09.12.2019, 22:38:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Drukuj  
Autor Wątek: Telefony  (Przeczytany 22076 razy)
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #105 : 11.08.2012, 00:12:42 »

No dobra, post pod postem, ale modzi mi wybaczą prawda? Cóż, że ja na to wcześniej nie wpadłem. Wystarczyło przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i wszystko chula bez problemu, wszystko działa bez zacinek, wiadomości się wysyłają jak dawniej, heh jestem zajebisty Chichot.
W internecie znalazłem tylko kod na takowe przywrócenie i normalnie git, ciesze sie jak dziecko Chichot. Great job Mati, ale i tak telefonik sobie będę zmieniać za jakiś czas. Teraz spokojnie sobie do tego czasu na tym po śmigam, wrazie problemów zawsze będzie można zrobić powtórkę z rozrywki chyba że gorzej sie coś z nim porobi, ale tfuuuuu. Sam se naprawiłem telefon, ciekawe czym jeszcze samego siebie zaskocze pozytywnie, bo ostatnimi czasy siebie jakimiś odkryciami pozytywnymi sie zaskakuje Uśmiech.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #105 : 11.08.2012, 00:12:42 »

djwebster
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #106 : 11.08.2012, 10:10:07 »

No widzisz chcieć to móc ,nieraz wystarczy dobrze kombinować i oczywiście nie podawać się przy tym...
pzdr i powodzenia
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #107 : 11.08.2012, 12:59:37 »

Pff fajnie qfa, miało być tak pięknie, ale problem powrócił. Już nie mam pojęcia co jest grane, pewnie płyta główna pada w nim. Przez chwile było git, dziś znowu to samo Smutny. Cóż, zobaczymy co poradzi znajomy jak nic, to albo pojade do tego serwisu, albo jakoś przeżyje te 2 3 miechy do nowego telefonu, bo nawet jeśli niedostane dofinansowania to se z własnej kieszeni będę musiał wybulić a koszt z syntezą mowy 2140 zł no ale jak trzeba to trzeba. No cóż, starość nie radość.
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #108 : 21.11.2012, 23:40:24 »

Jak już opisuje tą przygodę ze swoim telefonem, to napiszę, że problem rozwiązany, choć rozwiązałem go jeszcze w sierpniu i zupełnie zapomniałem o tym napisać. Miałem po prostu wirusa, który blokował mi wysyłanie smsów i dziwnie przez niego mi świrował telefon. Poszedłem do carrfoura, zapłaciłem 30 zł za wgranie softa na nowo i śmiga jak nowy do dziś.
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Drukuj  

Skocz do: