Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 779291 razy)

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1545 dnia: 21.09.2010, 22:54:58 »
Co za przepiękny zestaw ;) http://allegro.pl/pegasusy-z-dodatkami-i1240101574.html

Coś, na co wszystkie tygrysy czekały..... :D  Wolę zamknąć oczy podczas tej rzeźni :P .

To będzie rzeźnia nie z tej ziemi :) Fajny zestaw, swoją drogą kiedyś ktoś oferował te gry w czarnych boxach nowe ze grosze, parę zł/sztuka. Czy one na pewno mają jakąś większą wartość kolekcjonerską?

Nie są to czasem nówki jeszcze produkowane z Niemiec? Z tego co wiem to ta czarna konsola jest popularna w Niemczech, nawet miałem kiedyś okazje kupić ją właśnie stamtąd.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1546 dnia: 22.09.2010, 00:16:30 »
No te gry to kolekcjonerki, także jak najbardziej są ok. No zgadza się, że był gostek o nicku Izba Luk z allegro, który miał tysiące gier, które kupił za grosze, ale już wyprzedał co lepsze i teraz mało mu co zostało(mało gier w sumie i mały wybór z tego co pamiętam), a nawet tego mu się sprzedawać nie chce.0 kontaktu z nim. A co do miejsca produkcji gier, to ciężko to stwierdzić. W każdym bądź razie ciekawa aukcja i gierki :)

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1547 dnia: 22.09.2010, 21:49:52 »
Może już coraz gorzej widzę, ale czy nie macie też wrażenia że ta złota piątka to pirat?

http://allegro.pl/49-dyskietk-do-pegazusa-2-konsole-zestaw-okazja-i1243597086.html

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1548 dnia: 22.09.2010, 21:53:39 »
Wg mnie masz absolutną racje!
Musi byc napis BIC a tutaj go nie ma.
Chyba że sie mylę.

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1549 dnia: 22.09.2010, 21:56:36 »
I do tego ten "środek" ma inny kształt (typowo bazarkowy), a sama obudowa wydaje się jakaś zbyt jasna. Swoją drogą to może być bardzo ciekawy kart  ;)

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1550 dnia: 22.09.2010, 22:24:31 »
I do tego ten "środek" ma inny kształt (typowo bazarkowy), a sama obudowa wydaje się jakaś zbyt jasna. Swoją drogą to może być bardzo ciekawy kart  ;)

Adam przyjrzyj się tej złotej piątce w miejscu tłoczenia BIC jest prostokąt o zaokrąglonych rogach a w BIC owal więc sam ten fakt mówi że to bazarowa złota 5 xD

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1551 dnia: 23.09.2010, 11:24:45 »
gafa :P

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1552 dnia: 23.09.2010, 18:36:16 »
Zaiście ciekawa aukcja:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1244673556


Ja nie kupuję, to musi być jakaś podpucha :P .

EDIT: hehe, koleś się chyba pomylił i dał na początku opcję Kup teraz! a potem zmienił to na licytację. A szkoda, że od razu w to nie kliknąłem :622: :622: :diabelek:
« Ostatnia zmiana: 23.09.2010, 18:46:17 wysłana przez MaarioS »

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1553 dnia: 23.09.2010, 21:01:41 »
W tytule aukcji: `widzisz co kupujesz`, hehe ja po za mgłą nic nie widze :D

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1554 dnia: 24.09.2010, 09:31:14 »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1555 dnia: 24.09.2010, 11:04:24 »
BICe ostatnio zalewają nam rynek z tego co zauważyłem. Ludzie chyba zauważyli, że raz poszły za dobre pieniądze (za sprawą niestety nie znającego się na rzeczy pana Pułkownika K.) to teraz nachalnie wystawiają. Ciekawą historię znam związaną z tym panem. Otóż była sobie aukcja w której była licytacja i Kup Teraz, oczywiście najpierw licytował, cena zaczęła skakać aż w końcu wyszło tak, że ten gość wygrał oczywiście, za cenę wyższą niż było na początku Kup Teraz.  :-\

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1556 dnia: 24.09.2010, 14:11:39 »
Mi się wydaje, że to jest na pewno zwykły zbieg okoliczności. Ile było takich przypadków z niektórymi tytułami, że przez lata ich nie było aż potem w pewnym momencie było ich wręcz OD ZARĄBANIA?? :D  Może to wydaje się dosyć dziwne, no ale jednak być może coś w tym jest.

Niektórzy sprzedawcy widać, że zwyczajnie stopniowo sprzedają wszystko, co znajdą w piwnicy, aczkolwiek może i faktycznie podnoszą trochę cenę, jeżeli zobaczą kilka aukcji, jak jacyś onaniści jakiejś gry podbijają bestialsko cenę w jakiejś licytacji.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1557 dnia: 24.09.2010, 18:16:39 »
BICe ostatnio zalewają nam rynek z tego co zauważyłem. Ludzie chyba zauważyli, że raz poszły za dobre pieniądze (za sprawą niestety nie znającego się na rzeczy pana Pułkownika K.) to teraz nachalnie wystawiają. Ciekawą historię znam związaną z tym panem. Otóż była sobie aukcja w której była licytacja i Kup Teraz, oczywiście najpierw licytował, cena zaczęła skakać aż w końcu wyszło tak, że ten gość wygrał oczywiście, za cenę wyższą niż było na początku Kup Teraz.  :-\

:) chyba znam autora tej aukcji tyle jeśli chodzi o OFT.

ps. jeśli się mylę to dodam tylko tyle że w mojej zrobił dokładnie to samo, ale miałem litość nad biedakiem usunałem całą aukcje. Żal mi Pana Tomasza K licytować to on długo długo nie będzie umieć :)
« Ostatnia zmiana: 24.09.2010, 18:19:03 wysłana przez YAHHA »

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1558 dnia: 24.09.2010, 20:28:43 »
Witam wszystkich po zasłużonym urlopie!

Wysłany przez: YAHHA
Cytuj
Żal mi Pana Tomasza K licytować to on długo długo nie będzie umieć

Cóż, niektórzy po prostu nie wiedzą o co w tym wszystkim biega i robią to na pałę myśląc, że wszystko gra, najgorsze w tym wszystkim to jest to, że tacy ludzie ciągle popełniają te same błędy :/

http://allegro.pl/gry-na-pegazus-pegasus-duzy-wybor-gier-i1246165825.html <- ciekawa sprawa, oryginalne Fami-karty :) Pan Kostrop widzę, że szaleje ze sprzedażą ;) fajne nowinki widzę po dłuższym czasie nieobecności na necie.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #1559 dnia: 24.09.2010, 20:48:04 »
Pan Kostrop widzę, że szaleje ze sprzedażą ;) fajne nowinki widzę po dłuższym czasie nieobecności na necie.

Wystawił nawet PEGASUSA IQ-5O2
http://allegro.pl/konsola-pegasus-i1246165655.html