25.05.2019, 13:57:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Teenage mutant ninja turtles 1 2 3  (Przeczytany 10763 razy)
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #30 : 20.06.2012, 09:30:09 »

Jedna z moich ulubionych serii gier na Pegasusa.

TMNT 1 - za tą odsłoną jakoś zbytnio nie przepadam, jak dla mnie jest ona jakaś dziwna, aczkolwiek ma parę ciekawych motywów. Możliwość zmiany żółwia podczas rozgrywki - pozostałe części tego nie mają, a jest to całkiem przydatna opcja. Po drugie, znienawidzony przez wielu graczy poziom z pływaniem, gdzie trzeba rozbrajać bomby, lawirując między wodorostami, laserami itp - ja dla odmiany ten poziom bardzo lubię, zawsze podczas rozgrywki w tym levelu czuję taką adrenalinę... Uśmiech Podoba mi się też muzyczka w tych momentach, gdy chodzimy żółwiem po mieście (widok z góry) - z tego by można zrobić niezły kawałek w gatunku Euro Trance / Hands Up... Uśmiech

TMNT 2 - tu już nieco lepiej. Chodzona mordoklepka, czyli jeden z moich ulubionych gatunków gier. Wprawdzie graficznie nie jest to szczyt możliwości Nesa (samochody wyjeżdżające z parkingu w trzecim levelu wyglądają po prostu tragicznie), ale klimat rozgrywki jest po prostu fantastyczny. Podobają mi się motywy rozwalania elementów otoczenia - hydranty, słupy, znaki drogowe. Dla wielu graczy utrapieniem jest tu ostatni boss, Shredder, który non stop się klonuje, ale wcale nie jest on taki trudny, jak na pierwszy rzut oka się wydaje.

TMNT 3 - zdecydowanie najlepsza część serii, również chodzona mordoklepka. Świetny klimat, fajne plansze, zarąbista muzyka (najbardziej utkwiły mi w pamięci trzy motywy - technodrom, winda i level z chodzeniem po dachu wieżowca)... Ta gra wyrwała mi z życia naprawdę wiele godzin. Zastanawia mnie do dziś tylko jedna rzecz. Level 4 rozgrywa się na uniesionej wysoko w powietrze wyspie - jakim cudem tam wciąż jeździ metro? Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 20.06.2012, 09:30:09 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #31 : 20.06.2012, 11:06:51 »

A jakim cudem wyspa jest nad ziemią Język
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #32 : 20.06.2012, 11:52:10 »

W trzeciej części też można zmienic żółwia podczas rozgrywki, co prawda po stracie życia, ale można.
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #33 : 20.06.2012, 13:14:58 »

Mcin - tak wynika z fabuły gry. Na samym początku widać, jak Shredder unosi Manhattan wysoko w powietrze (stąd też zapewne podtytuł gry - The Manhattan Project). Po przejściu trzeciego levelu (zniszczony most) pojawia się scenka, w której widać, jak żółwie lecą sterowcem właśnie na tę uniesioną wyspę.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #34 : 20.06.2012, 13:31:05 »

Wiem, to była ironia Język
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do: