby mi moja kobieta kazała się pozbyć moich konsolek, to też musiałbym się z nią rozstać ;[

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3034 dnia: 09.12.2011, 20:15:36 »
Już rzeczywiście słuchał bym baby gdyby mi się kazała gier lub konsol pozbyć...

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3035 dnia: 09.12.2011, 20:15:49 »
ja juz na jeden zestaw sie czaje i chce na nowo zaczac przygode z pegasusem, tzw druga mlodosc  :D

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3036 dnia: 09.12.2011, 20:26:11 »
Jest parcie na Pegasusy, zbliżają się święta... pewnie uda mu się wyłapać jakąś fajną sumkę za nie ;)
Na szczęście na inne konsole nie ma takiego boom'u i tamte można kupić w rozsądnych cenach.

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3037 dnia: 09.12.2011, 20:47:50 »
Sprzedaję głównie duble w gorszym stanie, lepsze sobie zostawiam :) Niestety kolekcja tak szybko przyrasta, że trzeba się czegoś pozbyć. Nie samym Pegasusem człowiek żyje ;)
Edit:
Za to Machbed nieźle przywalił z ceną:
http://allegro.pl/action-set-family-game-feniks-box-instrukcja-i1984955866.html
;)
Dwa miesiące temu wyrwałem takiego na Allegro za 25zł z wysyłką ;) Ma nawet zaślepkę na port pistoletu ;)
« Ostatnia zmiana: 09.12.2011, 21:16:35 wysłana przez Fixxxer1 »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3038 dnia: 09.12.2011, 21:33:00 »
Mówiąc szczerze to wystawiłem aukcję tak orientacyjnie czy będzie zainteresowanie. Sprzedaż tego sprzętu nie jest dla mnie koniecznością. Też mam zaślepkę na port do pistoletu.

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3039 dnia: 09.12.2011, 21:44:41 »
Mówiąc szczerze to wystawiłem aukcję tak orientacyjnie czy będzie zainteresowanie. Sprzedaż tego sprzętu nie jest dla mnie koniecznością. Też mam zaślepkę na port do pistoletu.
Pewnie masz już ze 20 obserwujących ;) W poprzednich aukcjach tak miałem, prawie 30 osób obserwuje a 10 licytuje, teraz przy tych 4 Pegasach licytuje po kilka osób, a każdą aukcję obserwuje po ponad 20 osób.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3040 dnia: 11.12.2011, 22:17:07 »
http://allegro.pl/moon-crystal-i1991359252.html Moon Crystal pojawił się ponownie na allegro, ale to na moje oko samoróbka. Z tego co widzę, to sporo z gier wystawionych przez itemsellera, to samóróbki, więc fani blue niech rozsądnie licytują ;)
« Ostatnia zmiana: 11.12.2011, 22:21:13 wysłana przez Vash »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3041 dnia: 11.12.2011, 22:30:33 »
Ależ oczywiście że to reprodukcja, tak jak pozostałe carty - została wykonana przez spazza (Lone Ranger, Indy Heat, Conquest Crystal Palace, Gun Dec itd). Sprzedałem te gry itemsellerowi za sporą sumkę jakieś dwa lata temu bo potrzebowałem kasy. Widac chłopak chyba likwiduje swą kolekcję bo wszystko wypycha na allegro. Tak więc wszystkie te blue carty które ma w ofercie to nie są żadne original kolekcjonery tylko reprodukcje :)
Jeśli ktoś za każdy z ten cartów da więcej niż 40pln to przepłaci.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3042 dnia: 11.12.2011, 23:10:02 »
Tzn. itemseller tyle za nie dał? Jak więcej od niego to faktycznie przepłaci :D

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3043 dnia: 11.12.2011, 23:15:33 »
Nie powiem ile dał w sumie za te wszystkie reprodukcje bo to tajemnica handlowa i szczegółowych kwot nie ujawnię ale mogę powiedzieć tylko tyle że zarobiłem na nich sporo (wystawiłem na aukcji ze sporą "marżą"). Piszę tylko ile mniej więcej są warte te repro, poza MC żadna nie jest warta więcej niż 25-40pln.

Wander

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3044 dnia: 12.12.2011, 17:48:02 »
Ładna Contra: http://allegro.pl/44-dyskietki-do-gry-telewizyjnej-pegasus-i1993249599.html

Super C czy jakiś hack Contry na tym karcie jest ?