21.11.2019, 05:39:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam, MT-999DX  (Przeczytany 2295 razy)
bitbend
Nowy użytkownik
*

Brak tekstu osobistego

« : 11.09.2009, 03:39:57 »

A więc na początku Witam!

Niedawno znalazłem waszą stronkę i łza w oku się zakręciła Mrugnięcie Ściągnąłem sobie emulator i kilka starych gier (dziękuję za pomoc w znalezieniu). Zachwyt nie opadł... Pomyślałem jednak, że warto by pomyśleć nad własną konsolą....
I tu się zaczyna, garaż, strych i sam nie wiem co dziś przetrzepałem w domu w poszukiwaniu dawnego sprzętu.
Znalazłem, na początku były problemy z uruchomieniem. Okazało się jednak, że główne wejście wkładania "dyskietek" się zepsuło. Teraz używam tego w którym był włozony dysk 500 in 1. Jednak jeszcze nie zagrałem okazało się, że albo coś z padem lub z wejściem przy konsoli jest zepsute ;/ . Konsola swoje przeszła więc rozumiem, że już nie działa Mrugnięcie Teraz pytanie do forumowiczów. Jestem zainteresowany kupnem Identycznej konsoli... czy jest możliwe dostanie jej gdzieś na rynku ? Chodzi mi o ten sam model ze względów sentymentalnych.

A oto zdjęcie maszyny Mrugnięcie Oraz gier które znalazłem....niestety tylko 2 dyskietki znalazłem. Ale za to bardzo je lubiłem.
« Ostatnia zmiana: 16.08.2010, 23:29:36 wysłane przez AdamStar » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 11.09.2009, 03:39:57 »

pegasus11
Gość
« Odpowiedz #1 : 11.09.2009, 16:12:42 »

jak się chcesz przywitać to do działu "prywitaj sie"
P.S. Poszukaj na allegro-może znajdziesz Język
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: