Autor Wątek: Telefony  (Przeczytany 24888 razy)

Zylok

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #30 dnia: 17.09.2009, 16:20:47 »
bo głośnik słabo łączył... to ponoć częsta wada w tych modelach...
I tu masz niestety rację, a najgorsze jest to, że jak słucham muzyki to z tył jest głośnik taki mały :P I czasami jak przychodzi SMS to nie słyszę dźwięku tylko wibracje.
edit:
Najlepsze to były te niezniszczalne stare NOKIE!!!
Tu masz rację kaptuch, miałem kiedyś nokie 1600, dziad, bo dziad, ale dobrze dzwonił i nigdy nie miałem z nim problemów.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #31 dnia: 17.09.2009, 16:51:14 »
No ta jasne.Dzisiejsze telefony jak dla mnie to moga być,ale nie bedę miał w swojej dłoni nigdy tela z dotykowym ekranem!!!
Dla mnie to zbędny bajer,za który trzeba dopłacić 200-300 zł do zwykłej ceny telefonu.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #32 dnia: 18.09.2009, 12:05:09 »
Ja mam Sony Ericssona k310i, ma 2,5 roku - trzymam go cały czas w futerale. Nie ma żadnych śladów użytkowania, wszystko działa jak należy. Robi dosyć dobre jak na komórkę zdjęcia, joystick ani razu się nie zaciął, bateria trzyma tydzień, a jak nie dzwonię i nie gram w tetrisa to nawet dłużej:) ani myślę zmieniać tego telefonu. Wcześniej miałem Sagema MW3026, Samsunga C100 i Nokie 3510i - najbardziej, żałuję, że pozbyłem się tego Samsunga C100. Super telefonik. Cieniutki, zgrabny, lekki i poręczny a do tego z super wyświetlaczem. Bardzo żywe kolory. Może zakupię go jeszcze kiedyś dla sentymentu.

Mati

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #33 dnia: 18.09.2009, 19:50:29 »
Ja aktualnie posiadam Nokie N73, moim zdaniem bdb telefon i raczej pozostane z nim na dluzej, aparat git, muzyka gra swietnie, karta pamieci 2 gb, w koncu moge czytac sam sms'y za pomoca gadacza w kom'ie, wgranego dzieki symbianowi.
Kiedys 0 prywatnosci jak mialem tel bez gadacza, wiec raczej na dlugo z nim pozostane, w sumie taki mi wystarczy.
Co do dotykowych komorek, to szczerze mowiac moze i sa bajeranckie, ale ja bym sie niepolapal jako niewidomy.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #34 dnia: 19.09.2009, 16:31:30 »
ale ja bym sie niepolapal jako niewidomy.

mam w rodzinie także osobę nie widomą - radzi sobie bardzo dobrze...
a ma telefon który mówi do niego, masz to samo? bardzo dobra funkcja...
jak chcesz to mogę ci załatwić od właśnie tej osoby parę książek w formacie pdf do słuchania, chcesz?

Mati

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #35 dnia: 19.09.2009, 21:55:38 »
nie bedziemy tutaj zmieniac tematu, odezwe sie na gg, bycmoze znam ta osobe, a ksiazki w pdf mnie nieinteresuja. A jesli chodzi o komorke, to nom mam wgrane costakiego jak syntezator mowy i odczytuje to, co jest na ekranie, podczas czytania esa, doslownie wszystko. Jest przystosowany dla osob niewidomych proste.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #36 dnia: 20.09.2009, 09:59:53 »
Istnieje podróbka noki, nazywa sie nokLa, miał ktoś kiedyś kontakt z takim telefonem, jak się sprawuje?
wart swojej ceny?

Mati

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #37 dnia: 20.09.2009, 13:11:51 »
Czekaj czekaj Nokla? Obila mi sie kilkukrotnie ta nazwa o uszy, ale niewidzialem raczej tego modelu. Ja szczerze mowiac bym nieufal podrobkom, wszystko c podrobione jest shitowate, kilka razy sie na tym przejechalem.

Maxwell

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #38 dnia: 25.09.2009, 16:16:08 »
Ja mam Nokię 3510i

Mati

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #39 dnia: 25.09.2009, 16:19:53 »
Mialem kiedys ten telefon, nawet spoko byl, ale juz nie dzis, teraz to dla mnie zwykly telefon bez bajerow, ale wiadomo, ze jak kiedys wychodzil coraz nowszy tel, to sie tym jaralo. Niezapomne jednak dobrej Nokii 3310, to byl telefon, niedosc, ze mial dobra baterie, to zawsze bawilem sie kompozytorem, bdb tworzylem dzwonki, wolalem to, niz sciagac z tych gazet, bo tam to tylko marnowalo sie hajs, a dzwonek byl do bani, wiec tworzylem lepiej od nich, nie chwalac sie, ale tak bylo.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #40 dnia: 25.09.2009, 16:25:46 »
35010i nawet ładnie prezentuje się w nocy, ma ładnie lecz słabo świecące boki, kolega miał taką jako ambitny chłopak dorobił dodatkowe ledy zamontował je właśnie po bokach tela...

a ty maxwell, masz taki tiuning?

i co wy na to?

Persiu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #41 dnia: 03.10.2009, 21:35:59 »
Mam skromniutkiego Sony Ericsona K700i. Tak aby dzwonić i smsować tylko.

Nefarian

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #42 dnia: 14.10.2009, 20:43:06 »
Ja jeszcze nie mam telefonu bo nie uważam tego za ważne, Chociaż czasami mnie to denerwuje

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #43 dnia: 17.10.2009, 11:11:06 »
zmieniłem fona

mam se w810i, w poniedziałek zmienię go na ps2 !!!!!

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #44 dnia: 17.10.2009, 15:20:59 »
Ja mam od ponad roku Sony Ericssona P1i.