Autor Wątek: zakonczenia gier...  (Przeczytany 10665 razy)

Persiu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #15 dnia: 03.10.2009, 21:37:37 »
Bionic Comando w wersji, w której wysadza się głowę Hitlera. To jest coś!
Prócz tego lubię jeszcze zakończenie z Mighty Final Fight i Contry. To drugie to chyba standard.

Buu

  • Gość
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #16 dnia: 04.10.2009, 17:17:26 »
W Mighty Final Fight jest zależne kim się przejdzie grę. Guy sobie odchodzi, Cody ma zamiast puścić bajerkę do uratowanej córki Haggara czym przeszkadza mu Haggar (jej ojciec) a Haggar idzie normalnie do swej córy.

Persiu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #17 dnia: 04.10.2009, 19:23:35 »
W Mighty Final Fight jest zależne kim się przejdzie grę. Guy sobie odchodzi, Cody ma zamiast puścić bajerkę do uratowanej córki Haggara czym przeszkadza mu Haggar (jej ojciec) a Haggar idzie normalnie do swej córy.
Dlatego lubię zakończenie z MFF ; D. Ja zawsze gram Guy'em bo ma świetne combosy.

Mati

  • Gość
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #18 dnia: 04.10.2009, 20:43:15 »
A pierwszy zawodnik po wcisnieciu start odrazu to ktory to? Ja nim gram najczesciej, bo najszybciej bije, jesli sie nacisnie turbo uderzenie.

Persiu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #19 dnia: 04.10.2009, 21:14:32 »
A pierwszy zawodnik po wcisnieciu start odrazu to ktory to? Ja nim gram najczesciej, bo najszybciej bije, jesli sie nacisnie turbo uderzenie.
Pierwszy jest właśnie Guy.

Buu

  • Gość
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #20 dnia: 06.10.2009, 23:51:02 »
Guy szybko nawala rączką ale lepszy jest drugi czyli Cody. Nieco wolniejszy ale silniejsze ciosy. Tyle oftopiku.
Z zakończen gier polecam także zakończenie gry w Eliminator Boat Duel.

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #21 dnia: 28.03.2010, 15:09:47 »
Chyba zapomnieliście o SMB... Przeciez w końcu znadujemy księżniczkę. Uwielbiam także zakończenie z Contry (muzyka), Zippy Race, Dizzy the Adventurer :) A najgorszych zakończeń nie pamiętam.

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #22 dnia: 28.03.2010, 15:59:33 »
Hehe Bodzio masz rację nikt nie wspomniał o SMB, ale pewnie dlatego bo zakończenie nikogo nie rzuciło na kolana :D
Ja najmilej wspominam zakończenia w Ninja Turtes II i III, jako dzieciak długo patrzyłem się w ekran telewizora i czekałem do samego końca a jako, że wtedy byłem wielkim fanem kreskówki i filmów o Turtlesach to czułem coś w rodzaju uniesienia jak zobaczyłem, że udało mi się ukończyć grę o moich ulubionych bohaterach  ;D ;D w II zakończenie było nudne (to z zeppelinem i wielkim telewizorem) ale za to zakończenie w III bylo dla mnie super; cut-scenka jak żółwie przybijają sobie piątkę a później napisy końcowe i fragmenty z gry w których się wcześniej brało udział, które zatrzymywały się w różnych ciekawych pozycjach bohaterów na czarno biały obraz - no coś pięknego :) hehe ale się rozpisałem  :F

SebaSan1981

  • Gość
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #23 dnia: 28.03.2010, 16:14:48 »
Tak..Turtles III Manhattan Project to klasa sama dla siebie. Równie fajne jest zakończenie w Kunio Kun Hockey Ice, gdzie drużyna ma pamiątkowe zdjęcie a potem pokazywany jest album z innymi fotkami.
Najbardziej jednak lubię końcówkę z Kunio Kakutou Densetsu gdzie po walce z Double Tiger nasi fajterzy biegną na tle góry Fuji...coś pięknego aż lezka się w oku kręci...
A jeszcze coś - jak w Kunio Kakutou Densetsu za naszego kompana weźmiemy Kunio Kuna to końcówka jest troszeczkę inna. Double Tiger spotykają na końcu zmęczonego Rikiego i po chwili rozmowy biegną za nim by spuścić mu wpi***ol :D

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #24 dnia: 28.03.2010, 16:27:29 »
Heh no dokładnie, takie zakończenia z humorem są genialne w 8bitówkach  ;D albo jak w Pocket Zaurus podchodzi do nas księżniczka, daje nam buziaka i zamieniamy się w człowieka lecz po chwili laska zamienia się w dwugłowego bossa, odlatuje i dostajemy piorunem z nieba by po chwili znów przemienić się w dinozaura :D jeah tzw shit happens  ;D ;D ;D a bohater łazi od ściany do ściany i beczy :D przekomiczne to jest  :D

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #25 dnia: 28.03.2010, 17:08:41 »
W Super Mario Bros 3 jest zakończenie jak Mario odnajduje swoją księżniczkę i do tego wzruszająca melodyjka :D, następnie leci fajna melodyjka i są przedstawiane obrazy wszystkich światów po kolei. Ma dość ciekawe zakończenie.

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #26 dnia: 28.03.2010, 17:58:32 »
W mario bros. 3 rozwaliło mnie to, że po odnalezieniu księżniczki ta mówi, Thank You Mario But Our Princess Is In Another Castle... a potem, ze żartowała XD

Smakosz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • NESMINATOR 8
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #27 dnia: 28.03.2010, 18:19:51 »
Z zakończeń na pegazusa wgniata fotel mnie zakończenie z gry STREET FIGHTER 2010 jest bardzo otwarte i daje wiele możliwości interpretacji ! To zakończenie jest genialne !!!
To nie jest radosne zakończenie po zwrocie akcji następuje nic co można by nazwać happy endem - pozostaje niepewność.

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #28 dnia: 29.03.2010, 16:34:57 »
Zapomniałem o zakończeniu Double Dragon 2. Pamiętam, jak poźno w nocy skończyłem gre i to zakończenie. Może nie było jakieś specjalne, ale bardzo mi utkwiło w pamięci...

Super było zabicie ostatniego  bosa, a potem gdy gościu stał z dziewczyną i napisy których wtedy nie rozumiałem. I ta muzyka tak samo, poprostu pierwsza gra którą przeszedłem. Tutaj filmik http://www.youtube.com/watch?v=DSuVH4YgIx0
« Ostatnia zmiana: 29.03.2010, 16:44:15 wysłana przez bodzio »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: zakonczenia gier...
« Odpowiedź #29 dnia: 29.03.2010, 16:41:31 »
to chociaż pisz co w tym zakończeniu było takiego fajnego. to samo tyczy się gier - samo pisanie fajna/niefajna można uznać za spam, tu trzeba argumentować swoje wypowiedzi.