Autor Wątek: Witam serdecznie  (Przeczytany 5530 razy)

Maxwell

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #15 dnia: 31.08.2009, 20:34:35 »
Mati to forumowy obieżyświat.
Ja raczej powiedziałbym pegasusowy.

Mati

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #16 dnia: 31.08.2009, 21:39:22 »
Dzięki za bardzo miłe powitanie, już widzicie moją aktywność, nie chcę jednak byście pomyśleli o mnie spammer. Widać, że jest tu sympatycznie, powiedziałbym nawet hmm rodzinnie. Mam nadzieję, że zostanę tutaj długo koledzy, forumowicze. P.s. Tak, to ja jestem adminem na takim jednym forum i byłem na pegasusianime, które przerodziło się w to, gdzie jestem adminem hehe. A kolegę Verminatorxa kojarzę jeszcze chyba z forum o mortal kombat, ale nie jestem pewien, byćmoże nicków takich samych jest więcej.
Jeszcze raz dziękuję za miłe powitanko.

Buu

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #17 dnia: 01.09.2009, 07:56:27 »
Spoko...w tym tempie za miesiąc bedziesz rekordzistą. Ale to się nazywa poświęcenie i oddanie konsolowej rozrywce. Tylko pamiętaj Bryniaczek żebyś nie melanżował za dużo podczas pisania postów.. i skombinuj jakiegoś avatara, najlepiej tego którego masz na nmj.

BTW jeden spammer już tu jest więc nie idź w jego ślady.

Mati

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #18 dnia: 01.09.2009, 20:34:18 »
Hmmm, skąd wiesz, że mam taką ksywkę? Kurcze, zadziwiam się, ludzie mnie znają nie wiem, może gdzieś się z innego forum znamy, a miałeś inny nick? No, ale spoko heh, niezamierzam iść w jego ślady stary, więc pełen luzak.

Maxwell

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #19 dnia: 01.09.2009, 21:13:51 »
skąd wiesz, że mam taką ksywkę?
Mnie też to zdziwiło i dlatego spytałem na shoucie, czy się znacie.

Buu

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #20 dnia: 01.09.2009, 21:20:37 »
Przecież to kwestia spostrzegawczości i uwagi. Na niejednym forum Mati ma pokazany email. A do czego jest nk lub inne portale? Ciebie Tomek tez trochę kojarzę. W końcu bycie forumowym penetratorem do czegoś zobowiązuje...

Maxwell

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #21 dnia: 01.09.2009, 21:26:51 »
Na niejednym forum Mati ma pokazany email. A do czego jest nk lub inne portale?
No to chyba już wiem, gdzie do tego doszedłeś.

P.S. Nadawałbyś się na detektywa.

Mati

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #22 dnia: 01.09.2009, 22:15:20 »
Ahh, więc ztąd wiesz, że nie zły ze mnie melanżownik, ale co tam hehe. No to wszystko jasne panie Buu hehe.

Maxwell

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #23 dnia: 01.09.2009, 23:03:38 »
BTW jeden spammer już tu jest więc nie idź w jego ślady.
Pewnie masz tutaj na myśli Mcin'a. Mocno odstawia wszystkich pod względem ilości napisanych na tym forum postów.
« Ostatnia zmiana: 01.09.2009, 23:05:27 wysłana przez Maxwell »

Mati

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #24 dnia: 01.09.2009, 23:13:25 »
Nie Max, niesądzę. Mcin z tego co zauważyłem pisze bardzo ładnie i jest tu długo i dlatego ma taką ilość. Zresztą mógłbyś napisać to mu na pw, a potem znowu będą cię cisnąć i znowu będziesz miał problemy. Nie wpierdzielaj się na bomby a będzie dobrze ehh ci ludzie.

Buu

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #25 dnia: 02.09.2009, 06:24:16 »
Nie miałem na myśli Mcina. Jemu jako adminowi wolno pospamowac do woli. Jest taki inny kolo tutaj który spamuje..
Max jako matematyk i specjalista od korepetycji myśli analitycznie i dlatego stwierdził że admin jest spammerem heh. Niestety były to błędne założenia.

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #26 dnia: 02.09.2009, 12:02:42 »
Różne rzeczy widziałem na tym forum, ale jescze nikt z Mcina nie robił admina :F

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #27 dnia: 02.09.2009, 14:42:25 »
nie, już kiedyś pare osób ze mnie zrobić chciało, nawet w ankiecie na moda prowadziłem :P

Buu

  • Gość
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #28 dnia: 02.09.2009, 17:28:48 »
uHhH..sie mnie coś popieprzyło. Jakoś zdawało mi się że z podpisem expert Mcin ma admina. Dlatego nieświadomie go awansowałem. Sorri za mój mistake..